Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Dokładnie zora tak jest. Do szału mnie to doprowadza. Duza dawka ale powiedzial zeby na zakonczenie kuracji pobudzic te jajniki. No nie wiem, juz kiedys tez bralam po 2 razy dziennie i tez to nic nie dalo. Co do monitoringu to obawiam sie ze w przyszlym tygodniu juz nie mam szans na zapisanie sie a to bylby najlepszy czas zeby sprawdzic co i jak. Boli mnie masakrycznie glowa, mam mnóstwo spraw i problemow teraz na glowie i nie wyrabiam. Chodze jak osa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguula, taki z***b u kazdego przed swietami. U mnie remont, pył i syf!! Dzis jestem niedospana bo mały nad ranem mial chyba atak histerii - bardzo plakał. Moze mu sie cos snilo. Troche mi zajelo uspokojenie go. Wygladalo jakby sie czegos wystraszył. Zatoki mi daja popalic. Byłam u lekarza jakis czas temu a on przepisał mi tylko krople do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny a ja w tym roku mam prezent pod choinkę. Pawełek będzie miał rodzeństwo. Jestem w ciąży!!!! Wystarczyło jeden miesiąc nie uważać i to pomimo powrotu plamień i mam niespodziankę ;) Jestem w szoku. Z jednej strony strasznie się cieszę, a z drugiej bardzo się boję jak damy sobie radę z dwójką. Do tego cały czas mam jeszcze delikatne plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł ma 10 miesięcy. M jest w totalnym szoku. Pytał się czy aby na pewno test się nie pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, ale numer :D Gratuluję. Ale niespodzianka na same Święta. Dasz radę. Zobacz, jak nasza Wanda sobie świetnie radzi. Z początku pewnie będzie trudno ale czy przy pierwszym dziecku tez nie było ;) Do wszystkiego idzie przywyknąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie muszę powtórzyć test. A potem po Nowym Roku idę do lekarza. Do tej pory to do mnie nie dociera. Kolejny maluch miał być za 2-3 lata. Życie chciało jednak inaczej. Oby mnie tylko z pracy nie wywalili. Radę muszę sobie jakoś dać. Nie mam wyjścia. Najważniejsze, że M w miarę spokojnie na razie podchodzi. Ale widać, że trochę jest przybity tą wiadomością. Już się odgrażał, że potem mam bać anty, żeby nie było kolejnego. Do tego w marcu będzie u brata kolejny maluch. Jednym słowem urodzaj dzieci w rodzinie. Moja mama jak się dowie to chyba padnie na zawał, albo mnie i M porządnie zjeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta- gratulacje :-) Dziewczyny powiedzcie mi w ktorym dniu najlepiej jest zbadac progesteron? 20? Chyba na własną ręke zrobie ponownie podstawowe badania hormonow, bo to jest nienormalne juz. Nie sądziłam ze będe miec az takie problemy z zajściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula - badanie progesteronu robi się dwa razy na początku cyklu i w drugiej połowie ja robiłam 5dc i 20dc i wtedy już byłam z Jasiem w ciąży. Luteine bramał od 25dc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula mnie lekarza kazał badać tak około dni od potencjalnej owu. U mnie był to 21-22 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
aguuula progesteron badałam 7 dni po owu. Owu jest zawsze 14 dni przed @, WIĘC JAK MASZ DŁUŻSZE cykle to u Ciebie będzie później. Netta gratulacje. Mi też sięwłączył instynkt reprodukcyjny, ale rozum podpowiada, że to nie czas i pora. Choć pewnie dobrej pory na to nigdy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justik276
hej kobitki, czy któraś tak miała że zrobiła test wieczorem i był negatywny a rano pozytywny? zrobiłam test wieczorem 3 dni po spodziewanej miesiączce i był negatywny jednak okresu dalej nie ma już 6 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej @ nadal brak dzis jest 34dc rano pojawil sie sluz lekko zabarwiony na brazowo potem caly dzien czysto. Wczoraj szalalam z corcia duzo ja nosilam a to wariowalysmy do zabawy wiec moze ten sluz to przez to albo poprostu @ sie zbliza wielkimi krokami. Testu nie robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam czy nie spróbowac na dniach brac luteiny. Juz poprostu nie wiem. Dzis 14 dc, cylke ostatnio to mam 33-34 dniowe. Zaszkodzic nie zaszkodzi chyba? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula luteina nie zaszkodzi ale koniecznie bierz po owulacji jak nie jestes pewna kiedy owu wez luteine dwa dni pozniej. Ja bralam owu jak lekarka zalecila czyli od 16dc i nie zachodzilam w koncu sama zmienilam dc i zaczelam brac po 20dc i zaszlam bo owu nie hamowalam lutka. cykle mialam 32-33dni.Owu mam w 19dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justik, albo ciąży nie ma albo moze byc tak ze mocz był rozcienczony za bardzo (duzo piłas) dlatego najlepiej testowac z porannego moczu. ----------------------------------------------------------------------------- aguuula, ja luteine brałam od 16dc chyba ale to było po usg na którym gin stwierdził ze owu juz była. I pamietaj zeby po pozytywnym tescie brac dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :-) te moje cylke sa rozne, raz 30 raz 34 dni jak ostatnie 2 miesiace. Sprobuje wziasc luteine w przyszlym tygodniu. Do gina sie juz nie dostalam takze sprobuję. Jak dlugo ja przyjmowac? Az do @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostaniesz @ poki bierzesz!! Kurde nie pamietam ile bralam. Dziewczyny zaraz pewnie napisza. Na ulotce powinno byc napisane. Potem testujesz i jak masz dwie krechy to bierzesz dalej. Gdy ich nie ma to po prostu nie bierzesz i czekasz na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuuula, sprawdzilam w notatkach. Ja brałam przez 10 dni ale owu wtedy miałam do 14dc. 2 lub 3 dni pozniej robiłam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś powtórzyłam test. Dwie krechy już widać wyraźnie. M śmiał się, że będzie niezły "bandżaj". Podszedł sporo spokojniej do tej wiadomości niż przy ciąży z Pawełkiem. 7 stycznia idę do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
GRATULUJĘ KOLEJNYM CIĘŻARNYM ! ! ! Moniaaaa....po urodzinkach córcia się uspokoi :) ten bunt przycichnie :) my w tym cyklu staramy sie po raz 2. póki co poluję na chłopca. mąż woli sponton,ale i tak nic nie wskóra,bo wiadomo,że jak się baba uprze, to nie ma siły...na litość mnie nie weźmie, a do innej też nie pójdzie :) Agula-trzymam kciuki! Agnieszka! lekkiego porodu! SPOKOJNYCH ŚWIĄT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurdę! A co was tak wzięło na drugie bobo? :D Wychodzi na to, że tylko ja tego nie planuję :P hehe. Przyznaje, przeraża mnie perspektywa dwójki dzieci i mnie samej. No może kiedys do tego dojrzeję ;) Kto wie :) ------------------------------------------------------------------------- Zaciążonym Gratulacje, Starającym się powodzenia, a wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT :) 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczynki! Pomocy! Mam pytanie. Zrobilam test wczoraj rano wyszły 2: kreski i jestem szczęśliwa. O dzidzie walcze juz trochę ponad 3 lata. No i dziś mnie podkusilo i zrobiłam test popołudniu wyszedł negatywny. Czy to może znaczyć ze jednak nie jestem w ciąży? Okres mi sie spóźnia 9 dni dwa razy tyle niż zawsze jak sie spóźnia. Miała tak ktoras? Jutro spróbuje sie dostać do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z was miala dodatnie wyniki igg i igm na cytomelagie (cmv) w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pytania o negatywny test a moze sprobuj jeszcze jeden test zrobic bo ten popoludniowy moze wyszedl negatywny bo za bardzo rozcienczony mocz mialas( za duzo wczesniej pilas) Zora ja sie ciesze ze drugie bedzie bo nie chcialam duzej roznicy wiekowo a poza tym im starsza tym moglabym miec trudnosci z zajsciem teraz sie udalo dziwnym trafem za 1 razem ale i tak bylam nastawiona ze sie nie uda i zaczelam miec watpliwosci czy faktycznie jestem nie czuje sie ciazowo ale moze za wczesnie. Boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×