Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joan-ga

Nie sądzicie, że to super projekt domu?

Polecane posty

Gość nceownvjcekqnbveoqjvlnelq
typowa stodola z zagospodarowanym poddaszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Projekt jest całkiem ok, bez fajerwerków, ale też bez zbędnych pierdół i wydziwiań. Nowoczesna prosta bryła - na plus, znajdzie sie też w towarzystwie bardziej tradycyjnych budynków ze względu na prostotę i balkon nad wejsciem. Wnętrza rozplanowane rozsądnie, spiżarnia, pom. gospodarcze z wejsciem do garażu, na stryszku nad nim można zrobić pralnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem miły, fajnie rozplanowane wnętrze.Jestem zwolenniczka otwartych przestrzeni, podobaja mi sie schody otwarte na salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Zależy od potrzeb, poręczny i ustawny, ale garaż jest do bani, po pierwsze tylko na jeden samochód, po drugie - i tak strasznie mały. O ile ktoś nie ma szopy gospodarczej, będzie za ciasny (my w garażu trzymamy tez opony na zmianę, narty, sanki, rowery, kosiarkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za opinie. Jeśli chodzi o garaż- jego przedłużenie nie stanowi najmniejszego problemu. Cieszę się, że większości spośród tych, którzy wyrazili swoją opinię podoba się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny rodzinny dom :D Jeżeli poszukujesz projektu do kupienia to powinieneś znalesc tutaj w rozsądnej cenie www.mgprojekt.com.pl Bo ostatnio oglądałem właśnie projekty różnych firm i ich ceny są naparawdę kolosalne .. A tutaj są w sam raz . Na pewno jeżeli odezwiesz się do biura to Ci pomogą i doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w kwestii domu wolę zaufac porządnemu architektowi, dlatego zwrocilam sie z prośbą o projekt do http://md-projekt.pl/uslugi/ . Oni przedyskutowali ze mną co i jak, na czym mi zalezy i wykonali dla mnie indywidualny projekt. Juz sie nie mogę doczekać kiedy ruszy budowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie są tanie takie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwygodniejsze są jednak domy parterowe, każdy kto pomieszka i pobiega po schodach w tych wymarzonych domkach z poddaszami użytkowymi zmienia zdanie ale cóż nikt go i tak nie posłucha. Ważne aby był garaż, pomieszczenie gospodarcze, duża kuchnia, fajnie jak jest zadaszony taras. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Później, przy wyborze już firmy budowlanej, zwróćcie też uwagę na geodetę, od którego bardzo dużo zależy. W zasadzie to on rozpoczyna i kończy budowę. Mogę wam polecić dobrego fachowca - http://www.mgeo.com.pl/ - mi pomógł załatwić wszystkie formalnosći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny projekt, ale brakuje mi czegoś co można byłoby postawić na zewnątrz. Garaż blaszany lub pomieszczenie gospodarcze dopełniłoby ten projekt. Sam niedawno skorzystałem z oferty http://www.solidstal.pl/ i zdecydowałem się na garaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tak duże podwórze świetnie sprawdziłby się garaż blaszany. Ostatnio coraz częściej myślę nad jego zakupem bo nie opłaca mi się stawiać murowanego. Oferta od www.solidstal.pl wygląda zachęcająco, szczególnie, że garaż blaszany niczym nie odbiega od takiego normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znulkaS
Jak Ci się podoba, to czemu nie, ja bym wygrała coś nowocześniejszego, ale nadal klasycznego. Moim priorytetem przy zakładaniu i budowie domu była by dużą przestrzeń mieszkalna dla wszystkich, mam na myśli salon, jadalnie i kuchnie, http://www.e-domy.com.pl/e_132.html?idk=17 , a co bardzo ważne garaż też musiałby być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraxxl
Każdy ma inne poczucie stylu inny gust itd więc to jest indywidualna kwestia każdego z nas. Ja np zrobiłam swój projekt i pracowni ze Śląska www.designoff.com.pl Bo byli moim zdaniem innowacyjni bardzo. No mówię to zależy od człowieka kto co komu pasuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×