Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana narzeczona

CZERWIEC 2012

Polecane posty

My kamerzysty nie bierzemy, bo nie lubimy siebie oglądać na nagraniu ;) Poza tym wydaje mi się że kamera peszy trochę gości. Ale z drugiej strony trochę szkoda bo za 20 lat można by było to obejrzeć. Możliwe że kamerzystę dostaniemy gratis bo u nas w sali jest taka promocja, więc jak będzie gratis to weźmiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a właśnie za sukienkami już zaczęłam się rozglądać. Ale raczej będę wypożyczać, chyba że trafię na śliczną sukienkę za nie dużą cenę. Mi się podobają takie hiszpanki czy jak one tam się nazywają. Tylko jeszcze nie mierzyłam więc nie wiem jak będę w tym wyglądać :/ A za obrączkami będziemy się rozglądać na poważnie już od nowego roku, na razie tylko takie przeglądanie na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaam do was pytanie
ile czasy byliście ze sobą razem? po jakim czasie się oświadczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to już związek zasiedzony hehe, staż dłuugi, a mieszkamy razem od 3 lat :) Tylko z mojego taka gapa, myślał, że mi jest tak dobrze, a do głowy mu nie przyszło, że kobiety w głębi serca marzą o ślubie :) My obrączki kupujemy prawdopodobnie w styczniu, będzie mały przypływ gotówki i ponoć fajne są wtedy promocje. Tylko jak oglądam na necie ofertę w apart i yes to jakoś szału nie ma. Owszem są piękne, ale za ponad 3tyś :P a my możemy dać max 2, a najlepiej tak do 1,5tys. Jeśli macie opcję kamerzysty za free, to super! :) Bierzcie, na weselu goście i tak zajęci sobą, specjalnie się na kamere wtedy uwagi nie zwraca. A pamiątka jest :) i właśnie to do mnie przemawia, że będą tam nakręceni ludzie, którzy przecież żyć wiecznie nie będą, a są mi bardzo bliscy. Zawsze możesz odpalić płytę za 10 lat i powspominać jak było fajnie:) z drugiej strony, nie lubie siebie oglądać, poza tym mam malutko gości, ślub cywilny i obawiam się, że wyjdzie mało spektakularnie i nie będzie w sumie czego kręcić :P oczepin chyba też nie będzie, tylko krojenie tortu. No i jest dylemat, bo mam opcję kamerzysty za 1700, dla mnie to dużo. Muszę jednak coś postanowić, bo zaliczkę trzeba dać w listopadzie:/ Sukienka w stylu hiszpańskim jest piękna:) oj naoglądałam się już tego wszystkiego sporo, aż mi się śni po nocach :P mi się podobają takie w stylu http://www.ofeminin.pl/moda/suknie-slubne-zien-d17815c251688.html ale to ze względu na usc - wiem, że głupio bym się czuła w dlugiej. Chociaż kołacze mi to gdzieś w głowie, więc nic nie jest wykluczone;) ciekawe są oferty na allegro, ew wypożyczenie - chociaż koszt 1,5tys to też mało nie jest:/ Będę nad tym myśleć :P Powiedzieliście już bliskim? z jakim wyprzedzeniem dajecie zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16.06.2012... Sale mielismy zaklepana od stycznia tego roku, ale zmienilismy ja w tym miesiacu... Pewnie zadajecie sobie pytanie, dlaczego? Byl maly problem, pogorszyli sie z jedzeniem (co jakis czas zagladalismy tam i jedlismy obiad). A po drugie postawili na sali tanecznej autoamty do gry min. w rzutki i powiedzieli, ze na czas wesela te automaty zostaja :/ Mimo, ze sala do tanca byla dosc mala to jeszcze ją "zagracili" automatami ;/ Nie spodobalo sie to nam i poprostu zrezygnowalismy... Znalezlismy o niebo lepsza sale, w sumie to dom weselny w nowoczesno-goralskim stylu i cena jest nawet lepsza niz w tym pierwszym :) Teraz sie zastanawiamy jak w tym pierwszym lokalu moga sobie krzyczec taka cene, skoro w maja 100 razy gorsze warunki jak w domu weselnym na ktory sie zdecydowalismy ;) Mamy zalatwionego kamerzyste, orkiestre noi rozmawialismy juz z ksiedzem zeby zapisal nam termin w kalendarzu... :) Wybralismy nawet godzine - 15 , wiemy ze to czas ale czas nas bedzie strasznie gonil w tym dniu bo mieszkamy 80km od siebie , a slub jest u mojego PM a z rana mam zalatwienia u siebie (fryzjer , kosmetyczka) A z kosciola na sale tez jest 20km, wiec i tak i tak obiad weselny bedzie okolo 17.30 ;/ Obraczki zamowilismy w Apacie w tym tygodniu :) Moj TŻ pracuje za granica, i w zimie maja najwiecej pracy wiec potem byloby ciezko zamowic, bo najblizsze dluzsze wolne jakie bedzie mial to marzec. A na model ktory wybralismy czeka sie miesiac... Wiec ewentualne poprawki - no nie bylo by czasu na to... Wybralismy skromny model. Skromny ale wg. nas ladny :) Za dwa tygodnie w moim miescie otwieraja MAKRO i wiem, ze na otwarciu rzucaja ciekawe promocje i tak sie zastanawialam czy nie kupic wodki - bo moze akurat bedzie dobra cena i cos sie zaoszczedzi... Jak beda normalne ceny to nie bede kupywac , bo po co... :) Wodce sie nic nie stanie, wlozylabym ja do piwnicy i spkojnie by czekala na wesele... :D Ale tu sie jeszcze musze zastanowic - bo niewiem za bradzo jaka wodke kupic... W tym miesiacu chcialam jeszcze zadzwonic do goscia od autobusu, bo znalazlam fajny 30 osobowy - taki malutki. Jest prawie na tyle osob ile trzeba przewiesc... Pisalam do niego juz w sierpniu i sam mowil, zebym sie skontaktowala jak najszybciej w celu podpisania umowi , a i tak dosc zwlekam... Ale juz chyba najwyzsza pora... :) Nie mamy fotografa - i w sumie zastanawiamy sie czy go brac czy nie. Eh... Czas ucieka a tu jeszcze 7 miesiecy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jestesmy razem prawie 3 lata. Rocznica bedzie 26.12... Bylismy ze soba w sumie trzy razy wiec jakby to zsumowac wyszlo by dluzej niz trzy lata - pewnie ponad 5... :) U mnie o slubie wie tylko najblizsza rodzina. Reszta wie , ze bedzie slub ale nie wie kiedy. Za to u mojego TŻ wiedz prawie wszyscy ;) Zaproszenie planujemy dac na poczatku kwietnia. Dwa miesiace wczesniej, wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khaleesi_ śliczna ta sukienka, mi się szczególnie podoba ten dół :) Jak najbardziej na cywilny pasuje. Chociaż widziałam też na cywilnym jak dziewczyny szły w długiej sukience, z welonem, wiec wiesz, zawsze możesz też wziąć taką samą z długa spódnicą :) Allegrowiczka1987 Dobrze zrobiliście z ta sala. Dla mnie to od czasów zamówienia sali tylko czarne myśli nachodzą, bo się boje ze może pójść coś nie tak. Ale mój narzeczony mówi ze tylko panikuje :P Bo sala pasuje nam rozmiarem do planowanej ilości gości i jest najładniejsza z tych wszystkich mniejszych sal. A co do fotografa to nam właśnie zależało na dobrym fotografie, stwierdziłam ze dobre zdjęcia musimy koniecznie mieć :) Co do powiadamiania rodziny to u nas będzie tylko taka sama bliższa rodzina (tylko że ich sporo jest) z którą się utrzymuje kontakt, więc wszyscy praktycznie wiedza że się w czerwcu wesele szykuje :) Tylko zapraszać ich właśnie będziemy chyba na przełomie marca i kwietnia albo na początku kwietnia, wydaje mi się że to właściwy czas. A co do stażu związku to chyba was dziewczyny przebijam bo my jesteśmy już razem ponad 7 lat ( trochę nam się te chodzenie przeciągnęło :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokajka, u nas 11 lat, więc nie jesteś najgorsza :D jestesmy jak stare dobre małżeństwo, tylko teraz będzie dodatkowo papier;) no i cała uroczystość, odświętna otoczka, ja już się nie mogę doczekać :) mimo że mamy b. mały budżet, bo w sumie jakies 12 tyś, to jednak chcę żeby było romantycznie i pięknie :) może nie będziemy mieć jakiegoś super wesela, z niewiadomo jakimi bajerami, ale to mało istotne, oby tylko były najbliższe mi osoby i żeby pogoda dopisała:) Oczywiście podobają mi się bajeczne suknie, wszystkie drobiazgi weselne, winietki, lampiony, gołębie puszczane przed kościołem. No typowa baba ze mnie hehe :) Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi, co się ma ;) Po prostu każdy ma inne możliwości finasowe, a ja chętnie posłucham opowieści o Waszych weselach, przygotowaniach :) i ogólnie fajnie dzielić się z kimś tą trochę szaloną atmosferą, żeby nie zwariować od natłoku własnych myśli w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, Wy chociarz dziewczyny wiecie jaki macie budzet do dyspozycji :-D Ja narazie wiem od mojego PM, ze mam sie nie martwic bo kasa bedzie :P Fakt - bedzie, narazie po troszku odkladamy ale po nowym roku tak przez trzy miesiace musimy odlozyc juz cale wyplaty ;) Zawsze jak nam przybraknie to wiemy juz co zrobic zeby kasa byla... I tak z tego co liczylam , łacznie z ubraniem i wszystkimi dodatkami itp to slub nas wyniesie okolo 30 000 :( Strasznie duzo kasy... A to i tak szukamy tego CO TANIE, i kupujemy OKAZJONALNIE, np. przez allegro gdzie mozna na licytacji kupic cos taniej... Normalnie pewnie by nas wynioslo ze 40 000 ;/ Ale np. sukienke zamiast kupywac w salonie , kupilam na allegro - Byla okazja - cena SMIESZNA, stwierdzilam ze zalicytuje a jak sie nie spodoba to sprzedam za tyle samo ale sukienka okazala sie byc przesliczna i wrecz idealna i wisi sobie w szafie i czeka na ten dzien :) Sukienka EM, wiec chyba nie byle co - pozatym bardzo mi sie podoba... Welon i bolerko dostalam od przyjaciolki... Buty sobie zalicytowalam na aukcji (ciezko znalesc na malym 2cm obcasie , a akurat sie trafily) , nowe firma GROWIKAR, i tez po cenie. Kosztowaly 179, a kupilam na aukcji za 31 - to jest roznica... :) Dekoracje do samochodu tez kupilam na aukcji. Zaoszczedzilam pewnie ze 100zlotych... Autem do slubu pojedziemy swoim bo , wynajem wyniosl by nas ponad 500 zl :( A z fotografa chyba rezygnujemy bo ceny sa dosc wygorowane a co lepsze i tak juz zajete, choc nie ukrywam ze chcialabym miec zdjecia z mszy :( Ale jeszcze mysle nad wynajeciem DARMOWEGO FOTOGRAFA. Takiego ktory sie uczy i zbiera zdjecia do portfolio. Moglibysmy wziasc takich np. dwoch fotografow i jakos by zrobili te zdjecia... Zawsze to jakies wyjscie i zdjecia z Mszy by byly... http://www.a part.pl/pl/obraczki,c,kolekcje,oczarowanie,5376 (polaczcie a-part) My zamowilismy te obraczki, na zywo sa bardzo ladne. Oczko jest malutkie - ale nam zdecydowanie taki fason odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokajka Khaleesi_ śliczna ta sukienka, mi się szczególnie podoba ten dół Jak najbardziej na cywilny pasuje. Chociaż widziałam też na cywilnym jak dziewczyny szły w długiej sukience, z welonem, wiec wiesz, zawsze możesz też wziąć taką samą z długa spódnicą Ja wlasnie szlam do cywilnego w pieknej bialej sukni wlasnie ala hiszpanskiej. Matko ile wy macie juz pozalatwiane. My w Wigilie sie zareczalismy , termin byl rezerwowany jakos w lutym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, mnie niestety "goni czas" , bo wszystko co musze zalatwiac razem z PM musimy zalatwic jeszcze w tym roku, np. jakies umowy , czy obraczki... Bo Jemu zaczal sie teraz w pracy , ciezki okres (duzo pracy i zjezdzac bedzie zza granicy tylko na weekend raz w miesiacu) i poprostu nie bylibysmy w stanie tego zalatwic... Teraz w listopadzie zjedzie JAK SIE UDA, na weekend i musimy zalatwic ostatnie spotkanie przedmalzenskie... Babka z sekretariatu niestety nie poszla nam na reke i powiedziala ze MUSIMY byc na spotkaniu i koniec , bo nam nie podpisze... :/ Jak nie zjedzie... To bedzie problem :/ Reszte co moge zalatwic bez Jego obecnosci bede musiala zalatwiac sama po nowym roku jak np. zaproszenia, alkohol itp... Ludzie mi czesto mowia , ze za wczas zalatwiam wszystko, ale nikt nie portafi zrozumiec , ze Moj TŻ robi za granica i go poprostu niema w zimie , a przez zime bedzie najwiecej zalatwien... Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie... Ale wiesz nie wszyscy torozumia :( Ostatnio rozmawialam z kolezanka i mowilam jej ze idziemy na nauki (we wrzesniu) to mnie wysmiala: "Czy jest jakas ustawa , ze trzeba rok wczesniej kursy przedmalzenskie robic?" :/ Wiesz przykro mi bylo, bo zna sytuacje ale mimo to musiala mi dogrysc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz suknie kupilam ostatnio na Allegro... :D Przegladalam sukienki, i byla aukcja sukni ktora mi sie podobala EmmiMariage i postanowilam ja zalicytowac... Stwierdzilam , ze jak mi nie spasuje to odsprzedam... Wiesz ustawilam sobie cene maksymalna i poszlam do pracy z mysla "jak mam byc zadowlona i ma byc na mnie dobra to mimo wszystko wygram aukcje", noi wyobraz sobie wracam do domu patrze a tu cena nie podskoczyla i wygralam aukcje... :D Sukienka za smieszne pieniadze i powiem Ci nie spodziewalam sie czegos rewelacyjnego, ale jak przyszla paczka to oszalalam... Sukienka okazala sie tam piekna i tak idealnie dopasowana, ze sie w niej zakochalam odrazu :P Pochwalilam sie nia przyjaciolce - i ona tez zglupiala jak ja zobaczyla i nie mogla uwierzyc ze tyle kosztowala... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ladna... Za ile udalo ci sie zlicytowac? Ja na poczatku zamowilam suknie z Chin...katastrofa. Potem latalam po Salonach , nic mi sie nie podobalo. W Koncu znalazlam na jakies 4,5 tyg przed slubelm znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musialas byc klebkiej nerwow, jak miesiac przed slubem jeszcze suknie nie mialas hehe ;) Ale dobrze ze udalo Ci sie kupic !!! :) Wstyd sie przyznac ile za nia dalam :P Ale dalam 120zł... Tak 120... Wg. mnie sukienka jest warta conajmniej 600 , a udalo mi sie tak malo za nia dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tam w niej dobrze czuje, idealnie lezy i na zywo jest o niebo ladniejsza... Kazdy koralik lśni a koronka jest poprostu piekna... :) Szczerze powiem, ze zastanawialam sie czy to akurat w niej chce isc do slubu (sadzilam, ze jest za tania), ale przyjaciolka mnie przekonala... :) Przynajmniej troche kasy zaoszczedzone i mozna dac na cos innego... A suknia i tak jest na jeden raz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, ta SUKNIA co podalas linka tez jest ladna ! :) I mowisz , ze z Chin podrobke zamowilas i przyslali Ci nie ladna? A ile za nia dalas , pytam z ciekawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lezy w worku pod lozkiem. Szkoda ze nie mam fotki na telefonie bo bym ci pokazala-naprawde niepodobna i brzydkie te falbanki,nawet kolor byl inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie chcialam zaoszczedzic na sukni i na koncu zaplacilam 1350euro . Dodatki tzn rekawiczki diadem welon, poduszke pod obraczki i ksiege gosci Zamowilam tanio w ebay'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×