Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
scarlet1976

Franczyza-czy jest ktoś kto prowadzi taką działalność?

Polecane posty

Gość Anitaa

Posiadam franczyzę studia figura i bardzo mogę polecić wykupienie jej jeśli w twojej okolicy nie ma wiodącego dietetyka lub trenera personalnego . Studio zajmuję się odmianą swojego ciała. Dostajemy cały potrzebny sprzęt oraz szkolenia w zakresie dietetyki oraz analizowania organizmu. Dostajemy cała ofertę dietetyczną . Bardzo dobre rozwiązanie w nowoczesnym sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronik
Dnia 29.03.2019 o 09:12, Gość Damian napisał:

Ja mam żabkę od jakichś 2 lat prawie. a co?

I jak zarabiasz da sie utrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
Dnia 26.09.2019 o 13:46, Gość Ronik napisał:

I jak zarabiasz da sie utrzymac?

Na spokojnie się utrzymuję i na wakacje jeszcze starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronik

A to rpawda jest, ze oni jakis tam hajs daja na poczatku?

Dnia 27.09.2019 o 15:47, Gość Damian napisał:

Na spokojnie się utrzymuję i na wakacje jeszcze starcza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
11 godzin temu, Gość ronik napisał:

A to rpawda jest, ze oni jakis tam hajs daja na poczatku?

 

Prawda. Pierwsze pół roku ok. 15k, potem troche mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amirka

Ja myślę o placówce bankowej, wiecie może, czy sporo formalności trzeba załatwić przy otwieraniu takiej działalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎10‎-‎27 o 14:34, Gość Amirka napisał:

Ja myślę o placówce bankowej, wiecie może, czy sporo formalności trzeba załatwić przy otwieraniu takiej działalności?

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/wspolpraca Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta88

Czy Nest Bank zapewnia ze swojej strony sprzęt komputerowy jeżeli chciałabym otworzyć placówkę partnerską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2020‎-‎01‎-‎07 o 18:10, Gość edyta88 napisał:

Czy Nest Bank zapewnia ze swojej strony sprzęt komputerowy jeżeli chciałabym otworzyć placówkę partnerską?

Szanowna Pani, Nest Bank wymaga, aby doradcy w placówkach pracowali na laptopach. Nie narzucamy natomiast Partnerowi specyfikacji technicznej sprzętu.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspolpraca z firma Ship Center jako franczyzobiorca??? ODRADZAM SPRAWDZ ICH UMOWE U SWOJEGO PRAWNIKA, jest ona  jednostronna i ukierunkowana na kary umowne ktore sobie sami bezpodstawnie naliczaja jesli bedziesz chcial wypowiedziec umowe wspolpracy .

 

Firma nie jest szczera i podaje sie za wieksza niz w rzeczywistosci jest (wystarczy spojrzec w KRS )sprzedawca na szkoleniu opowiada bajki ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia  , jesli masz jakis problem dzwonisz do tak zwanej centrali to zostajesz odsylany do innego dzialu a tak naprawde to jest osoba obok na krzeselku przy jednym biurku .

Tam sam prezes zarzadu pracuje na roznych stanowiskach ostatnio byl widziany w dziale faktur.

 

Moje doswiadczenie z ta firma to kompletny brak checi wspolpracy 

Na jaki tzw dzial by sie nie zadzwonilo to byl problem cokolwiek zalatwic bo wszyscy aroganccy .

 

 Moj punkt mial byc zweryfikowany pod kontem konkurencji , kompletnie to zostalo zignorowane a jak sie okazalo po podpisaniu umowy ze nie moglem nawiazac wspopracy z glownymi partnerami firm kurierskich bo dookola byly juz punkty otwarte wczesniej . To w odpowiedzi uslyszalem ze to nie jest wazne , wazne jest pozyskiwanie klientow przez ich platforme .

 

Przes miesiace naliczali mi wieksza oplate niz mialem w umowie gdy sie z orientowalem ze place dwa razy tyle nawet nie uslyszalem slowa przepraszam  .

 

Tak zwane pozyskiwanie klientow przez ich strone czego oni bardzo mocno naciskaja jest poza jakakolwiek kontrola przez franczyzobiorcow 

Po wyslaniu kilkuset ofert do klientow nie dosc ze nie bylo zadnego odzewu to jescze one zniknely i dostalem za to kary umowne kompletna arogancja .

 

Kiedy zmieniali sobie branding firmy tez chcieli obciazyc nas.

 

Odradzam wspolpracy z ta firma jak i korzystanie z ich uslug na przesylki. Ceny maja nizsze nawet na poczcie. Wyslanie malej paczki zagranice  u mnie w punkcie najtansza opcja byla za 120zl 

Ta sama paczka na poczcie 13,99zl .

 

Gdy po kilku miesiacach wielkich moich  strat przez ta firme wyslalem wypowiedzenie umowy otrzymalem fakture na 4x miesieczna oplata franczyzowa , oraz note kar umownych na tak poprostu wymyslonych uchybien na kwote 5tys zl. Oraz wszelakie grozby sadowe , zgloszenia do Bik itp.

 

Ja to zaplace i pojde w swoja strone ale niech ten wpis bedzie przestroga dla kazdego kto sie natknie na to malutka firme i brak szacunku do drugiego czlowieka z ich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×