Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjmxkijzic

Co sądzicie o tych butach?

Polecane posty

Gość kjmxkijzic
nikt sie nie wypowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjmxkijzic
No dziękuje, wreszcie ktoś! Ale 2 jakoś bardzo złe chyba nie są? Kurcze uwielbiam buty mieć przeróżne i szkoda mi kupę kasy wydawać a te dwie pary wydają się naprawdę spoko jak za tą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1514
fajne takie na zime ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdsddddffd
ladne są ale za wysokie, jakby byly z 2 cm niższe to OK. no bo sama zobacz, nie da sie w takich butach dlugo chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIYO
1 i 2 fajne, jeśli podoba Ci się taki typ butów i nie przerażają takie obcasy. Ja bym chyba nie wytrzymała w nich całego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjmxkijzic
Akurat obcasy dla mnie są normalne, w takich chodzę :) Ale to też nie cały dzień, bo akurat taki mam tryb dnia, że długo w sumie też w domu jestem i mam luz i relaks dla stóp ;) Na zimę wiem przecież, że nie są :P Ale teraz są tanie akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjmxkijzic
Może ktoś jeszcze się wypowie... albo zna strony gdzie można w podobnej cenie kupić buty... albo upolowała na allegro ostatnio coś fajnego taniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fasonu - nie w moim stylu, ale to ty je chcesz. Dobra rada - buty na wysokim obcasie (zwłaszcza szpili) lepiej jest przymierzyć - one muszą dobrze leżeć na stopie (muszą być dobrze wyprofilowane), żeby wygodnie się chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjmxkijzic
No jasne nie pytam o taką opinie czy i wy kupiłybyście te buty tylko tak ogólnie czy dają radę :) Kurcze no właśnie Nie kupuje normalnie butów przez allegro ale w sklepach nigdzie tanich tanich spotkać nie mogę i to ryzykowałabym czy będą dobre czy złe.. jakby co to niestety sprzedam później jako nowe, ale źle dopasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×