Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czas na zwierzenie

Oceńcie w Skali od 1 do 10 jak bardzo przegrałem życie

Polecane posty

Gość czas na zwierzenie

- Mam 25 lat - Wykształcenie Średnie - Mieszkam w małym mieszkanku wraz z rodzicami i bratem - Nie mam samochodu, ani nawet prawa jazdy - Zarabiam ok 1800-2200 zł na rękę - Nie mam dziewczyny, przyjaciół, a w pracy jestem postrzegany raczej w kategoriach dziwaka. Możecie mnie zacząć mieszać z błotem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem trochę ciekawa
Wyprowadź się za granicę, to Twoje życie się ułoży. Nie żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllle
wszystko przed Tobą, zacznij od wyprowadzki z rodzinnego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllle
no i prawko koniecznie! Ja kobitka zrobilam bez problemu i jeżdżę teraz jak Kubica :D Od razu poczujesz się inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllle
kurcze, daj mi swoje 25 lat, a ja Ci dam mieszkanie i samochód i swoje 40..;) pa, pa... Trzymaj się i do roboty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na zwierzenie
alllllle a z penisem jestem dobrze zaznajomiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na zwierzenie
I tutaj rodzi się pytanie, co mi da wyprowadzka z domu poza wydawaniem 2/3 pensji na utrzymanie. Tak wiem - czas zacząć żyć na własnym ble ble ble, ale jest zwyczajnie nieekonomiczne marnotrawstwo. O spierdoleniu z tego kraju myślę od dawna... ale brakuje mi jaj :-O A co do prawka do przymierzam się do niego od paru lat, ale niepozwala mi na to tryb pracy - pracuję w przeróżnych godzinach i nie wiem jakie za tydzień będę miał dni wolne. Idę se chyba palnać w łeb 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj ze on moze cię
ja mam 27 lat i nie mam pracy, czyli mam gorzej niz Ty do tego porąbaną rodzinę... nie mam doswiadczenia zawodowego (tylko staze za sobą) więc daję Ci 1- słabe to Twoje "przegrywanie" życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnvbwer
pokaz fote, to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na zwierzenie
Dziś mam pracę, jutro jej nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaaaaaaaaaaaaa
Jestes leniem .....jesli zarabiasz 2000 to czemu nie masz jeszcze prawa jazdy i samochodu ? Na co czekasz az bedziesz po 50 i ci nie stanie ......nie kumam nad czym biadolisz. Jestes z tych facetow co lubia siedziec przed telewizorem i sie nad soba uzalc - typ FERDEK KIEPSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna_
do Aaron Blummenfeld wpisuje Twoja wypowiedz do mojego zeszytu z perelkami... ,,załosne jest to ze chcesz byc oceniany przez innych ,czyli ze zdanie innych ma dla ciebie wieksze znaczenie niz twoje własne,, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na zwierzenie
No nie... ferdek nie miał pracy. Oglądać telewizji tez nie lubię... Pieniądze zbieram na koncie, staram się mało wydawać. Obecnie mam 7 tyś oszczędności. Wiem... peezda ze mnie. A i zapomniałem o najważniejszym - jestem brzydki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllle
Twój problem to marudzenie! Trzeba przeszkody pokonywać. Wyznacz sobie cele i je realizuj po kolei. Wyprowadzka to nie marnotrawienie forsy, to wejście w dorosłość. Wybacz ale mieszkanie z rodzicami, to najgorsza rzecz, choćby nie wiem jak było wygodnie, oszczędnie. Zacznij żyć na własny rachunek, choćby skromnie. Zobaczysz, że inaczej smakuje przysłowiowy chleb za własne. Człowieku jesteś dorosły, czas leci prędko, nawet się nie obejrzysz a będziesz zdziwaczałym samotnym 40 latkiem bez kobiety, bez przyszłości, bez niczego. Spędzisz resztę życia z komputerem, kątem u mamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaaaaaaaaaaaaa
Tobie poprostu brak kogos kto by byl sensem twojegov zycia i wtedy wszystko by poszło......... facet nie moze byc ladny czy brzydki ......facet poprostu ma jaja albo ich nie ma dla kobiet to sie liczy.....trza miec charakter a nie byc mamalyga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj ze on moze cię
Dziś mam pracę, jutro jej nie mam... To dlaczego przejmujesz się innymi problemami, np. tym, że nie masz znajomych itp. O ludziach tym bardziej można coś takiego powiedzieć: "Dziś znajomi są ze mną, jutro przeciwko mnie". Sama się o tym, wiele razy przekonałam. Chociaż przyznam, że nieliczne wyjątki bywają, ale generalnie człowiek to zagadka, toteż nie trzeba aż tak przejmować się brakiem przyjaciół, czy drugiej połówki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllle
nie jesteś brzydki, tylko marudny i nie wierzysz w siebie, masz niską samoocenę, a ona burzy wszystko. Zacznij od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×