Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa24

Ma ktos interes na allegro??

Polecane posty

Gość ankaa24

Ja planuje otworzyc sklep intenretowy z ubrankami dla dzieci. Myslicie, ze to wypali? Wiem, ze trzeba zarejstrowac firme normalnie jak kazda inna. Troche sie boje, bo nie mam za duzo funduszy i jak sie nie uda to po mnie :( Moze ktos, kto w tym siedzi ma kilka dobrych rad na dorby poczatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójek dobra radaaaa
powieś sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Sobieszczański-Pasztęski
sprobowalem sprzedac mojego qutasa na allegro ale nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie czy to stanik
Aby założyć sklep internetowy należy założyc działalność gospodarczą tak samo jak w przypadku handlu tradycyjnego. Aby móc w pełni legalnie i zgodnie z polskim prawem sprzedawać produkty za pośrednictwem sklepu internetowego należy zarejestrować działalność gospodarczą, posiadać NIP, REGON, konto firmowe i siedzibę. Zakładanie działalności gospodarczej jest tematem szerokim, więc odsyłam do artykułów poruszającym ten temat. Np. http://www.eioba.pl/a1154/jak_zalozyc_wlasna_firme_krok_po_kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie na dziś dzień to głupota. Handel był świetny ale 4,5 lat temu. Dziś to jest katastrofa. Daj sobie spokój. Chyba, że masz dostęp do bardzo taniego towaru i nie mówię o kupowaniu od chińców bo i to się już nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakimi ubraniami zamierzasz handlować? Z moich obserwacji wynika, że drogie ubrania raczej nie schodzą, natomiast osoby sprzedające ubranka z Chin za małe pieniądze mają bardzo duże obroty. Pytanie tylko czy uda ci się wkręcić, bo te osoby mają setki tysięcy komentarzy i pewnie stałych klientów. No i duże obroty niekoniecznie muszą przekładać się na duże zyski. Według mnie duzo bardziej opłaca się handlowac używanymi rzeczami, choć teraz już też coraz trudniej upchnąć coś na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa24
No wlasnie na razie nie wiem nic, skad wziasc te ubrania i po ile sprzedawc. Zastanawiam sie nad uzywanymi. W moim miescie jest dosc duzy ciucholand najtaniej dzien przed dostawa wychodzi 17zl za kilo, moglabym wtedy kupowac i sprzedawac po jednej sztuce, ale nie wiem czy to bedzie oplacalne, biorac pod uwage ze trzeba kupe czasu poswiecic na wystawianie. Szczerze to wolalabym nowe ubranka, nie za drogie. Mniej wiecej od 1 roku do 10lat. Musialabym tylko poszukac dobrego dostawce. No i pewnie zainwestowac w jakis dobry program do wystawiania i obróbki zdjęć. Chcialabym miec ciagle te same ubrania zebym mogla ponownie wystawiac te same aukcje, nie tracac przy tym czesu. Ktos sie moze orientuje, jak cos takiego zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, ze w Polsce brakuje dziecięcych ubrań średniej jakości. Z jednej strony jest coccodrillo czu mariquita z ubrankami za kilkaset zl, z drugiej cały chiński chłam. Ci pośrodku wybierają więc najczęściej używane ubranka dobrych marek lub szukają okazji w stylu "Nowe bez metki" lub przecen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wystaw kilka aukjci na probe bez rejestrowania dzialanosci jako taki prywatny sprzedawca i zobaczysz jak pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaddddddde
ja posiadam firme na allegro, zarejestr itp. miesiecznie wyciagam 7tys na czysto. wazne co chcesz sprzedawac i co pojdzie. ale coz ja juz siedze w tym 4 lata i sie rozwinęlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaddddddde
ubran nie polecam. tego jest najwiecej na allegro. za duza konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa24
a co Ty sprzedajesz?? ze tak dobrze Ci idzie? Mam jeszcze jedno pytania, czym sie wlasnie rozni to jak ktos ma zarejstrowana firme na allegro od tego co sprzedaje prywatnie?? Poza tym, ze ten co ma firme musi placic podatki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×