Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25-latek

śpiewanie w samochodzie

Polecane posty

Gość kuki323232
jasne bardzo czesto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś taka bylejaka
Bardzo często zdarza mi się śpiewać, kiedy prowadzę. Ludzie dziwnie się patrzą, ale mam to gdzieś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś taka bylejaka
Raczej jeżdżę z zamkniętymi szybami bo mam klimę, ale przecież to widać jak ktoś śpiewa :-) a czy na zewnątrz słychać to już ciężko mi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że otwierasz usta, to nie znaczy, że śpiewasz. Możesz z kimś rozmawiać przez aparat głośnomówiący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxyy
ja śpiewam! obojętnie czy jadę sama czy z mężem! mężowi nie zawsze się podoba :) , ale jak np. mam focha to daje muzę i mówi zaśpiewaj coś bo nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsfsdfsdfsf
ja zawsze spiewam jak jadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiillluuuu
Śpiewałam zawsze!!! :D Dopóki radio mi się nie zepsuło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsfsdfsdfsf
jako kierowca oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo często śpiewam jadąc samochodem. Nie sądzę, aby było słychać, bo zazwyczaj muzyka mnie zagłusza, ale widać z pewnością, bo robię miny i tańczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, czy jak tak śpiewacie, to rozkręcacie się nieraz bardziej i poruszacie się w takt muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywa, że lekko kołyszę się na siedzeniu, ale gdy muzyka jest rytmiczna, to i wystukuję rytm palcami na kieronicy, tańczą moje ramiona i głowa, czasem nawet biodra. Ja po prostu kocham muzykę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że śpiewam ale tylko jak jadę sama....do tego pukam rekami w kierownicę w takt muzyki ...najgorzej jest jak stoję na światłach niektórzy patrzą jak na wariatkę ale co mi tam w końcu życie jest piękne i należy się cieszyć każdą chwilą nawet taką drobnostką jak fajna piosenka w radiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz kiedyś niby śpiewałam w chórze ale teraz to raczej nie można nazwać mojego śpiewu śpiewaniem raczej wydzieraniem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja była czasem śpiewała w samochodzie, jak ja prowadziłem. Ale tak raczej podśpiewywała, niż śpiewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×