Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dominika1980a

miejsce na wesele 80 osób Warszawa

Polecane posty

Gość Dominika1980a

Witam, czy ktoś mógłby poradzić mi/polecić miejsce na wesele w Warszawie na mok. 80 osób?Byłabym bardzo wdzięczna, ładnie proszę:)

Gość arahnofobia
Tak jest od metra , po pierwsze zależy co lubisz ? W okolicach Nadarzyna SA dwie sale jedna Korona troszkę wiejska , byłam tam dwa lata temu było w miarę , obok jest jakaś druga i Hotel baron , W necie jako baron palace , znany , uznany i jak wszystko kwestia gustu , ale ja osobiście polecam okolice Zegrza , Hotel Bukowiec www.hotelbukowiec.pl :odremontowany bardzo przyzwoity , cena bez porównania z drugą stroną warszawy w granicy 150 złotych , Sala i żarełko bez szału ale w miarę i parking i w ogóle jest o.k Jak masz dużo kapustki to Jest Melodia , lokalnie ekskluzywna ale jak dla mnie kiczowata i droga ale rzecz gustu . Są jeszcze Sala Bankietowa Mario www.weselamario.pl Czy jakoś tak w każdym razie wesela Zegrze , fajna tylko bez ogródka i parkingu , www.polnaroza.firmy. net Byłam w tym roku i było rewelacyjnie bardzo elegancko , bardzo dobre jedzenie i naprawdę bardzo tanio , jest możliwość organizacji wesela i obiadów weselnych i Julia Sala duża i ładna ale graniczy ze złomowiskiem.

Gość lex lutor
Hotel Lord - warszawa okęcie !!! Mocny , parę zeta wydasz ale... to ta firma co wenecjia i Hrabski ale mniejsza wiocha taki spoko.

Tutaj znajdziesz wiele obiektów, www.GdzieWesele.pl/Warszawa/ zaznaczysz sobie, jakie wymagania musi spełniać obiekt i wyszukiwarka znajdzie Ci wszystkie warszawskie lokale weselne spełniające Twoje oczekiwania. Obejrzysz zdjęcia, zapoznasz się z opiniami klientów i w razie czego w prosty sposób skontaktujesz się z lokalem.

Gość leykaa
80 osób to tak jeszcze w miare kameralnie bym rzekła :D Ostatnio byłam na weselu na które zwaliło się chyba z 200 osób, dla mnie to już totalne przegięcie...no ale nie wiem może niektórzy wychodzą z zalożenia, że jak się bawic to na całego. Osobiście jednak jestem zwolenniczką kameralnych wesel - siostra robiła ok 50 km, od warszawy, pod warką w sielance. Bardzo milo spędzilismy czas, było własnie ok 50 osób...i moim zdaniem tyle wystarczy. No ALE co kto lubi;]

Gość henryk1952
Zdecydowanie nie polecam pałacu baron w Nadarzynie! Słyszałem, że babka odpowiedzialna za wesela Barbarą Kostecka zdefraudowała pieniądze z zaliczek. Stąd ta informacja na ich stronie internetowej http://www.palacbaron.pl/ "W związku z wypowiedzeniem dalszej współpracy z Panią Barbarą Kostecką z firmy SABA TOUR POLSKA Sp. zoo uprzejmie proszę aby wszystkie osoby które mają podpisaną umowę na organizację imprez okolicznościowych, szkoleń lub konferencji oraz noclegów na rok 2012 w obiekcie hotelowym BARON w Nadarzynie kontaktowały się pod nr tel. (22) 729 80 57."

Gość 721123
Wszystkich Państwa , którzy mają problemy z wyegzekwowaniem postanowień umowy z Ośrodkiem Baron oraz tych którzy wypisują nieprawdziwe informacje na mój temat bardzo proszę o kontakt pod adresem e-mail: barbarakostecka@cyberia.pl w celu udokumentowania że żadne z pomówień które w stosunku do mnie poczynił obecny właściciel Villa Holiday Park nie mają żadnego poparcia w faktach. Z poważaniem Barbara Kostecka

Gość gość
Ja polecam sale fascynacje zukow. Sama bede miec tam wesele i jest to idealne miejsce na impreze dla 80-100 osob, przy wiekszej liczbie moze byc ciasno

Gość Karolina i Michał
Wraz z małżonką polecamy hotel Villa Holiday Park przy ul. Heroldów w Warszawie. Mieliśmy tam wesele 24 sierpnia 2013 i szczerze mówiąc zarówno my jak i goście jesteśmy zachwyceni... Wszystko na najwyższym poziomie (obsługa, jedzenie, pokoje), oraz bardzo dobry kontakt z managerem. Polecamy!!!

Gość gość
moja koleżanka robiła tutaj www.hotelsolec.pl i byla zadowolona, zarowno z obsługi jak i samych pokoi hotelowych :)

Gość gość
Ja byłam zadowolona z restauracji Oberek mieszczącej się przy Ul. Szosa Lubelska 20. Elegancko, bardzo dobre jedzenie. Nie miałam zastrzeżeń.

Gość gość
Ja miałam wesele pod Warszawą w www.hoteltrylogia.pl rodzice mieszkają w Wołominie więc mieliśmy bliziutko do tego hotelu, drugim czynnikiem była piękna sala i bardzo miła obsługa, która od początku starała się o nasze zadowolenie. Jedzenie testowaliśmy jeszcze przed wynajęciem Sali i nas zachwyciło

Gość gość
Ja miałam wesele pod Warszawą w www.hoteltrylogia.pl rodzice mieszkają w Wołominie więc mieliśmy bliziutko do tego hotelu, drugim czynnikiem była piękna sala i bardzo miła obsługa, która od początku starała się o nasze zadowolenie. Jedzenie testowaliśmy jeszcze przed wynajęciem Sali i nas zachwyciło

Gość gość
Wydaje mi się, że cenowo bardziej atrakcyjnie będzie wesele zorganizować pod Warszawą, u mnie było odrobinę mniej bo 60 osób, ale zdecydowałam się z narzeczonym na skorzystanie z oferty weselnej hotelu www.uwitaszka.pl

Gość yyyu
Ja dodam coś, co pomoże w wyborze facetom. Polecam Dwór Many, bo jedzenie tam jest przepyszne. Naprawdę jeszcze nigdy tak dobrze sobie nie pojadłem. Polecam wszystkim panom młodym.

Gość rrtrc
Dwór Many to niesamowite miejsce. Sala weselna była przepięknie udekorowana z dbałością o każdy szczegół. Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa. Dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu obsługi w organizację Naszego wesela nie musieliśmy się o nic martwić, za co z całego serca dziękujemy. Największą radość sprawiło nam zadowolenie Naszych gości. Wszystko bez zarzutu, ślub i wesele jak z bajki tylko u nich.

Gość gość
moze taki hotel www.hotelsolec.pl ? ;) bylam tam dwa razy i naprawde jest pieknie! :) przede wszystkim duzo zieleni :)

Gość gość
w Łazienkach Królewskich jest restauracja Belvedere www.belvedere.com.pl/# na pewno kojarzycie. Mają świetną kuchnię i nie znam osoby, której by nie smakowały ich dania – jak wiadomo na weselu jedzenie jest bardzo ważnym elementem dlatego tez warto ich wybrać. Poza tym piękna okolica restauracji, ale to trzeba zobaczyć na własne oczy :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować