Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dominika1980a

miejsce na wesele 80 osób Warszawa

Polecane posty

Gość koszkos
Idealnym miejscem będzie restauracja Ursus, bardzo mi się tam podobało na weselu znajomych i teraz polecam, bo przyjęcie było świetne, jedzenie – mniam!

Gość gość
Spokojnie mogę Ci polecić https://www.facebook.com/elladasouvlakibar/. Bardzo fajna grecka restauracja. Byłam tam na weselu u koleżanki i jestem zachwycona tym miejscem. Urządzili super imprezę. Sala bankietowa pięknie przystrojona. Świetna grecka kuchnia z oryginalnymi potrawami greckimi. Do tego mają tez duży ogródek także jest gdzie wyjść i się przewietrzyć. Obsługa tez bardzo miła i sprawna przez całą noc dbała o porządek na stołach i stale uzupełniała półmiski

Gość gość
https://pl-pl.facebook.com/goscinnachatarestauracja/ - tu możesz zorganizować fajne klimatyczne wesele. Maja świetną kuchnię i super obsługę. Miałam tam swoje wesele i jestem bardzo zadowolona. Bardzo mi się podobało jak urządzili salę. Serwowali świetne jedzonko (łącznie z wędlinami wędzonymi przez gospodarzy) Spokojnie mogę ich polecić.

Gość KarineczkaLl
Dla mnie wesele to musi być z taki prawdziwym poslkim przytupem przynajmniej jesli chodzi o menu. Zadne tam greckie wymysly. Goscie przychodza na przyjecie zeby sie wybawic dobrze najesc. Świetne menu opracowali nam w domu weselnym pokusa w kobyłce. Catering zreszta mialam od nch juz wczesniej na imprezie firmowej wiec jakosc jedzenia mialam sprawdzona. W tym jeszcze tez i stoły nam odpowiednio udekorowali w stylu całego przyjecia. Doslownie zajeli sie wszystkim kompleksowo

Gość gość
Spokojnie mogę polecić Ci wesele w Gościnnej Chacie w Piastowie. Byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało. Świetnie poprowadzona imprezę ze wspaniałą kuchnią i super obsługą.

Gość Dumna

Ja byłam jakiś czas temu na weselu w Legionowie (czyli bliziutko od Warszawy) w sali Polna Róża - i na prawdę było super 🙂 jedzenia dużo, smaczne, fajna sala z dekoracjami, miejsce fajne do tańczenia. Na prawdę przytulnie i miło. Jak ktoś szuka na wesele to bym pojechała zobaczyć 🙂

Gość guinevere20

restauracja Literatka jest fajny miejscem na przyjęcie weselne - elegancka, z widokiem na Zamek Królewski i pysznym polskim jedzeniem

Sprawdź Astorię, blisko Warszawy, zaledwie kilkanaście km, miejscowość Kanie. Byłam tam w wakacje na przepieknym weselu, które chyba należy do najbardziej udanych spośród wszystkich, na których miałam przyjemność  gościć 🙂 Piekna sala, spory parkiet, przepyszne jedzenie (polskie, klasyczne posiłki), profesjonalna obsluga. A dookoła zielono, zacisznie.. Czego chcieć więcej 🙂 Nie wiem, jak kształtują się tam ceny, bo bylam gościem, ale przedzwon, zapytaj 🙂

Gość gość

W Pruszkowie pod Warszawą jest bardzo dobra i niedroga sala weselna. Polecam wam skontaktować się z www.salazklasa.pl Moje wesele się tam odbyło i mogę wam powiedzieć że było ono bardzo udane. Wszyscy goście świetnie się bawili.

Gość ola8

Wiecie co.. Villa Sulejówek była całkiem fajnym miejscem, przyjemnym spokojnym, sala duża klimatyzowana, genialnie nagłośniona mila i przyjazna obsługa, do tego genialne menu, no jak dla mnie super 

Gość Iga

Bardzo fajnym miejscem na wesele jest ta restauracja /restauracjaborodino.pl. Piękny lokal ze zadbanym i dużym ogrodem (przydatnym do sesji zdjęciowej). Jedzenie bardzo smaczne ze świeżych i dobrej jakości produktów. Obsługa te zna wysokim poziomie. Bawiłam się tam pierwszorzędnie. Jednym słowem smacznie ładnie i na poziomie. Polecam 

Gość Pomagam2019

Zbiórka na odbudpwe Katedry Noter Dame pomagam.pl/st4nmc57

Gość IZa

www.elladasouvlakibar.pl - to jest fajny lokal na kameralne wesele. Byłam na takiej imprezie i bardzo nam się tam podobało. Świetny grecki klimat z pysznym jedzenie i miłą obsługą. Wszystkie dania serwowane w elegancki sposób, przygotowywane na miejscu. Obsługa na bieżąco pilnowała porządku i uzupełniała wspaniałą zimną płytę. Polecam bo warto 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować