Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormita

Jak często ćwiczycie?

Polecane posty

No orbitrek to też fajne rozwiązanie. Jak już o tym, to polecam bardzo trening na orbitreku z podczerwienią. Naprawdę działa. Więcej się pocisz, głównie po treningu. Efekty są fatycznie szybsze niż po normalnym treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majerska
Ćwiczę 5 razy tygodniowo. 2 dni w domu, a 3 dni w GoldsGym. Te 3 dni to zumba, basen i ćwiczenia siłowe, ale dzięki temu czuję się doskonale, nie mam problemów ze zdrowiem i wydolnością, a przede wszystkim udzielił mi się klimat ćwiczeń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serodozzo
Ja codziennie biegam, ale moim zdaniem to za mało. Kilka razy w tygodniu działam też z piłką. Coś wspaniałego - nie męczysz się bardzo, a chudniesz :) Od siebie mogę polecić piłki do ćwiczeń ACTIMED: http://www.actimed.pl/pilka-do-cwiczen-gymnastikball.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia098
Ćwiczę 2-3 razy w tygodniu. Często towarzyszy mi Kacper Nowicki instruktor fitness z Wrocławia http://www.kacper-nowicki24.pl/ , który wiele mi pomaga i pokazuje jak powinno się to robić poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut rano - bieganie 40 minut wieczorem - rower i tak codziennie - świetne efekty ! - lepsze samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz w zimę ćwiczę prawie codziennie z Mel B (robię jeden dzień przerwy żeby odpoczęły mięśnie). A poza tym biorę udział w spływach kajakowych. Ogólnie każdemu je polecam bo robią super na zdrowie no i przepływa się przez naprawdę piękne krajobrazy jak wszystko jest w śniegu. Trzeba tylko zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt (ja solidny kupiłam w Kajak Centrum www.kajakcentrum.pl). A co do Mel B to ćwiczę na pupę i efekty są (w co na początku nie chciało mi się za bardzo wierzyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ćwiczę codziennie i do tego zażywam magnez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się ćwiczyć 2, 3 raz w tygodniu, myślę że to taka optymalna dawka ćwiczeń ;) A i ostatnio nawet będąc w aptece kupiłam sobie magnez 400 z Doppelherz, przydaje się przy uprawianiu sportów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×