Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blehlehleh

Prezent ślubny

Polecane posty

Chciałabym dać w prezencie młodej parze jakiś fajny prezent ślubny. Nie będę mogła pojawić się na ślubie, dlatego chciałabym to też w jakiś sposób zrekompensować, ale też bez szaleństw finansowych:) Będę wdzięczna za pomysły, jeśli jakieś macie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodna i zla
al e za ikle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynka01443
mnóstwo jest fajnych prezentów np. ręczniki z wyhaftowanymi imionami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o max 200 złotych. Nie chciałabym, żeby to było coś do domu, ubrania itp, ale coś naprawdę innego. Wiem, czego nie chcę, ale nie wiem, czego chcę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynka01443
to załatw ich zdjecie i zrób z nich puzzle:) albo jakiś obraz z ich karykaturami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie chcę czegoś, co będzie im stało na półce, albo wisiało na ścianie, ale coś, czego będą mogli używać. Myślałam o koszu z dużą ilością różnego rodzaju świeczek, ewentualnie kilkoma butelkami lepszego wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najlepsza będzie pośrednia opcja: karta z życzeniami, w środku np 100 czy 150 zł a do tego jakiś praktyczny prezent, nam bardo spodobały się wyszywane "ślubne" ale dobrej jakości ręczniki, może i oklepane ale wiem z doświadczenia że rzeczy tego typu nigdy w domu nowożeńców nie ma za wiele i właśnie takie prezenty dostaliśmy od osób, które nie były na weselu ( co i tak było dla nas zaskoczeniem bo nie spodziewaliśmy się niczego a dostawaliśmy i pieniądze i upominki). Ewentualnie prezent z gruponu: zabieg spa dla dwojga, kolacja w fajnej restauracji, masaż, itp. Za 200 zł na pewno by się znalazło coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę dawać im kasy, bo mają jej sporo. Poza tym pieniądze to najprostszy i jak dla mnie bezosobowy sposób. A ja chciałabym ich czymś zaskoczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sądzisz, że sami nie kupiliby sobie wina czy świeczek? I jakoś nie słyszałam, żeby ktokolwiek narzekał na nadmiar kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Moim zdaniem ciekawym prezentem ślubnym może być wyjazd do SPA. Wiem, że Hotel Głęboczek ma specjalne vouchery prezentowe, które idealnie nadają się na taką okazję. Młoda Para na pewno będzie bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klainer
My ostatnio kupiliśmy młodym porządny zestaw do fondue ze specjalną czekoladą i książeczką z przepisami. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę, bo młodzi się z niego ucieszyli i już nam mówili, że planują zrobić sobie owoce w czekoladzie. Z własnego doświadczenia (co ja dostałam w prezentach ślubnych) to polecam blendery (bardzo praktyczne i poręczne, a nie kosztują znowu tak dużo). Świetnym prezentem są też garnki trzymające ciepło, ale te naprawdę dobrej firmy sporo kosztują, więc to już nie na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
możesz im kupić np kolację dla dwojga na jakimś rejsie :) kiedyś widziałam na Citeamie za 150zł, ważność kuponu była jakoś 3-4 miesiące. Ale to też w zależności od tego gdzie młodzi mieszkają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciagam
a może bon podarunkowy na jakiś wspólny zabieg?jeśli to lubią oczywiście, ja ostatnio taki właśnie prezent wybrałam i Para Młoda była bardzo zadowolona to był ich taki wypad już małżeński hehe jak chcesz to sobie wejdz na tą stronke http://www.bhclub.pl/Sklep/Karty-i-bony-B-H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyyna
Jeżeli nie chcesz wydawać przesadnie dużej sumy pieniędzy i przy okazji podarować im coś fajnego, co zapamiętają i co utrwali ich związek to polecam kupić im coś takiego: http://podarkinakartki.pl/p184_nauka_gotowania_kuchnia_francuska.html Dla młodej pary może być to wspaniała okazja na zacieśnienie łączącej ich więzi, a przy okazji zdobędą umiejętności, które z pewnością przydają im się w późniejszym czasie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×