Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o żesz w mordę.....

Dziś usłyszałam, że PO chce wprowadzić wydłuzenie wieku emerytalnego do 67 lat :

Polecane posty

Gość o żesz w mordę.....

Już wiem, że na nich nie zagłosuję teraz. Nie chcę, zeby wygrali bo to wejdie w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz w mordę.....
znaczy się, że mamy pracować aż do 67 lat aż przejdziemy na emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystentka czarodzieja
To znaczy ze mamy pracowac 67 lat :( Najpierw 18 lat az skonczymy szkole i do pracy 67 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będą mi się ręcę trzęsły
i będę w sklepie chodziła pewnie o lasce i ważyła kiełbaskę, zagłosuję na PEŁO, dzieci moje wyjechały za granicę, wnuki nie wrócą nigdy! Na bułkę może mi przyślą:P Na kiełbasę patrzeć nie mogę. Obóz pracy. Nie ma co narzekać, mój dziadek walczył o tę Polskę i pewnie przewraca się w grobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będą mi się ręcę trzęsły
z opowieści wiem, że bułka to rarytas była. Bez rodziny ale bułka od dzieci będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz w mordę.....
to jest chore, mieć swiadomość, że PO przygotowuję taką ustawę i głosować na nich, czyli głosować na wydłuzenie lat pracy! Będziemy umierać z głodu w tym wieku, bo będą akzali nam pracować a nikt nas nie przyjmie bo będizmey starzy. Ludzie, pomyślcie trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek tej u góry
Nie o taką Polskie walczyłem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem , czy już chce i ma projekt ustawy. Oby! Ale uważam , że zrównanie i wydłużenie wieku emerytalnego jest konieczne i niezbędne. No chyba, że chce się dalej wspierać rozwój długu publicznego i któregoś pieknego dnia mieć obecne problemy Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez tego pajaca Neptun
bardziej skłonny jestem uwierzyć, że PiS ma na to chrapkę, by prezes mógł dożywotnio byc prezesem, bo już powinien pójść na emeryturę bo wstyd Polsce przynosi ten sklerotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98938493
Wiek emerytalny powinno się zdecydowanie wydłuzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz w mordę.....
wydłużyć? serio chcesz tyle pracować i gówno z tego mieć? to pracuj do usranej smierci, ja nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez tego pajaca Neptun
podwyższenie wieku emerytalnego, jest bardzo korzystne dla rządzących. Zakłada się , że po rzejściu na emeryturę delikwent przeżyje 20 lat, czyli trzeba wypłacać przez 20 lat emeryturkę, a przesuwając wiek emerytalny państwo, zyska na tym, że ze stresów, emeryt przeżyje po rzejściu na emeryturę kilka lat powiedzmy max 5 lat, co jest bardzo korzystne, zamiast płacić 20 lat płaci tylko 5 lat, a pozostałe to czysty zysk dla ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98938493
podwyższenie wieku emerytalnego, jest bardzo korzystne dla rządzących. dlaczego dla rządzących? Dla kraju jest korzystne... rozumiem, że się wam nie chce, ale nie ma wybory, do pracy nieroby... A jakiej w ogóle przyczyny kobiety mają miec krótszy wiek emerytalny? A argumenty o umieraniu z głodu to bzdury, w końcu faceci pracuja do 65 i co, umierają z głodu? Z głodu to się umiera jak się ma emeryture po 20 latach pracy - 800 zł... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya rjybyk
osz kurwa. :D zajebisty XIX wiek sie szykuje :D albo drugie Indie : podzial na bajecznie bogatych i pariasow(niedotykalnych). swietne czasy sie szykuja, nie ma co. podatki olbrzymie, wszystko kurewsko drogie. brak mozliwosci wyksztalcenia dla dzieci robotnikow, inteligentow czy patologicznych osobnikow. wyksztalcenie jedynie dla burzujow. robol zapierdala jak dziki osiol do 67 roku zycia zdychajac w miedzy czasie na dolegliwosci zwiazane z kregoslupem, narzadami wewnetrznymi itp, jest wykorzystywany maksymalnie przez burzuja ktory go zatrudnia, charuje po 12 h i dostaje z tego marna pensje ktora nie starcza nawet na bilet miesieczny(drozeja jak skurwysyn).jak choruje nie moze isc na zwolnienie lekarskie bo zaraz na jego miejsce szykuje sie inny. jest ponizany, traktowany jak zwierze, nie ma przerw w pracy ani wody czy ogrzewania na hali czy stanowisku. robole, inteligencja i patologia mieszkaja w biednych zakamarkach kraju bo nie stac ich na zycie w normalnych warunkach ktore sa zarezerwowane dla burzujow. zzeraja ich wszy bo warunki mieszkaniowe sa przeokropne i urągające ludzkosci. czesto choruja na choroby cywilizacyjne przez nerwy, stres zycia codziennego ktore ich nie rozpieszcza i smiertelnosc jest przepotworna. wprowadzili GMO dla zwyklych ludzi a burzuje wpierdalaja zdrowe zarcie z naturalnych upraw ktore jest na wage zlota. Zwykli ludzie przez GMO umieraja masowo na raka, ich dzieci rodza sie znieksztalcone albo w ogole sie nie rodza bo zaczyna panowac bezplodnosc przez to zarcie. Upadaja szpitale bo sa masowe zwolnienia dla pielegniarek i lekarzy ktorzy sprzeciwiaja sie pracy za 900zl netto(za tuska to niedlugo nastapi). Burzuje sprowadzaja sobie lekarzy zza granicy i zakladaja prywatne kliniki dla burzujow. Jedyna rozrywka dla biedoty do marihuana ktora bedzie zalegalizowana a tylko po to aby ta biedota szybciej sie wykonczyla i wyzdychala. Na stolkach ministrow sa oblesni i tlusci pedofile ktorzy gwalca dzieci i morduja. Lapia potomstwo polskich niedotykalnych czyli inteligencji, patologii i robotnikow i gwalca je i morduja i nic im za to nie jest bo pan palichuj obwolal ich swietymi i obsadzil na stolkach z immunitetami. Kiedy robotnicy czy inni pariasowie z pl, zglaszaja ten fakt na policje, sa wysmiewani i wyrzucani z komisariatu. A kiedy sami chca wykonac sprawiedliwosc i zapierdolic pedofila z rzadu palichuja to czeka ich dozywotnie gnicie w pierdlu. Rosnie przestepczosc poniewaz ludzie maja dosc takiego traktowania i widzac ze uczciwe zycie nic im nie daje, zaczynaja organizowac grupy przestepcze aby miec pieniadze na godne, normalne zycie. Porywaja bekarty burzujow za okup, zaczynaja zabijac bogatych dla pieniedzy. Zaczynaja tez mordowac pedofilow z immunitetami za to co robia ich dzieciom. Tworza sie patologiczne dzielnice ktore zamieszkuja inteligenci, patologia i robole a ktore same w sobie staja sie patologiczne i przestepcze. A potem nastanie drugi Lenin czy Hitler i palichuj, ryzy tusk i pedofile z immunitetami i burzujami na czele pojda pod kose bo zbuntowany i zdesperowany lud pojdzie za kazdym fanatykiem ktory przyzeknie im godna egsyztencje a nie kanalowego szczura dla ktorego bulka kajzerka to szczyt marzen i luksusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko się zgadza
Młodzi Polacy umierają. To jakaś plaga Mężczyźni w wieku produkcyjnym ciągle umierają przedwcześnie w krajach Europy, a Polska przoduje pod tym względem - wynika z raportu Komisji Europejskiej zaprezentowanego na konferencji "Różnice w zdrowiu w populacji Polski". Nasz kraj plasuje się w czołówce państw europejskich, które tracą najwięcej panów w sile wieku - wskazują dane zawarte w raporcie z sierpnia 2011 r. Zgony w grupie wiekowej 15-64 lata stanowią w Polsce aż 40 proc. wszystkich zgonów mężczyzn, podczas gdy w kraju o najmniej chlubnych statystykach, tj. na Litwie, odsetek ten wynosi 44 proc., a w Szwecji, w której sytuacja jest najlepsza - 18 proc. dziennik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98938493
tyle że u nas pracuje tylko 58 % ludzi w wieku produkcyjnym, więc z ta pracą to marnie, marnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkowiedząca.,
A kto zagłosuje na PO chyba tylko nienormalni!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka % bogaczy
Kilka % bogaczy, którzy z kaś nie wiedza co robić, namawia aby hgłsoowac na PO. I oni zagłosują... Choć nie tylko oczywiście. Oni nie są nienormalni. Im żyje się jak w bajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7878787878787878787878787878
On gra w piłkę :) a my mamy robić na ich przyjemności Tusk gra w piłkę, a dowożą go trzy rządowe limuzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajl molotova
Obecny system emerytalny jest klasyczna piramidą finansową i jako taki jest bankrutem - ZUSu nie uratują żadne mityczne reformy. Ponieważ kasta Panów rządzących krajem nadwiślańskim doskonale zdaje sobie z tego sprawę, próbują odciągnąć stan ogłoszenia bankructwa tego nowotworu jak najbardziej w czasie. A co im zostało? Jedynie ciągłe podwyższanie wieku emerytalnego... Tylko tutaj rodzi się pytanie. Po co płacić OGROMNE podatki na emeryturę do której się i tak nie dożyje? Tego się nie da usprawiedliwić. To jest złodziejstwo na ogromna skalę i jeśli ktoś łyka argumentację tych złodziei i jeszcze marnuje swój czas ażeby ich bronić, to sam musi być albo złodziejem, albo skończonym idiotą. Tak czy siak nadszedł w historii znów czas na gilotyny! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z warmii i mazur
a ludzie i tak będą na tuska głosowali, bo wmawia im, że w PL jest dobrze. Moja koleżanka pracuje 8 godzin dziennie w miejscu pracy i po pracy do 3 w nocy dalej pracuje. Zarabia 800 zł i jesszcze się cieszy, bo myśli że złapała Pana Boga za nogi. Oczywiście zagłosuje na PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że umierają mlodzi faceci. Jedyne co potrafią robić, to wozić grube tyłki samochodami, żreć czipsy i popijać piwem. Przejdzcie się na plażę, zobaczcie jak wyglądają faceci. Jak już skończycie rzygać, to zrozumiecie, dlaczego umierają. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks kuzyn Donka
PO to partia gówna i smrodu.:P fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez tego pajaca Neptun
o emeryturach najlepiej kiedyś wyraził się Wałęsa. Nasze emerytury, poszły na wojnę we Vietnamie, a nasze emerytury właśnie w Afganistanie siusiak strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec kariery NARA
PO mnie oszukało !! obiecali mi obniżyć podatki , podnieśli je !!! gdzie podatek liniowy ? co zrobiliście z OFE ? nawet 6 latków do szkoły nie umieliscie posłać a obiecujecie 300mld z UE ? 20% koncesji na gaz łupkowy ruskim sprzedali ! zniszczyli stocznie i zbrojeniówkę ! paliwo mamy dziś po 5,30 ! za rok będzie ile ? psychologiczna bariera 6zł ? 9 pażdziernika wrzucam gówno do śmietnika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIKTOREK junior
niech wprowadza ludzie sie obudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×