Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NaNicTruDnaKrytyka

to było miłe :)

Polecane posty

Gość NaNicTruDnaKrytyka

Podoba mi sie pewna koleżanka z uczelni.. jakis czas temu, podczas nudnego wykładu wziąłem jej zeszyt i narysowałem jej na ostatniej stronie pewien rysunek z podpisem "dla ciebie maleńka" no i dzisiaj na chwile do niej podjechałem bo musiałem wziąc od niej pewną płyte.. patrzę a ona ten mój obrazek wycieła z zeszytu i przyczepiła sobię nad biurkiem na takiej jakby tablicy :) :) zrobiło mi sie fajnie i miło :) jak myslicie, to coś oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_w_swoim_swiecie
możliwe ze się jej podobasz jej tez na pewno milo się zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosikdogrosza
nie uznałeś , że to dziecinne z jej strony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaNicTruDnaKrytyka
a niby czemu dziecinne?? dziewczyny bardzo często na scianie i ogólnie w swoim pokoju przyklejaja sobie np zdjęcia czy coś... moja była kobieta, która mała 25 lat, miala pelno takich rzeczy w pokoju a ogólnie była bardzo ogarnieta życiowo... dlatego nie uznaje czegos takiego za 'dziecinne' zrobilo mi sie zajebiscie milo i generalnie mysle o tym :) a narysowałem heh hmm takiego jakby dopakowanego mikołaja :D no i ten podpis "dla ciebie maleńka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaNicTruDnaKrytyka
up:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jh,kj,h
fajny jesteś :) szkoda żemi facet jedyne co narysował to kutasa i napisał karny kutas za zajęcie moje miejsca. Nie mam szczęścia do facetów ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam nieprawda
w zeszytach to się kutasy rysuje :p a tak serio napewno miłe i coś znaczy, ja też sobie powiesiłam kiedyś rysunek facata na którym mi zależało. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotyk.....
/// szkoda żemi facet jedyne co narysował to kutasa i napisał karny kutas za zajęcie moje miejsca. /// buahahhahahahahahahaha, mial racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusta
hehe dobra akcja dopakowany mikołaj z textem 'dla ciebie malenka' tez bym chciala cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaNicTruDnaKrytyka
moze ktos jeszcze cos doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaNicTruDnaKrytyka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×