Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja23232232323

Dlaczego niby jestem atrakcyjna ,a tak ciezko mi znaleźć fajnego faceta?

Polecane posty

Gość alicja23232232323

takiego ,,normalnego" ,ktory nie bylby chamski ,ani nie chcial laski tylko na jedna noc? Niby mam bardzo duze powodzenie u facetow ,ale ono jest zwykle krotkotrwale tzn zwykle chca mnie na jedna noc ,albo jako kochanke i czesto mi to mowia wprost a jak juz poznaje faceta i z nim jestem to okazuje sie byc chamem ,albo cos jest z nim nie tak albo czesto biora numer ode mnie ,a potem nawet czasem sie nie odezwa ,albo ich zainteresowanie trwa do czasu czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
bardziej sie roztworz .. nie zaciskaj tak mocno ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja23232232323
bardzo smieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v ktpktv2t
pokaz zdjęcie to ci powiem do jakiej grupy kobiet należysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja23232232323
nie bede tu wklejac zdjecia bo chce byc anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka dupo dajka
moze przynudzasz, albi nie masz nic ciekawgo do powiedzenia, no nie wiem czym sie interesujesz??o czym lubisz rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
moze u tych niechamskich to Ty wzbudzasz strach i poczucie braku szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja23232232323
ale zle nie wygladam bo czesto slysze komplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajid
to chociaz wyslij mi zdjęcie na maila alle.gro@poczta.fm to zobaczę dlaczego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajid
moze byc bez twarzy najlepiej posladkow cyckow i piczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja23232232323
o czym? o wszystkim rozmawiam tzn o jakis bierzacych sprawach np co u kogo slychac ,albo o ludziach o miescie w ktorym mieszkamy, o ludziach,o moich zainteresowaniach z kazdym nie rozmawiam bo wiem ze nie kazdego te tematy interesuja tzn malarstwo , fotografia czasem rozmawiam o muzyce w sumie o roznych rzeczach rozmawiam ,ale moze fakt ,że czasem przynudzam , nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrdn
A gdzie ty ich poznajesz ? Na dyskotekach podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtrytre
Atrakcyjnosc fizyczna to nie wszystko. Trzeba tez miec osobowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o czym? o wszystkim rozmawiam tzn o jakis bierzacych sprawach np co u kogo slychac ,albo o ludziach o miescie w ktorym mieszkamy, o ludziach" czyli obgadujesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja23232232323
albo o imprezach ,o klubach .. staram sie rozmawiac o takich rzeczach co moga ciekawic ta druga osobe, ale czasem tak wychodzi ,że rozmawiamy o ,,dupie marynie" czyli o niczym konkretnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja23232232323
no to prawda ,ze czesc z nich poznalam w klubach ,ale nie tylko. w rozych miejscach , na wyjazdach bo czesto wyjezdzam, na studiach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojnoi
Atrakcyjnosc fizyczna to nie wszystko. Trzeba tez miec osobowosc. taaa, dla facetow liczy sie osobowosc, charakter i cechy wewnetrze:D:D Powiem ci tak, wiekszosc zwiazkow w tej chwili zaczyna sie od seksu, nie znajdziesz faceta, ktory nie bedzie dazyl do seksu przez np. 1 miesiac. Laski ida szybko do lozka i czasami na tym sie konczy, a czasami ludzie staja sie para. Trudno w dzisiejszych czasach o taka prawdziwa relacje oparta na wiezi emocjonalnej, gdzie seks jest tylko dodatkiem, a nie glownym filarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno pomyśl
Facet woli ruchac zajebista laskę czy paszteta? Odpowiedź chyba prosta. Ty zamiast eksponować swój wygląd i uważać że to główny atut zacznij być bardziej przyjaciółka koleżanka a nie panienka. Ok jesteś ładna i przez to faceci (głównie ci do dupy) się tobą interesują żeby pochwalić się kolegom że mają taka dupe ale nie tedy droga pokaz że po za wyglądem masz też inne cechy i głównie te niech będą twoja wizytówką. Wygląd niekiedy to istne przekleństwo bo wtedy widzą w tobie tylko dziurkę. Znam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta lat 33.
Najpierw napisz ile masz lat,powiem ile Ci zostało czasu.. na znalezienie odpowiedniego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja23232232323
no tak tylko dlaczego wiekszosc takich facetow chce seksu na jedna noc ,albo nie na powaznie? moze dlatego ,że zwykle poznaje ich na wyjazdach i dzieli nas odleglosc duza na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja23232232323
23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtrytre
Piszac osobowosc mam na mysli to, ze duzo jest atrakcyjnych, niby nieglupich, ale nudnych kobiet. Takich, ktore faceci faktycznie traktuja "na raz" bo po prostu nudza sie nimi. Moze byc i tak, ze czuja od Ciebie, ze za bardzo dazysz do zwiazku, ze chcesz powaznej relacji i boja sie tego i uciekaja dosc szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtrytre
A jak oni chca tylko przygody na jedna noc to godzisz sie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja23232232323
nie . raz sie zgodzilam i zalowalam ,ale czasem niektorzy daja mi do zrozumienia ,ze chca na jedna noc i nie traktuja mnie powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja23232232323
to o czym mam z nimi rozmawiac zeby nie bylo nudno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×