Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sroka bez oka

pozytywnego coś, poztywnego

Polecane posty

Gość sroka bez oka

witajcie, chciałam się tylko podzielić moim szczęsciem. Po wielu nieudanych związkach, emocjonalnych katastrofach, całkowitych nieporozumieniach, wylanych łzach i niezliocznych postach na tym forum w stylu ten mnie nie kocha, tamten sie bawił itd jestem w cudownym związku. Ponieważ moi znajomi maja juz dosyc mojego pitolenia na ten temat dziele się swoja radością z Wami. Chciałam też życzyć wszystkim samotnym i nieszczęścliwym, takim jaka ja byłam raptem rok temu, żeby jak najszybciej odnaleźli swoją drugą połowę albo mieli cierpliwość na to czekać bo warto :) Ja do niedawna nie wierzyłam, ale okazało się że po ziemi chodzi facet który myśli i czuje tak samo jak ja. Może czasem nie jest kolorowo, denerwujemy sie na siebie ale zawsze potem przychodzi moemnt w którym nie moge sie napatrzeć jak śpi obok mnie :) Pozdrawiam gorąco i mam nadzieje że ten post będzie promyczkiem nadzieji dla kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochammmm wasssss
zobaczymy co bedziesz mowic po 5 latach zwiazku:-D ciesz sie poki masz klapki na oczach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroka bez oka
no dzięki, wiedziałam że takie komentarze będą. Napewno po jakis czasie wkradnie sie rutyna i klapki spadną, ale ciągle mam nadzieje że spotkałam kogoś takiego jak moja matka, która po 20 latach małżeństwa jest w stanie powiedzieć że szaleje za mężem tak samo jak kiedyś, a ojczym jest równie wpatrzony w nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochammmm wasssss
na poczatku zwiazku jest chemia a po kilku latach zaczynasz unikac sexu i udajesz ze spisz:-) ale zyj złudzeniami i wierz ze bedzie już tak na zawsze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×