Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana narzeczona

CZERWIEC 2012

Polecane posty

My mamy na 2 czerwca ;) sala jest, obsluga tez. mamy kapele i kamerzystke z fotografem kosciol na 14 mamy. wiec przygotowania stoja w miejscu ;) zaproszenia w grudniu bedziemy rozwozic. sukienka w lutym a obraczki w marcu. ;) jak ten czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci, leci chyba AZ za szybko... :) Kurde dopiero byl grudzien i ustalalam z moim PM date slubu i smialismy sie, ze jeszcze poltora roku mamy wolnosci... A tu zostalo juz tylko 7 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj trudno jest nie popasc w szal zwiazany z przygotowaniami. ciagle o tym rozmawiamy. Tu zaliczke tam zaliczke. to trzeba zalatwic i to ale mysle ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy nie mieli z problemow-Wszystko bez problemow ustalalismy. Ja latalam wiele po necie szukalam np roznych wariantow dekoracji, poduszek itd i wtedy razem wybieralismy. Tak samo z fotografem ,djem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska_De My robimy podobnie, ja szukam wszystkiego na necie, a wybieramy już razem :) Allegrowiczka1987 Świetny interes ubiłaś z tą sukienka :) Piękna jest, a to że kosztowała mało to co z tego, ważne że tobie się podoba. Ja też sobie przeglądam sukienki na allegro niestety u mnie bez mierzenia by się nie udało kupić bo mam pecha co do ubrań z neta, zawsze niby jest mój rozmiar ale albo za małe albo za duże :/ A niestety w mojej okolicy jakoś same drogie sukienki te co mi się podobają :/ Maaalenka21 Tak wcześnie zapraszacie gości? My to dopiero gdzieś na wiosnę, koniec marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wy sie martwcie przygotowaniami a ja ide poogladac fotki slubne. Popatrz moze na ebayu za diadem jesli na allegro nic nie znalzlas. http://www.ebay.de/itm/Luxus-Diadem-Strass-Krone-Brautkopfschmuck-Kommunion-/260638297775?pt=Brautaccessoires&hash=item3caf40ceaf Ja mialam taki....Wlasnie znalazlam. Mysmy duzo odpuscili np zrezygnowalismy z karteczek z imieniami na stolach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tez wydaje ,ze to za wczesnie z zaproszeniami. Gosci zaprasza sie 2 max 3miesiace przed ale jesli tak chcecie to ok. Wiem ze sie denerwujecie i martwicie ale gwarantuje wam ze Wszystko bedzie dogadane i sluby beda bajeczne. A macie fotografow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my załatwiliśmy fotografa już w lipcu, zaraz po wybraniu sali. Zależało nam na tym żeby mieć ładne zdjęcia, wiec siedziałam sporo i przeglądałam na necie. A wybór był ciężki bo narzeczony się trochę fotografią interesuje i wszystkich wybranych musiał pokrytykować. Ale w końcu znaleźliśmy takich których zdjęcia nam się podobały, a i oferta była dobra bo dają dużo zdjęć. Chociaż my mamy taką sale w której jest promocja, jak wesele jest na 100 osób to jest gratis fotograf i kamerzysta. Ale nie wiedzieliśmy ile tych gości u nas będzie dokładnie, a poza tym tak średnio nam się zdjęcia tego fotografa podobały więc sobie załatwiliśmy własnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak ze 2 miesiace przed weselem musimy powiedziec ilu bedzie gosci. wiec musimy wczesniej zeby nam dali znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmkok
co wy te sluby tak wczesnie macie? 14 - 15 ??? przeciez w czerwcu sa najdluzsze dni w roku , dacie rade do rana??:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, ten diadem z ebay to jest faktycznie piekny :D Ja wlasnie nawiazalam kontakt z poczatkujacym fotografem - i ma wolny NASZ TERMIN :D Fotografia za darmo - do portfolio, jak dobrze pojdzie to podpiszemy umowe. TRZYMAJCIE KCIUKI :) A jak sie uda, to poszukam drugiego i bedzie super... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie , z tego co wyliczylismy z moim PM, to obiad bedzie dopiero o 17.30/18.00... Dosc pozno, autobus zalatwiam 30-osobowy wezmie On gosci z mojego miasta i kilkoro z miasta mojego PM, a potem odwiezie gosci. Zalatwiac bedziemy rowniez dwa pokoje 4-osobowe dla gosci ktorzy beda chcieli sie polozyc , lub polozyc do spania dzieci + pokoj dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu? :) Ja niestety chcac niechcac musze bo odemnie do mojego PM jest 80 km a z kosciola na sale nastepne 20... Lepiej zeby goscie po pijaku za kierownice nie siadali... Pozatym wynajecie autobusu, badz busa wyjdzie nas taniej niz wynajem pokoi dla wszystkich przyjezdnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka suknia za 120 zł, miałaś farta jak nie wiem! :) Też obserwuję aukcje na allegro, może coś fajnego się trafi, ale ciężko z rozmiarem trafić, bo jak rozmiar ok, to niestety nie na mój wzrost (potrzebuję na 170cm plus obcas jakieś 6cm). Dużo jest sukni od jakichś firm, nie wiem czy oni szyją czy sprowadzają, ale chyba mniej bym się bała od takiej zwykłej osoby prywatnej, która po prostu ubrała na swoje wesele i chce sprzedać. Te firmy to dla mnie jakiś przekręt chyba.. Zaproszenia będę rozwozić/wysyłać prawdopodobnie na koniec stycznia/początek lutego. Do ok. 20 kwietnia musze wiedzieć ile osób deklaruje się przyjść, żeby móc podpisać umowę z menagerem restauracji. Obrączki podane w linku - piękne:) proste, ale z klasą. Ja to chyba muszę iść na żywo popatrzeć, bo w necie nic mi się specjalnie nie podoba, a wiadomo, że na żywo jest zupełnie inaczej. My mieliśmy zaręczyny 11 sierpnia, minęły ponad dwa miesiące i niewiadomo kiedy, czas pędzi jak szalony :P kto jeszcze na 16 czerwca oprócz mnie i allegrowiczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zareczylismy sie 4 grudnia 2011 roku ;) zabral mnie wtedy niby na koncert ;) do wroclawia na rynek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
ale żeście sie rozpisały :) już niektóre mają sukienki wybrane a ja nawet jeszcze na sklepach nie byłam, tylko w internecie przeglądam. moim marzeniem jest suknia manuela moty, ale ceny są poprostu kosmiczne, też przeglądam allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veraaaaa86
Witam:) 02.06.2012 r. co prawda założyłam osobny temat ale skopiuje go tutaj My mamy zarezerwowaną salę ale problem ze ślubem byliśmy w 3 parafiach i jedyne wolne miejsca to godz. 19.00, albo 14.00 w tej której się zapisaliśmy to ślub na 18.50, i trwał będzie 40 minut. Sala jest oddalona o 15 km, jedyne co mnie pociesza że w czerwcu są najdłuższe dni i ciemno się robi ok 21. 80% gości są z bliskich okolic. aha dodam że odchodzą zdjęcia, pleneru w tym dniu nie chcemy a ze studia w ogóle zrezygnowaliśmy. Czy ktoś z was organizował późno ślub? czy gdybyście postawili się w roli gości bylibyście zniesmaczeni? co prawda u nas najczęstsze godziny ślubów to 16-18, jak myślicie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
szczerze to jeszcze nigdy nie byłam na takim ślubie który by sie tak późno zaczynał, u nas (woj. opolskie) normalną godziną na ślub jest 12,00 13,00 i później wszyscy goście jadą na obiad, i też nie ma zwyczaju zamawiac autobusu. a więc nie pomoge ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ślub o 17. U nas właśnie tak robią, coś tak 16-18. na takim ślubie co się zaczyna wcześniej, dokładnie to o 14 byłam tylko raz. Ale to było tak wcześnie bo to niedziela była i większość gości następnego dnia do pracy szła, wiec dlatego było tak wcześnie. Pamiętam że czas do oczepin bardzo się dłużył, a większość gości już tak ok 1.30 się rozeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veraaaaa86
czyli nie robić paniki ze o 18.50? bo ja już kombinuje żeby zrobić może gdzieś w kościele poza miastem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że nie ma co panikować, szczególnie że to będzie lato i dni będą długie. Chyba że masz trochę wolnego czasu i by ci się nudziło to możesz jeszcze poszukać po innych parafiach ;) ale to tylko tak przy okazji, bo myślę że ta godzinka która masz nie jest wcale zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×