Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anka70

Jakie wynagrodzenie dla niani w Irlandii ?pomozcie

Polecane posty

pomozcie , ile zarabia niania w irlandii tzn ile powinnam zazadać za opieke nad 3 letnimm dzieckiem u Polskiej rodziny za 20-35 godzin /tyg , dodam ze mieszkam osobno blisko miejsca zamieszkania tej rodzinki czyli zakeaterowanie i wyzywienie mam wlasne ,pozdrawiam czekam na Wasze podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze: znalezienie uczciwie płacącej polskiej rodziny graniczy z cudem. Mieszkam w Irlandii od jakiegoś czasu i to, co widzę/słyszę, woła o pomstę do nieba! Jedna pani dawała 2.5 euro za godzinę, ale miała takie wymagania, jakby płaciła co najmniej najniższą krajową (8.65). Najszybciej trafisz na 4e/h. Btw. gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to szukam tez pracy w Droghedzie albo Dublinie lub w okolicach gdyby ktos cos wiedzial bardzo prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo: prywatne Pilnie szukam opiekunki do Mojej 2-letniej córeczki. Okolice Clongriffin, Baldoyle, Donaghmede. Opieka tylko u Mnie w domu. Monika 0871694694 prywatne Poszukuje opiekunki dla mojego rocznego synka. Praca u nas w domu D18 od połowy listopada. Szukam dyspozycyjnej, punktualnej, odpowiedzialnej Pani. Więcej szczegółów pod numerem 0863106548 :) Może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w Irolni trochę ciężko z pracą. Więcej powinno pojawić się w listopadzie, kiedy sklepy zaczną przedświąteczną rekrutację :) Ja niedawno poszłam na zwolnienie, miałam wypadek i teraz ręka jest niesprawna :( Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zajmowalam sie dziecmi w Irlandii i bylam normalnie zatrudniona,czyli placilam podatki i dostawal normalnie stawke godzinna. Poza tym zawsze 50 euro za kazdy babysitting nawet jesli bylam tam tylko 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×