Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana narzeczona

CZERWIEC 2012

Polecane posty

Gość dwa i pół
witam :) 09.06.2012, przygotowania stoją w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
ja bede 17 czerwca ale tez przygotowania stoja w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
ale ja ogolnie nie mam nic tylko o tym ze tak postanowilismy ze chcemy slubu a pozatym nic nie zalatwilismy no pozatym ze wczoraj spodobala mi sie jedna suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
chcesz zobaczyc? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoreczki
mi tez sie bardzo podoba ale nie wiem ile kosztuje i nie wiem gdzie jej szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lynette_
Witam, dołączam się, ja chyba najwcześniej z Was ślubuje- 2.06.2012 :) co do przygotowań, to mamy salę, zespół, fotografa i zapisaną godzinę mszy w kościele, na ten rok chcemy jeszcze kamerzystę a reszta w przyszłym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my 16.06
My bierzemy ślub 16.06.2012. Wesele na 300 osób w stodole. Tak, tak w stodole. Będą 2 sale, jedna taneczna druga stołowa :) Zespół załatwiony, kamerzysta i fotograf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ija I ja!
Ja tez czerwiec... 16.06.2012 :-) Sala jest, kamera i orkiestra. Termin w kosciele zaklepany. :) Sale jedna mielismy ale zrezygnowalismy , teraz mamy inna bo sie nam bardziej spodobala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty.
Witam!ja rowniez dolaczam.9.06.2012,mamy juz w sumie zalatwione wszystko,sale kamerzyste fotografa,zespol,dekoratorke kosciol,zostaly tylko obraczki i sukienka ale to jeszcze troche jestem na etapie odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
09 czerwca - dzień po rozpoczęciu Euro 2012 :) No cóż. Co do rezerwacji to mmay salę zarezerwowaną i kościół. Reszta po nowym roku. Po co się spieszyć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
na początku roku podpisalismy już umowy z salą, zespołem, fotografem i kamerzystą. I zgrac sale z zespołem już było cieżko. Teraz przeglądam sukienki i zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) nasza data to 23.06.2012 :) sala jest, zespół jest, fotograf i kamerzysta również, u księdza ostatnio byliśmy zaklepać godzine, samochód również jest także jestesmy na dobrej drodze:) pozdrawiam wszystkie PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gokajka
Witam. My też będziemy ślubować w czerwcu, dokładnie 9.06 :) Sala, fotograf, kościół zaklepane, zespół prawie też, zostało jeszcze podpisać umowę. Tylko trochę mnie to denerwuje że wszystko trzeba tak wcześnie rezerwować, bo w ciągu tego roku przecież tyle może się zmienić: zespół może zmienić skład, w sali mogą właściciele się zmienić itp. To wszystko mnie martwi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Coś nas dużo z tego 9 czerwca :) ! I taka cisza zapadła. Ja sobie poprawiam humor szukając sukni ślubnej - od stycznia zacznę już tak na poważnie działaś (pół roku to tak idealnie chyba..) A jak tam u Was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa iii eee
a my bierzemyślub 23 czerwca :D:D i już większość spraw załatwiliśmy: salę, kościół fotorafa, zespół i samochód. aaaa i suknię już zamówiłam do szycia, niedługo mam pierwszą przymiarkę. wiem, że strasznie wcześnie ale ja po prostu nie mogłam się doczekać :p największy problem mam z niby pierdołami - makijazem i fryzurą. nie a ulubionych fryzjerek itd. ani namiarów na sprawdzone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gokajka
Ja sukienki na razie przeglądam na necie, ale na chodzenie po salonach to jeszcze dla mnie za wcześnie. Zacznę się rozglądać gdzieś w styczniu, nie będę szyć tylko kupie albo wypożyczę. Myślę że przez pół roku na pewno coś znajdę, ewentualnie zapytam się znajomej która ma wypożyczalnie sukien ile czasu wczesnej do niej się zgłaszają dziewczyny po sukienki. Poza tym przecież do ślubu trzeba zrzucić parę kilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Gokajka zgadzam się z Tobą w 100% - ja też dopiero się biorę za wszystko tak pełną parą w styczniu / lutym. Co do zaproszeń - dodatków, szczegółów jak na razie to sobie przeglądam różne strony w necie i sobie marzę przy kubku ciepłej herbaty..jesień idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę :) Siedzę i szukam ostatnio w necie różnych rzeczy związanych ze ślubem i weselem. I przyprawia mnie to o lekki zawrót głowy, tyle tego jest że nie mogę się zdecydować. Oglądam wszystko na raz i się w tym gubię, zaproszenia, dekoracje, suknie itp. Co do sukienki to miałam szuka w styczniu ale ostatnio dowiedziałam się że lepiej szukać sukienki teraz gdy są wyprzedaże. No i nie wiem co robić. A jak wy czerwcowe PM? Rozglądałyście się już trochę za sukienkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest nas trochę:) My mamy 16.06. bierzemy cywilny, kościelnego nie chcemy. Póki co zarezerwowana restauracja i rozglądam się za fotografem, wysłałam maile do kilku i czekam na odp. Kamerzysta w sumie wybrany, ale jeszcze bez zaliczki, bo nie wiem jak ugryżć to wszystko - w zalezności ile gości się zdeklaruje przyjść, to wtedy bedzie albo obiad weselny albo małe wesele, i tu sie pojawia problem z kamerzystą, bo na sam obiad to w sumie bez sensu go wynajmować. A wiedzieć ile gości przyjdzie bede pewnie dopiero w maju, więc koło się zamyka:P skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWkrk
Mieszkam od paru lat w małopolsce - ale ślub na śląsku z którego pochodzę :). Więc nas czeka jeszcze transport całej rodziny Pana Młodego na ślask i z powrotem..(nie mam pojęcia jak to zorganizować...a na hotel dla 60 osób nas nie stać. Myślimy nad dwoma kursami autobusów z wesela z gościami spoza mojego miasta - np. o 2 i o 4 rano..Choć sama nie wiem jak to wszystko poskładać..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym kamerzysta to rzeczywiście problem bo na obiedzie weselnym nie będzie miał co filmować. Ale z drugiej strony to ślub mógłby nagrać. My osobiście nie bierzemy kamerzysty bo ja mam wrażenie że okropnie wychodzę na filmie i potem nie zechce mi się siebie oglądać. Kogoś oglądać mogę ale siebie to już co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i ja jestem z Podlasia :) a wesele u nas jest planowane na ok 100 osób, bo oczywiście zaproszonych będzie więcej ale wiem ze wszyscy się nie zjawia, a poza tym coś mi się wydaje że ostatnio ludzie nie za bardzo chcą po weselach chodzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszcie! :) bo ja już dostaję małpiego rozumu od oglądania stron w necie i rozmyślania co i jak zorganizować, średnio mam 100 pomysłów na dzień i w kółko zmieniam wersje :P Na razie mam wpłaconą zaliczkę na restaurację i fotografa. Zastanawiam się nad kamerzystą.. bierzecie? warto? Kiedy kupujecie obrączki i sukienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknie raczej jakos teraz... od stycznia zawsze wszystkie drożeją takze lepiej zaklepac najpozniej w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×