Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa

dlaczego tak sie dzieje? niby mam duze powodzenie ,a..

Polecane posty

Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa

faceci mnie czesto potem olewaja... np biora numer ,podrywaja mowia jaka to niby super jestem ,a potem olewka to jest takie irytujace... chca mnie do lozka tylko. niestety to jest czesty sceniariusz przez to ciezko mi kogos zanalexc fajnego na stale niby ludzie nawet mi mowia,, ale ty masz powodzenie " no bo fakt , mam ,ale czemu takie krotkotrwale? jestem lubiana, raczej otwarta , nie glupia mysle , studiuje farmacje..czasem naprawde jestem zalamana tym wszystkim bo juz bym chciala miec kogos na powaznie bo mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa
tzn ktos mnie tam czasem chce na stale ,ale oni mi z kolei nie odpowiadaja ,a ci co by mi odpowiadali to albo zonaci ,albo chetni na romans ,albo niby sie interesuja ,a olewaja itd poznalam w tm roku mase facetow zainteresowanych mna co brali numer np i z zadnym nic nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa
moze tez cos w tym jest.. ale jakich mam wybierac? takich co mi sie nie podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camerun
próbuj ciągnąc druta na pierwszej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa
teraz krece z takim przystojnym wlasnie, inteligentnym z dobra praca, mlodym.. wiec pewnie nie jedna na niego leci on niby do mnie pisze ,ale tez sie jakos bardzo nie angazuje jak narazie :( pisze co drugi dzien.. chyba mu sie podobam ,ale czy znowu mnie on nie oleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy ci sie spodobaja to pozniej wychodzi w czasie tylko daj im sie wykazac : ) ale jesli dajesz zielone swiatło tylko tym naj naj naj to co sie dziwisz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa
chyba zacznę preferować przystojnych emerytów po 70-tce, bo jestem łasa na ich portfele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van Zann
sosssssss jako doradca w tych sprawach. no pies mi się przeżegnał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa
ale moze i cos z tego wyjdzie z tym co go teraz poznalam .. zobaczymy.. ale np dzisiaj cos tam pisalismy ,potem ja sie cos go pytalam i nie odpisal juz pare godzin.. moze jest zajety i ja sie przejmuje za bardzo teraz ,ale .. nie lubie czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żrę banana
Przecież zawsze możesz sobie kupić kota. Albo potem wybrać, mniej przystojnego i wypisywać wszystkim swoje mądrości, uzasadniające wybór tego mniej przystojnego, bo bardziej porządny czy coś takiego. Tutaj takich przykładów jest na pęczki, kobiety zazwyczaj nigdy nie wybierają tych porządnych, dopiero potem mądrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie próbowałas poszukać porządnego spokojnego faceta pełno takich jest tylko ich nie widzisz tylko dajesz nadzieje żonatym albo typowym ruchaczom chcąc mieć z nimi poważny związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaddek
ciesz sie ze ktos na ciebie leci pomysl sobie jak maja przesrane pasztety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa
być może rucha teraz jakiegoś fajnego lachona i dlatego nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to masz sren powodzenie - to zalezy jak na to spojrzezc jesli chodzi ci o sam seks to fajnie bo jest popyt;-))) ale sie nie zakochuja - stad alsbo olewaja albo koncza po seksie;-/ zalezy czego szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa
tylko ci przecietni tez czesto chca tylko seksu i nie chca sie angazowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa
czy problemem moze byc moja nadwaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgdtdugbok
widocznie NUDNA JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!! URODA TO ZA MAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze taka kategoria dziewczyn - hm...do nauki/be zzobowiazan. czyli jakos tam atrkacyjna jestes - zeby pojsc do lozka/ na randke - poki nie trafi sie "cos lepszego" - tak mi z opisu to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaa
dokladnie tak jak bym czytala o sobie . dzis na przystanku przyszla grupa faceow sprawdzajac godziny odjazdy autobusow a ja czekalam na swoj PKS:D uslyszalam tylko ze powiedzial ze fajna laska siedziala na przystanku ;d to mile niepowiem ale co z tego dbam o siebie i an h..ja to wszystko ehhe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa
wlasnie sie jakos od razu nie zakochuja.. nie wiem tylko czemu? nie jestem jakas glupia ,ani nic takiego skoro na mnie wogole leca to brzydka tez nie moge byc .. a w ich oczach jestem tylko do lozka . na kochankow w tym roku mialam wielu chetnych ,a na zwiazek.. moze 2, 3 okazje ,ale 2 nie chcialam bo kompletnnie mi nie odpowiadali ,a z 3 nie wiem co wyjdzie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem walke o takich kolesi... kazda chce sie prześcignąć z jakas inna girl, żrą sie byle by zdobyc takiego i chwalic sie ze ją wybrał : ) a pozniej i tak facet zrobi swoje i zakotwiczy gdzie indziej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie brakuje ci tego "czegos".....nie pytaj czego - bo to niewytlumaczalne - i czsaem nie ma nic wspolnego z wygladem/charakterem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa
a szczerze mowiac to znam nawet wiele nie ladnych dziewczyn co sa w szczesliwych zwiazkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaa
Katiaaaaaaaaaaaaaaaa mam to samo i sie tak czasem zastanawiam co on w niej widzial . no ale widocznie jeszcze nam nie jest pisana obraczka na palcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgdtdugbok
"a szczerze mowiac to znam nawet wiele nie ladnych dziewczyn co sa w szczesliwych zwiazkach " COŚ TY? :D gwiazdo! he he !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiaaaaaaaaaaaaaaaa
nie mam sie za gwiazde ,ale naprawde. grube i nie ladne maja facetow czasem nawet niezlych ,albo takie zupelnie przecietne tez maja nie mowie ,ze ladne nie maja bo to nie prawda ,ale tak zauwazylam ,ze rozne dziewczyny sa szczesliwe w milosci i te mniej i bardziej atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa szczesliwe bo daja takiemu wszystko co trzeba a tez nie szukały poprzez wyglad tylko charakter bo jak wiemy zgodnosc charakteru to sukces w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chodzi o to że jesteś zdziwiona że facet chce uprawiać seks bo w końcu seks istnieje i już może masz jakąś obsesje i nadinterpretujesz a kiedy chcesz to robić ? jak będziesz stara, sztuczne zeby i zwyrodnienia w kolanach ? no wtedy już nikt nie będzie cię chciał więc nie rozumiem co to ma znaczyć że gacet chce cię do łózka myślę że nie potrafisz nawiązać osobistych relacji z facetem, wciagnąć go w swój świat , nic nie wnosisz do zwiazku i może pozostaje tylko seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgdtdugbok
bo są CIEKAWE, a nie PUSTE (i nie jest to powiązane z urodą) no powiedz, czym się interesujesz? jakie masz hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×