Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kosmo_fanka_83

masło do ciała

Polecane posty

Ostatnio kupiłam sobie po raz pierwszy masło do ciała Galanea i na razie jestem zachwycona, ale nie mam za dużo doświadczenia z takimi kosmetykami. Macie jakieś inne swoje ulubione? Co jest w nich fajnego? I które według Was najfajniej pachną?

Gość Akne84
Ja juz dlugo uzywam masła do ciała, jak narazie Prefecty ale jestem zadowolona bardzo, duzo lepiej nawilża niz balsamy i skora jest mega gladka :)

zgadzam sie masła są najlepsze, ale te naturalne i prawdziwe masla np. shea, a nie zageszczone kremy o nazwie masło. Przeczytajcie INCI a bedziecie wiedziały o czym mówię. Shea można dostac naprawde w dobrej cenie, rafinowane taniej niż to "gotowe"

Gość chorwatka
Ja też bardzo lubię masła do ciała, zwłaszcza, że moja skóra potrzebuje porządnego nawilżenia. Moim ulubionym jest masło z serii Natural Body o zapachu wanilia&czekolada-świetnie nawilża, pięknie pachnie i jest dosyć wydajne.

Gość Barr
Masła do ciała sa cudowne a najlepsze sa masła shea takie do krojenia,cudownie nawilżają,leczą problemy skórne,rewelacja,osobiście polecam masło shea firmy eiei(można kupic przez internet),oczywiście sa tez inne masła ,z różnymi dodatkami i nie do krojenia,ludzie chwalą bardzo masła firmy shealife ,tez do kupienia w internecie.Oczywiscie takie masła sa droższe niż te drogeryjne ale warto.

Gość Barr
Masła do krojenia nie pachną ale tak wlasnie ma byc ,bo mogą go używać tez alergicy,osoby z poważnymi problemami skórnymi,sa nawet antybakteryjne.Mozna tez kupic oryginalne masło z Afryki ,ludzie przywożą i dzielą na mniejsze kawalki(oryginalne masło jest w postaci wielkiej kuli) jednak ja nie mam do tego przekonania,bo nie wiem czy jego wykonanie spełnia warunki higieniczne oraz czy nie jest to zwykle oszustwo.Jednak tylko z Afryki pochodzi oryginalne masło ale sa firmy jak eiei,które korzystają z tego ale jego produkcja odbywa sie w Europie.

Gość belka7
Masło do ciała Pigwa/jabłko z HB. Świetnie działa- chłodzi i nawilża skórę. Sprawia, że skóra jest gładka i elastyczna. Pomaga w łagodzeniu podrażnień występujących na skórze.

Gość miminkaa
A ja lubię różnorodność, dlatego zawsze kupuję na www.kosmetis.pl bo mają duży asortyment i co chwilę jakieś nowości.

Gość gość
Jesli lubicie zapach pistacji to polecam masło do ciała pistacjowe Purles. Jest jeszce do tego peeling pistacjowy :)

Gość gość
polecam maslo do ciala z anidy www.scananida.com.pl/ Kupisz w drogeriach i aptekach. Swietnie regeneruje skore i od razu widac odzywienie:)

Gość marta breks
W moim przypadku na skórę wpłynęło to znakomicie, zobaczcie - http://www.kremus.pl/pl/c/Maslo-do-ciala/44 Oczywiście to kwestia odpowiedniego, systematycznego stosowania. W moim przypadku to podziałało - mam całkiem inną cerę.

Gość gość Ula
Świetne jest kwiatowe masło do ciała z serii Flowers szybko się wchłania i jest wydajne. www.newbay.eu

Gość agitka76
Ja zamawiam zawsze na tej stronce: http://naturalaromas.pl/www/masla/ duży wybór, a 100% naturalne! Jesli chodzi o kosmetyki, to wyłącznie naturalnych zaczęłam używać. Nawet podkłady, pudry, czy perfumy.

Gość gość
Uwielbiam masła do ciała! Teraz testuję Eveline argan wanilia, zapach ma bardzo ładny i intensywny ktory dlugo czuć na skórze i w całej łazience. Suuuuper!

Gość Mama_10letniegoOlka
Ja polecam mydło babuszki Agafii, zrobione z 37 ziółek syberyjskich. Jestem nim zachwycona i zdecydowanie polecam kobietom w każdym wieku. Kupicie je na http://e-natura.pl

Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak profesjonalnie dbać o skórę? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! Ucząc się w naszej szkole nie ponosisz żadnych opłat! Nie zaskoczą Cię ukryte koszty. Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Ja kupuję masła do ciała bardzo chętnie. To sprawia, że moje ciało jest takie gładkie i pięknie lśni na słońcu... Cudowna sprawa.

U mnie do tej pory masła zawsze zostawiały osad na skórze i z czasem się rolowały :( Możecie polecić mi jakieś, które dobrze się wchłaniają?

Ja nie cierpie maseł do ciala, sa strasznie tluste, dlugo sie wchlaniaja.. no dla mnie tragedia-fakt, ze dobrze nawilzaja, ale na rynku jest wiele kosmetykow dbajacych o porzadne nawilzenie-na przyklad te z algami morskimi. Ja uzywam takiego wlasnie mleczka od bielendy i skore mam dobrze nawilzona, jej kondycja znacznie sie poprawila, jest gladka, mieciutka. A sam preparat szybko sie wchlania i nie jest tlusty.

Gość gość_Alka90
Ja się kiedyś nie mogłam przekonać do maseł do ciała, gdyż wydawały mi się strasznie "tłuste". Kiedyś jednak dostałam w prezencie takie masło do ciała od FARMONA - TUTTI FRUTTI - http://kosmyk.pl/product-pol-1588-FARMONA-TUTTI-FRUTTI-Maslo-do-ciala-Kiwi-Karambola-275-ML.html i powiem wam, że mnie zaskoczyło. Fajnie się wmasowuje w ciało, ma przyjemny zapach i konsystencję. Naprawdę super. No i cenowo nie jest drogie.

Gość iwona771
Warto inwestować w naturalne kosmetyki. Arbonne ma ciekawą ofertę. Fakt, że takie kosmetyki są bardzo kosztowne, ale jeśli zostaniemy niezależną konsultantką, to można je kupić znacznie taniej. Tutaj http://www.rekowska.com można dowiedzieć się więcej.

Nie wierze w masła do ciała. Osobiście do nawilżania ciała używam krzemu organicznego i sprawdza się super, a do tego ma prosty skład z oranicznym wkładem. Świetnie się sprawdza gdy chłodne powietrze wysuszy nam skórę, polecam

Gość gość
Masła do ciała są dla mnie za tłuste i używam je tylko zimą jak mam bardzo wysuszoną skórę. Na codzień używam balsamów albo arganowego olejku do ciała w kremie od Bielendy, bo ma lekką konsystencję, ale dobrze regeneruje skórę. Szczególnie lubię jego arganową wersję.

Gość gość
Kosmetyki Arbonne nie są naturalne, bo zawieraja szkodliwe składniki. O tej firmie pisała blogerka Toksyczna kosmetyczka we wpisie: "Arbonne? Stanowcze nie!" Poczytajcie szczególnie komentarze konsultantów pod tym wpisem. Zobaczycie jak plują jadem za prawdę/

Gość gość
Ja stosuje masło SHEA świetnie nawilża ciało i zazwyczaj zaopatruję się w go tu https://millaflux.pl/maslo-shea-wlasciwosci-zastosowanie zdecydowanie lepsza opcja niż balsamy. Zresztą ma bardzo dużo rożnych zastosować, można go używać do pielęgnacji włosów czy twarzy.

Mnie bardzo zaciekawily masla vegan frendly bielendy, bo maja bardzo fajny, naturalny sklad i nie sa drogie. Wybralam maslo kokosowe i jest super. Doskonale nawilza i wygladza skore i przy tym na dlugo pozostawia ladny zapach na skorze, Szybko sie wchlania, a opakowanie jest dosyc wydajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować