Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

moje dziecko za mlekiem nie jest za bardzo,nie podaje już "dziecięcego". Robie mu np płatki na śniadanie na mleku z kartoniku ,czy płatki ryżowe i jest ok. Teraz przymierzam się do kakao. Co do karmi do ja piłam,nie odgazowywałam i było ok. Gosienka super imię,Mikołaj :) tymon miał byc mikołajem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Zora- wiem wiem, spoko ,wcześniej zaczęliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----Katiaa, przechodząc na inne mleko zawsze mieszasz obydwa. Ja stopniowo zwiekszałam ilosc miarek mleka nr3. Ale np. Aska z tego co pamietam, po prostu wsypała mleko do mleka.. Pediatra nam mowil ze jest cos (jakis składnik) w Bebilon3 ze zapycha małego i jak zaparcia przejdą to zeby podac mleko nr3 ale juz nie Bebilon. A tu sie okazuje ze inne mleko nr3 tez szkodzi :( Tez podałam wczoraj Lactulosum. Dobrze zrozumialam - 2 łyzeczki podałas? Ale na raz? \Chyba nie co? Dwie dziennie. W kazdym razie nie wracaj do bebilon3 skoro ma zaparcia. Spróbuj z innym. A wy mialyscie przeciez Bebiko.. ----- monia_aa, no własnie moj za mlekiem krowim zbytnio nie jest. Kakao mu nie wchodzi. Ledwo dwa lyki wezmie. Ale sąsiadka mi poradzila by słodzic np.zupy mleczne to wtedy moze sie skusi. Mleko krowie jest ok ale to modyfikowane ma witaminy itd i nie chcialabym z niego rezygnowac całkowicie. W koncu i tak pije je tylko z rana i w nocy na spiącego. ----- aguuula, teraz wyszło ze nadzoruje Twoje życie seksualne :D hihihi. Nie poczuczam, nie nakazuje - tylko przypominam i wspieram ;) Bo jakos te inne staraczki ucichły wiec kto Ci ma tu przynudzac i doope zawracac jak nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny! Powiem Wam, że oszaleję zaraz...Mały daje tak nam popalić, że to jakieś nieporozumienie. Wszystko jest na nie i na przekór :o Jakaś masakra. Krzyczy, wrzeszczy jak czegoś mu zabronimy albo coś mu się nie podoba. Pewnie to wiek plu s żłobek..Ale czasem cieszę się że dopracy chodzę, bo mam ochotę go rozszarpać ;) (hehe zaraz opiekę społeczną na mnie naślą ;) ) małaGosieńka, a jak Twoje samopoczucie? Dobrze, że Mikołaj rośnie. Ty dbaj też o siebie :) zorka, nam pediatra kazała stopniowo z jedneka mleka na drugie przechodzić - obojętnie czy to było przechodzenie z Nutramigenu na HA, czy z HA na zwykłe czy z 2 na 3. Jak dajesz przykłądowo 8 miarek mleka to dawać kilka dni 7 miarek starego i jedną nowego. Po kilku dniach dwie itd. P.S. w 2014 dołączę do grona "podwójnych" mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
tak, brałam np.2 i 3 mieszałam i rozsypywałam na 2 pojemniki....ale z nr 4 juz tak nie robie,bo otwarte mleko może (wg pudełka) być przez miesiac,a moja nie jest za mlekiem. opija się kaszką mleczną manną albo bananówką. daję osobno witaminy i wapno,ale dopiero od 3-4 dni,w sumie je jebłka,gruszki,bababy,ale matce zapaliła sie lampaka pt.okres jesienno-zimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Vilia!!!! GRATULUJĘ!!!! na kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Vilia!!!! GRATULUJĘ!!!! na kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, aaaaaa!! Super. Gratuluję :) Maj - piekny miesiac. Tez sie urodzilam w maju wiec dzidzi bedzie uparte jak osiolek ;) Mleko mieszałam tak jak piszesz. Stopniowo. A i tak dupa blada. Malego dzis pupa boli bo wyproznil sie za rzadko. U nas tez krzyki, wymuszanie placze/krzykiem, wielki bunt. Zwłaszcza gdy z dworu probuje go zabrac do domu. Krzyczy kilkanascie minut!! Ludzie nas pewnie obgadują że hey!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to tu zmowa jakaś na podwójny baby boom?? ;) :P A ja nie, dziękuję :P hehehe. Dosc mam z jednym. ---Kala, miałas racje - trójki nam ida i jest masakra. Smarowanie żelem juz nic nie daje nawet. Młody wkłada całą dlon do buzi, podgryza mnie (tym razem przez zęby a nie dla jaj). Czuc górne trójki ale nie wiem czy juz sie przebijają czy sa pod dziąsłami, ktore sa bardzo czerwone i spuchniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa wow gtarulacje ale zazdroszcze :) Szkoda ze moj nie chce dziecka wiec na razie moze zaczne tak pociuchu sie starac:P ale nie chce byc nie wporzadku wiec tak gadam. Bede meza namawiac moze za kilka lat go przekonam... :( Zora co do lactulosum do dalam jej od razu dwie lyzeczki takie niecale, jedna lyzeczka na nia nie dzialala. Wczoraj jej nie dawalam a dzis dalam 1 lyzeczke i kupa byla ale po paru godzinach ale byla ladna. Mleko pije 2 bebiko a krowiego nie lubi i zle toleruje bo kupy jakies ze sluzem robi po krowim. Jajek nie je bo nie cierpi i zadnych potraw typu kluski slaskie, kopytka czy nalesniki tez nie tknie. Za to zupy lubi wszystkie prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, moj tez jajek nie je. Usiłuje go przekonac do zupy mlecznej (płatki kukurydziane) ale on jak tylko spojrzy w talerz to ucieka. Podchodzi tylko gdy wyjde z pokoju by porozlewac zupe wokoło i pogniesc platki raczkami :P Nam nie kazano dwóch łyzeczek. Najpierw jedna na dobe, z czasem zwiekszyc do dwóch na dobe bo ten syrop to dziala po czasie i mogloby byc za duze przeczyszczenie. Tylko w ekstremalnych warunkach (jak nie kupkał 7-10dni) to jechalismy na 3 łyzeczkach na dobe. Teraz mi popuszcza brzydko i juz nie wiem czy to przez zęby czy cos mu sie rozregulowalo teraz.. W kazym razie lekarze mi mowili ze lactulosum to najbatdziej bezpieczny srodek na zaparcia. Bezpieczniejszy od czopkow. U nas zaparcia minęly dopiero gdy mały na zalecenie lekarza brał lactulosum przez 3 tygodnie. Teraz podałam tylko raz i obserwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ponarzekam na swoje c*****e samopoczucie. To żem chuda jak patyk to wszystkie juz wiecie ;) Ostatnio tak nagle mi sie slabo robi, trace wszystkie siły i musze sie polozyc. Rece mi drżą.. Zastanawiam sie czy mi sie tarczyca czasem nie rozjechala. Martwi mnie to chudniecie :( Na dniach ide do lekarza po recepte na swoj Letrox to przy okazji wezme skierowanie na badania krwi. a moze to deprecha jakas? Ostatnio mialam znowu duzo stresow. Zobaczymy. NA razie melduje ze żyję ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich przyszłych mamuś, mam trochę ubranek do sprzedania allegro.pl/markowa-paczka-ciazowa-hm-ca-36-38-i3613372108.html allegro.pl/modna-urocza-ciazowa-jeansowa-sukienka-indiska-40-i3620510826.html allegro.pl/cudna-slodka-tunika-sukienka-kolnierzyk-george-40-i3620937567.html allegro.pl/39-par-recznie-robionych-home-made-modne-kolczyki-i3635008930.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w innym temacie.mi nie odpowiedziano więc pytam tu. Dziewczyny, czy wynik beta hcg 300 dwa dni po spodziewanym okresie to dobry znak ? czy mam się za bardzo nie nakrecac na dzidziusia ? kiedy znowu.najlepiej.powtórzyć bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Excella, gratulacje jesteś w ciąży :D i poziom hcg też jest dobry, więc jak na razie nie musisz się martwić, tylk cieszyć :) u mnie kiedyś było 200 parę dzień po spodziewanej @, a dzisiaj mam cudowną córeczkę w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też nie przepada za jajkami,ale moja mama zaczęła robić jej kluseczki do rosołu i tym sposobem wcina jajo. 2łyżki mąki+jajo i do wrzącego rosołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a betę najlepiej powtórzyć 48 lub 72 godziny od ostatniego badania. Po 48h powinno przyrosnąć o około 66%, a po 72h o około133% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, gratulacje :) ...my też zaczęliśmy się starać o drugiego maluszka :) ciekawe jak tym razem pójdzie, oby szybciej niż poprzednio... ...A moja Zosia uwielbia jajka :) aż się trzęsie jak je widzi :) jak pytam jej czy chce jeść, to ona od razu gada "jaja, jaja" :) i jak się przy niej otworzy lodówkę, to też jest od razu "jaja, jaja" i pokazuje na półkę z jajkami :) zwykle 2 na raz zjada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Villa- gratulacje :) Zora- może bierz jakieś witaminy. U nas w tym m-cu staranka zakończone. Za 1,5 tygodnia okaże się czy zaowocowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa - ogromne gratulacje:) Agula - trzymam kciuki aby były owocne:) A my już powoli się ogarnęliśmy w tej codzienności i teraz liczę że będzie tylko lepiej, ale wyjdzie w praniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem Ania czesto jak sie wkurza ale i nie tylko wtedy uderza glowa o podloge ma czerwone lekko juz czolo i kompletnie nie wiem co mam robic by ona tak nie robila. Nie wiem czemu ona tak robi. Boje sie ze zrobi sobie krzywde :( nie wiem skad nagle takie zachowanie u niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, moj syn kiedys dla zabawy i dla zwrócenia uwagi uderzal lekko czołem w ściane i smiał sie przy tym. Moze u was jest to zwrocenie uwagi bo Ania wie że zaraz do niej podlecisz itp. Rzecz jasna staraj sie unikac uderzen bo wiadomo czy to grozi. Moze byc tez tak ze Ania w ten sposob rozładowuje emocje bo inaczej nie potrafi. Naucz ją w ,,zabawie'' np. tupania nogami i powtarzaj wtedy ,,..wrrrr, jestem zla. jaka ja jestem zła...'' itp. ---------Ja narzekalam kiedys że mlody mnie bije a sama go tego nauczyłam nieswiadomie. Ąsia mi uzmysłowiła o co biega :) Biłam ręką/laczkiem mebel o ktory maly sie uderzył. Biłam nawet podłoge. Robilam to by go rozsmieszyc. Wiec on uznal ze tak trzeba. Kapnełam sie po rozmowie na priv z Aską (dzięki Asiu :* ) i po tym jak zauwazyłam ze mały po lekkim nawet puknieciu uderza rączką np. w drzwi. Przestałam wiec tak robic i od wakacji mlody mnie nie bije! Teraz piszczy i rzuca przedmiotami :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
U nas 2 dc, także zaczynam od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu, jak tu pusto. Aż się boję być tu sama ;) Z czym wasze dzieci zasypiają? Pewnie z misiem, lalą, smoczkiem itp. A moj syn nie! On woli spać ze swoją butelką i od razu zaznaczę, że nie trzyma jej w buzi tylko przytula ją do piersi!! Nieważne że czasami się zdarza że trzyma ją do góry dnem i woda się z niej leje. Spróbuj ją tylko zabrać, a włączy ,,swój alarm'' nawet w środku nocy :D Próbowałam mu dawać misia ale gardzi nim :P Raz spał nawet z papciami które mu niedawno kupilismy - disneya z czerwonym samochodem. Uwielbia je :) ---A ja dzis śmigam do lekarza po skierowanie na badania. W dodatku nie wiem czy mam wirusa czy co bo tydzien temu wymiotowałam i 2 dni temu tez. Ciąze wykluczam! To raczej cos z żołądkiem bo boli mnie od dawna i czuje mocny uciska w dołku. Zjadłam jakiegos bakcyla moze albo co.. Dziwne jest tez to ze wymiotuje tylko i wylacznie po 22:00 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora - u nas permanentny brak czasu. Czasami to nawet mam wrażenie że straszę własne dzieci wyglądem, o włosach nie wspominam bo znalezienie czasu na ich umycie to jest nie lada wyzwanie. U nas panuje jakiś poważny wirus i wczoraj przyjęto 17 dzieci do szpitala - biegunka, także unikamy wizyt innych dzieci i ogólnie innych osób bo jeszcz coś nam sprzedadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie bylo mnie pare dni bo bylam na wyjezdzie i siedzialam u mojego taty mial radoche bo w koncu wnuczka sie nacieszyl :) Zora moja spi ze smokiem albo zasypia z butelka z piciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×