Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana narzeczona

CZERWIEC 2012

Polecane posty

Gość sie Dem
no własnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak jest że te sukienki które nam się podobają na zdjęciach na nas mogą wyglądać całkiem inaczej. Dla mnie właśnie też się podobają te "greckie" ale gdy moja koleżanka taką założyła to wyglądała w niej jak w koszuli nocnej. Dlatego ja myślę że nie bardzo by to do mnie pasowało, i raczej rozglądam się za sukniami "hiszpankami" albo właśnie za takimi princesskami tiulowymi. Tylko niestety nie wiem czy na mnie będą pasować, bo jeszcze żadnej nie mierzyłam, i się boje że się okaże że na mnie wcale nie psują :/ Fajnie że już znalazłaś sukienki, teraz już zostało wybrać z tych 2. A nawet nie mam za bardzo czasu żeby czegoś szukać, chyba w grudniu przejdę się po salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
i tak chyba jest w wiekszosci przypadków :) ale nie wiem jak teraz ekru suknia będzie z kolorowymi butami wyglądac na których mi bardzo zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny mam problem z suknia :D Bo mialam tanio kupiona jedna, a teraz dostalam od znajomej inna suknie - jest BOSKA poprostu. Gora sukni jest cala z cekinow i kryształkow a dol (bok) ma cieniutka wstawke z krysztalkami i cekinka. Jest skromka , ale piekna... Szyta byla na miare i jest na mnie idealna i teraz niewiem na ktora sie zdecydowac , ale moje mysli sa blizej tej ktora dostalam... :) Szczerze powiedziawszy , kogo sie pytalam to wszyscy powiedzieli zebym uzyla tej ktora dostalam... :D http://allegro.pl/swarovski-crystal-krysztal-gorski-komplet-3w1-i1952171159.html , podoba wam sie? :) Mysle nad kupieniem tego kompletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swarovski zawsze wygląda efektownie i pięknie się mieni:) Sama też dorwałam ostatnio kolię i kolczyki w tym stylu za śmieszne pieniądze. Koleżanka ma mi jeszcze załatwić bransoletkę do tego. Tak powoli staram się kompletować, żeby potem nie było wszystko na ostatnią chwilę ;) Jednak zdecydowałam się na kamerzystę. Czuję, że bym żałowała potem, że nie mamy filmu, a wiadomo - na nagraniu inaczej widać emocje niż na zdjęciach. Czekam już tylko na maila odnośnie kwoty zaliczki i zaklepuję termin:) Za sukienką zacznę się oglądać w nowym roku, na razie patrzę w internecie i dostaję oczopląsu :P Boję się, że nie znajdę nic, co by mi odpowiadało, nie wiem co wtedy... Do salonów ślubnych nawet nie zaglądam, ale pochodzę w okresie karnawału po centrach handlowych, może coś mi wpadnie w oko;) A w ogóle to trzeba jeszcze schudnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
jak byłam jeszcze nastawiona na to że suknia będzie w stylu empire też myślałam że nic fajnego nie znajde, boże jakiego mam stresa, dzisiaj MUSZE sie juz decydowac bo inaczej nie zdążą jej uszyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka1987 Idź w tej która ci się bardziej podoba, masz jeszcze czas wybrać :) W sumie to jesteś w bardzo dobrej sytuacji, mieć 2 fajne sukienki za niewielkie pieniądze. Tez bym tak chciała :) Khaleesi_ Kamerzysta dobra rzecz. Nam niestety w budżecie weselnym już się nie zmieści ale mam nadzieje że jednak ten gratisowy nam wyjdzie :) Co do sukienki to też jeszcze nie szukałam w realu tylko w internecie, ale w grudniu mam zamiar wybrać się do salonów, może trafie na jakąś wyprzedaż. Koleżanka która ma wesele w sierpniu już kupiła sobie sukienkę na wyprzedaży za 1500 a ja mam wesele wcześniej a nic jeszcze nie szukałam :/ A no i schudnąć też muszę, chociaż mam nadzieje ze jak mnie porządnie ścisną gorsetem to będzie dobrze :P dwa i pół I która wybrałaś? z kołem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszam się, że za kamerzystę na razie tylko zaliczka, a całość dopiero przy odbiorze filmu. Też brakowało nam w budżecie, dlatego rozważałam to ponad miesiąc :P ale w takim układzie myślę, że po ślubie się jakoś uzbiera, bo tak na raz wszystko, to byloby nam b.ciężko. Z tego co wiem to fajne wyprzedaże sukienek są na koniec września, to już nam minęlo, ciekawe kiedy druga tura, może w okolicach styczeń/luty.. ? A jakie ci się podobają w necie, wpadło ci coś konkretnego w oko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
hej :) wybrałam, dziewczyny co to była dla mnie za męka, gdy w poniedziałek chodziłam po sklepach i tylko tak przebierałam w tych sukienkach na chwile nie pomyślała bym że tak trudno mi sie będzie zdecydowac, pierwsza czyli ta z kołem miała piękny gorset taki w serduszko ale dół już nie taki piękny bo brokatu było za dużo i sie tak nie układała jak ta druga czyli bez koła (którego od początku nie chciałam) mama, babcia, siostra były za tą bez koła a ja bliska płaczu że sie zdecydowac nie moge (juz tak od zawsze mam) ale dół sukni przeważył wszystko i padło na tą bez koła, jaki kamień z serca mi spadł nie uwierzycie, zaliczke wpłaciłam i już teraz nie mam żadnych wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa i pół Super że już masz wybraną :) A jeśli kobietkom z rodziny się suknia podobała to masz pewność że będzie super. Ja niestety mam inny gust od mojej mamy i bratowej i nie wiem co to będzie jak trzeba będzie szukać, bo my się zawsze na zakupach spieramy. Khaleesi_ No u nas też dla fotografa płacimy przy odbiorze, za kamerzysty też pewnie by tak było ale i tak by to nas za dużo kosztowało. Bo po weselu mamy jeszcze dom do wykończenia i niestety koszty wszystkiego są duże, dlatego próbujemy na weselu trochę oszczędzić. No i właśnie kwestia sukienki - też nie może być za droga, a niestety mi się takie droższe podobają :/ Poszukałam w necie takich przykładów mniej więcej jakie rodzaje mi się podobają i to będzie tak: suknie princesske to bym chciała w takim stylu http://slubnasuknia.pl/monCheri/923_Herms_d/Herms%20-%20GEREMIA.html albo hiszpankę taka: http://www.we-dwoje.pl/p/s/24/24/0/62936/3_sprzedam_hiszpanska_suknie_slubna_z_tren.jpg Niestety wypożyczenie sukienek takich to by mnie kosztowało z 2 tysiące, o kupnie to nawet nie mysle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczynki? :) Znowu zapadlacisza... :) Moj PM przyjechal na weekend do Polski tak , ze troche mielismy jezdzenia i gonienia... Cala sobote jezdzilismy po Krk za wodka - orientowalismy sie w cenach... Poczatkowo mielismy kupic SOPLICE... Ale koniec z koncem, w dwoch sklepach powiedzieli nam , ze niemaja na stanie takiej ilosci jaka my chcemy i w takich butelach (chcielismy w kwadratowych)... Na drugi dzien pojechalismy do Selgrosa i tam Soplica byla i cena jeszcze lepsza jak w supermarketach, bo 16.84 brutto bez koncesji :D A w hipermarketach roznie. W dwoch bylo po 18 zl w kwadratowej butelce, a w reszcie po 20 na ogol i na dodatek w innej butelce... Ale byl tam rowniez Pan Tadeusz w BARDZO DOBREJ cenie i zaczelismy sie powaznie zastanawiac i koniec z koncem kupilismy Pana Tadeusza - 180 sztuk + 30 butelek Soplicy na bramy... Za niedlugo sylwester , cena alkoholi znow pojdzie w gore... A po nowym roku niewiadomo czy nasz premier nie bedzie chcial podniesc akcyzy i postanowilismy kupic juz teraz i nie zalujemy... ;) W niedziele zalatwilismy ostatnie spotkanie nauk przedmalzenskich... A przed chwila zamowilam sobie http://allegro.pl/swarovski-crystal-krysztal-gorski-komplet-3w1-i1952171159.html , tak ze jestem zadowolona... :D Wczoraj jeszcze moj PM mierzyl garnitury i stwierdzil ze musi schudnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
tak, bardzo sie ciesze że suknie mam już wybraną, jak chcecie to tu macie linka bo słów mi brakuje, z dnia na dzień jestem co raz bardziej zadowolona z wyboru http://www.affezione.eu/kolekcja jest to ta pierwsza od razu i zrozumiem jak sie komuś nie będzie podobac wódke już dawno kupiliśmy teraz jeszcze wino, i jakąś na bramy ale nie wiemy jaką, może krupnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
a na naukach byliśmy wczoraj pierwszy raz, za tydzień jeszcze raz do księdza a później do poradni i znowu można coś z listy odchaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
i za obrączkami sie rozglądamy bo nie wiadomo jak z tym złótem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
właśnie sie zastanawiam między dwoma jedne są z YESa a drugie z apartu, mogłabys pokazac twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Apartu wzielam te : http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,kolekcje,oczarowanie,5376 Postawilismy jednak na "proste" obraczki z tego wzgledu , ze jak wroce do pracy to nie moge i tak nosic bizuterii a moj PM pracuje w lesie i tam tez szybko sie zniszczy, wiec jakiekolwiek odswiezanie obraczki bedzie duzo latwiejsze na takim prostym wzorze... Ogolnie obarczki sa tysiac razy ladniejsze jak na stronie salonu, jednak grawer jest malenki - mam wade wzroku (jestem krotkowidzem) ale do odczytania graweru chyba przydalaby sie lupa :P Hehe ... Byly dosc tanie bo za komplet 1081,10gr... W YES sa drozsze, przed kupnem pytalismy tez w YES i tam okolo tysiaca kosztowala jedna obraczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Witam wszystkie czerwcowe Panny Młode. My mamy ślub 16.06 o 16:30. Dobrze ze trafiłam na to forum przynajmiej jest sie z kim podzielic nurtujacymi pytaniami imozna poczytac o waszych przygotowaniach Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
te w yes sliczne tylko ja bym wolala z zoltego złota;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
właśnie że dla mnie obrączki całe z żółtego złota odpadają, poprostu mi sie nie podobają, te z YES są też dostępne w żółtym złocie, a po drugie pierścionek zaręczynowy też jest z białego złota i dlatego będzie napewno lepiej wyglądac, ja tez jestem za tymi z YES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie załamujcie mnie, wy już macie tyle rzeczy kupionych a ja dalej nic. Dzisiaj miałam jechać do Białegostoku przejść się po salonach, ale nie pojechałam. Z jednej strony z lenistwa :P z drugiej to i tak bym mogła w cenach się zorientować bo do wybierania i mierzenia musi ze mną jechać mama lub bratowa, sama nie ocenie i nie wybiorę :/ Co do obrączek to my chcemy raczej takie z białego i żółtego złota. Na razie oglądaliśmy tylko na allegro ale w styczniu mam zamiar się przejść po sklepach. A wódkę to pewnie kupimy gdzieś przed samym weselem, bo nie ma za bardzo gdzie jej trzymać, a poza tym jak by stała to by zaraz zaczęli wszyscy na wszystkie święta i urodziny stamtąd brać zamiast kupować :P Co do obrączek jeszcze to te z diamencikami są ładne ale ja bym się bała ze zaczepie o coś obrączką i wypadnie :/ dwa i pół Suknia piękna, mi się właśnie ten dół bardzo podoba, wzorki na gorsecie trochę nie w moim stylu. Ale nie wiem jak taka suknia by na mnie leżała bo niestety trochę zbędnych kilogramów mam. A jeszcze się zapytam z ciekawości: ciężka ta suknia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
uwierz mi że jedna z lżejszych :) wydaje sie ogromna ( i ciężka) ale jak miałam ją na sobie wogóle taka nie była, z mamą liczyłyśmy i ma 9 warstw samego tiulu, do tego między tym 2 takie jakby halki żeby nie prześwitywała, dlatego koło nie potrzebne bo sama tak odstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem troszeczke nie w temacie dziewczyny ale równiez biorę ślub w czerwcu 2012 r. !! ;) Nasza data to 16.06.2012 Niewiem jak Wy ale ja juz coraz bardziej zaczynam sie stresować , czas tak szybko leci... nim sie obejrzymy bedzie po świetach a potem to już same przygotowania nam zostaną . Mam tylko nadzieję że będę wszystkim tak zajęta że nie bede miała czasu sie stresować heh Wcześniej pisaliście chyba o wódce.... My zdecydowaliśmy sie na Wyborową , każdemu smakuje , nie jest az tak bardzo droga więc myślę że będzie oki ;) Wiecie czym ostatnio się jeszcze przejmuję ? Fryzurką , szukam ostro czegoś ciekawego na necie ale nic co by mi sie tak naprawde podobało to nie ma :/ . Może macie jakies fajne pomysły na fryzurke z grzywką , i wolałabym żeby to nie był kok bo nie po to zapuszczałam włosy żeby je spinać.Była bym bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco !! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
dwa i pol co do obrączek to całe z białego mi sie niepodobają natomiast mieszane z tradycyjnym zlotem jak najbardziej ale te z yes sa przesliczne. a co do wodki to my mamy chrobrego tez dobry i wcale neby taki drogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
co do sukni jeszcze, gorset jest koronkowy i do niego są przyszyte (nie klejone) kamyczki :) oryginalnie ma jeszcze tren ale na 99% go dam uciąc bo nigdy mi sie to nie podobało jak jest później podpięty, jestem też na szukaniu teraz dodatków (kolor bukietu, butów, i fryzura) podobają mi sie w takim stylu, welonu też raczej nie bede miała http://www.google.pl/imgres?q=fryzury+%C5%9Blubne+z+opask%C4%85&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1024&bih=659&tbm=isch&tbnid=TWHh4YyiTUVsZM:&imgrefurl=http://www.prettywedding.pl/%25C5%259Blub/slubne-opaski/&docid=aI-1RVSxlT0dRM&imgurl=http://www.prettywedding.pl/wp-content/uploads/2011/05/PrettyWedding_post20110602_FryzuryDoSlubu_Opaski_01.jpg&w=575&h=1353&ei=qQTWTt3PNsb64QTllsi-AQ&zoom=1&iact=hc&vpx=460&vpy=200&dur=2108&hovh=345&hovw=146&tx=85&ty=219&sig=103915708895244508330&page=9&tbnh=138&tbnw=62&start=146&ndsp=20&ved=1t:429,r:10,s:146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wlasnie dzis przyszedl zamowiony komplet bizuterii o ktorym pisalam... Jest piekny! Swieci sie jak niewiem :) A co do fryzury ja chyba bede miec rozpuczone wlosy jakos tylko podepne zeby welom sie trzymal, chyba ze bedzie padalo od rana to bede musiala robic cos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka Wpadlam tylko na chwile zobaczyc jak sobie radzicie z przygotowaniami. Widze,ze niektore z was sie denerwuja. Kobietki spokojnie zdarzycie do czerwca:):):) Jak juz kiedys pisalam ja podczas Wigilii dopiero sie zareczalam ,w lutym rezerwowalismy termin i wszystko bylo gotowe na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa i pół - sukienka prześliczna , mi też sie cos takiego podoba ale nie mam pojęcia czy będzie taka do mnie pasować no i jeszcze bałabym sie ceny , pewnie droga była.... i nawet nie miałam pojęcia że taka sukienka nie ma koła , bo mi właśnie marzy się taka z kołem ;) Te fryzurki z opaskami też są super ale chyba nie dla mnie :/ ja mam cienkie włosy , i te fryzury są dla mnie chyba za delikatnie... Mi sie podoba chyba cos takiego , ale tez do konca nie jestem pewna i szukam dalej :) http://fryzury.qever.com/img/fryzury-na-slub-06.jpg http://fryzury.qever.com/img/fryzura-slub49.jpg http://fryzury.qever.com/img/fryzury-na-slub-02.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×