Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aneczkaa81

niepłodność - proszę o pomoc

Polecane posty

Gość Ziola ojca klimuszki

Dziewczyny, jakbyscie chcialy za darmo oddam ziola ojca klimuszki na niepłodność, kupilam calw opakowania tylko raz wypilam, praktycznie w całości nie używane, Mi sa obe juz nie potrzebne podaje maila gonciarz1@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Mojej siostrze w staraniach pomógł taki żel prefert vaginal, wyznaczała sobie dni płodne i w czasie owulacji aplikowała sobie ten żel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

A nie lepsze jest lizanie cipki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty powinnaś wykonac badania ale również i Twój mężczyzna bo problem może byc po obu stronach.
Pierwszym i podstawowym badaniem, które wykonuje się na samym początku, w przypadku diagnostyki niepłodności, jest szczegółowo przeprowadzony wywiad lekarski. Dzięki niemu lekarz prowadzący uzyska informacje, które pomogą postawić trafną diagnozę. Może potem zaproponować ewentualne badania. Swoje nasienie powinien przebadać również mężczyzna bo może sie okazac, ze ma zbyt mało plemników albo są zbyt mało ruchome. Ze swojej strony mogę polecić klinikę Salve Medica w Łodzi. Na miejscu mozna wykonac wszystkie niezbędne badania jesli chodzi o diagnostykę niepłodności. Daję do nich tel tel: 42 254-64-00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę, to zgodnie z definicją WHO niepłodność stwierdza sie po roku starań, ale niektórzy lekarze alarmująjuż po 6 miesiącach, a niektórzy nawet po 2 latach dopiero wysyłają na badania… Zależy też od wieku i stanu zdrowia kobiety oraz oczywiście jak  szybko chce mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że im szybciej zaczniecie coś z tym robić tym lepiej, ponieważ niestety droga może być kręta . my czekaliśmy na naszą córeczkę 7 lat, kilka nieudancyh prob in vitro w Polsce, aż na koniec wylądowaliśmy w Czechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno są, ale jednak w Czechach, mają lepsze wyniki. My wybraliśmy akurat w Pradze EuropeIVF oni mają dużo zagranicznych pacientów- mówią po polsku a co najważniejsze bardzo wysoki poziom skuteczności leczenia, no i udało się 

Edytowano przez benabozena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My wybraliśmy akurat w Pradze europeivf oni mają dużo zagranicznych pacientów- mówią po polsku a co najważniejsze bardzo wysoki poziom skuteczności leczenia, no i udało się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nieudanych próbach zajścia w ciążę trzy lata po ślubie znaleźliśmy informację o Centrum Leczenia Niepłodności Angelius w Katowicach przy ulicy Fabrycznej 13D. Od razu zapisaliśmy się na wizytę. Zostaliśmy objęci kompleksową opieką lekarską. Zdiagnozowano, że plemniki męża odbiegają od normy. Dlatego zaproponowano nam inseminację domaciczną. Metoda okazała się trafna i nasze marzenie o dziecku spełnione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karolka99 napisał:

Po nieudanych próbach zajścia w ciążę trzy lata po ślubie znaleźliśmy informację o Centrum Leczenia Niepłodności Angelius w Katowicach przy ulicy Fabrycznej 13D. Od razu zapisaliśmy się na wizytę. Zostaliśmy objęci kompleksową opieką lekarską. Zdiagnozowano, że plemniki męża odbiegają od normy. Dlatego zaproponowano nam inseminację domaciczną. Metoda okazała się trafna i nasze marzenie o dziecku spełnione. 

hej,

pamiętasz moze które dokładnie parametry niesienia były poniżej normy ?

u nas jest problem tylko z morfologia reszta parametrów w normie, w marcu po raz pierwszy będziemy podchodzić do inseminacji 🙂

ostatnio powtarzaliśmy badanie nasienia i morfologia wyszła 0% w poniedziałek mam wizytę w klinice mam nadzieje ze nas niezdyskwalifikują  przez ta morfologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×