Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aha aha

ZRZEKNIĘCIE SIĘ KREDYTU PO ROZWODZIE

Polecane posty

Witajcie. Jestem po rozwodzie. Z moim byłym mężem wiąże mnie niestety kredyt hipoteczny. W banku powiedziano mi mam że mam mozliwość zrzeknięcia sie kredytu skoro jesteśmy po rozwodzie i nie mieszkamy razem a nieruchomość jest jego. Trzeba napisać tylko podanie do Centrum Analiz (czy cos takiego). W sumie moze myc tylko jeden problem - kredyt był zaciagany w programie "rodzina na swoim" i jest mozliwość (że skoro jesteśmy po rozwodzie) bank moze cofnąć dofinansowanie.. Miał ktos z was taki przypadek? Może wiecie jak napisać takie podanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma zrezkniecia
mozecie napisac jedynie miedzy soba ze to on bedzie splacał kredyt ale jesli on nie bedzie płacił to bank i tak ma prawo przyjsc do ciebie a kto dostanie te nieruchomosc po rozwodzie ? zawsze mozna sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma zrezkniecia
dofinansowanie ? kredyt bierze sie a potem spłaca :( kredyt brał on przed slubem czy po slubie - jesli po slubie to razem spłacacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZRZEKNIĘCIE SIĘ?
A co to za dziwoląg językowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie istnieje coś takiego
kredyt musisz spłacić, ewentualnie twój mąż może wystąpić do banku i za jego zgodą JEŻELI BĘDZIE MIAŁ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ to bank może przepisać cały kredyt na niego Wymagane kroki:- -zgoda męża (trudne) -zgoda banku (bardzo trudne i kosztowne) szansa : 5 % - optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 109gdhryuei
"W banku powiedziano mi mam że mam mozliwość zrzeknięcia sie kredytu" Kto Ci takich bzdur naopowiadał i w którym banku? Pierwszy raz słyszę takie brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×