Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zjebalam

zerwalam dzis z facetem ale jest problem bo...

Polecane posty

Gość zjebalam

nadal go kocham,bardzo kocham ale skonczylam tez zwiazek bo byl toksyczny,ja kobieta bluszcz on sobie olewal,po byciu prawie 3 latach rzem zerwalam,musze sie od nowa nauczyc zyc,wiem ze nie ja pierwsza i nie ostatnia ale tak zajebiscie to boli!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjebalam
wmawiam sobie ze dam rade ale bedzie to kurwa najbardziej bolesny czas w moim zyciu, ja teraz siedze i rycze a on pewnie zapija swoj smutek z kumplami, nie chce juz o nim myslec!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjebalam
do tego on jest czarnoskórym Senegalczykiem i mieszka w pobliskim ośrodku dla uchodźców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhguyt76
znajdz nowa milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho... myslalem ze trafie ciekawy temat a tu prosze... ;) skocz na nocke do kumpeli i na drugi dzien bedzie git... ;) moja mlodsza siostra robi tak od lat... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjebalam
chcialabym, ale to nie bedzie latwe, chce zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjebalam
znajdź, znajdź... myślisz, że tak łatwo znaleźć faceta z taką wielką pałką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjebalam
nie bedzie git,kumpela najlepsza ma zjazd nie pogadam z nia, nie mam nikogo by p tym pogadac, wspomnilam cos matce ale ona stwierdzila ze juz tyle razy sie klocilismy z nim i wrocimy pewnie do siebie, boze jaka ja jestem glupia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo boli tak rycze a nikt z najblizszych mi osob nie wei ze cos mnie od srodka rozpierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mozesz wpasc do mnie, ale musisz obiecac ze zrobisz, pranie, potem odkurzysz i pograbisz lisce przed domem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjebaIam
jeszcze do tego chce mi się kupę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywy spadac, wiem ze nie jestem jedyna z takim problemem, ale to nie zmienia faktu ze to boli, mama takie glupie mysli ze jakbym przespala sie z innym to zagluszy ten bol, ale to nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... a juz myslalem ze uda mi sie podstepem... ;) teraz juz nigdy nie bede mial dziewczyny i razem z toba bede zyl w celibacie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce zyc w celibacie, ja zakonczylam ten zwiazek.moja pierwsza mysl by szybciej zapomniec to przespac sie z kims obcym,z2 czy 3 bez roznicy,przespac sie by zapomniec chore to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjebaIam
teraz jem ta kupę. pyszna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj KOZO zarty sobie z ciebie robie a ty na powaznie... ;) idz na powietrze to ci przejdzie, ja jak mam problem to ide sie wyzyc na rowerze albo na moto... po prostu tak sobie odreagowuje... ;) a na drugi dzien moge walczyc ze wszechswiatem i hahaha niech tylko sprobuje wygrac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga1111
ja tez przed chwila zerwalam z chlopakiem tzn probowa;am mu to powiedziec przez caly wieczor ale chya nie zrozumial bylismy ze soba prawie 3 lata niby wszytsko dobrze opon mnie bardzo kocha ale ja jego chyba juz nie do tego widze ze moge miec innych ale ze mnie podla suka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym czytała o sobie... siedze i rycze.... cholernie mi przykro. a on się teraz bawi z NASZYMI znajomymi, a do mnie kumpela nawet sie nie odezwie czyli przy okazji nie mam też znajomych, wydało się... jak zablokowac numer, żeby nie przychodziły mi połączenia? Mam nokie X3 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilel gadalam z kolezanka przez tel,wiecie ze 4 minutowa rozmowa potrafi dac wiecej sily niz cokolwiek innego,bede jeszcze plakac ale nie dam sie,ten facet nie byl mnie wart, a ja jego koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×