Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość Asia_1893
to byłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja usypia w łóżku, potem przenoszę ją do łóżęczka. Są tygodnie, że budzi się o 12, 2 I marudzi, a to jabłko dać, a to włosów się czepi, potem mi się turla na plecy I chce na mnie leżeć. Akurat teraz ostatnie 3 noce po odłożeniu śpi u siebie do rana. Ale zasnąć oddzielnie nie ma opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia gratulacje drugiej córci :) my czekamy na połówkowe,bo idę dopiero 23 kwietnia. Zobaczymy wtedy czy moje przeczucia się sprawdzą co do drugiego synka. Za to wczoraj u moich rodziców był brat z maleńki synkiem. Paweł nawet interesował się maluchem. Wiedział, że to jest "dzidzia" i bardzo się mu przyglądał. Ciekawe jak będzie jak pojaw się rodzeństwo. Mam nadzieję, że nie będzie tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Dzis kolejne usg. Czytalam opinie o tej dr. do ktorej dzis ide bo mojego gina nie ma i nie ma rewelacji, ze niby niemiła, wredna itp. Ja juz sie nie dam. Niech tylko sprobuje, to zobaczy. Z reszta tylko chcę usg i ewentualnie zastrzyk na pęknięcie. Dzis 13 dc, zobaczymy czy jest jakiś ładny pęcherzyk. Jesli nie to trudno. Moze za miesiąc. Dam znac wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety odwołali mi wizyte w klinice zanim jeszcze wyjechałam z domu ale na szybko znalazłam wolny termin u gina w okolicy. No i najwiekszy pęcherzyk ma 14,5 mm w 13 dc, od czwartku powiększył sie o 6 mm bo miał 8,5 mm (9 dc). Co myślicie? Jutro będę dzwonic do mojego gina co dalej, czy mam jeszcze przyjechac czy próbujemy od nowego cyklu. Najwyrazniej zastrzyki nie działają jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Moniaaa, no właśnie od wielu z Was słyszę o przenoszeniu do łóżeczka,albo przychodzeniu w domy do łóżka....ja nie wiem,dlatego się może głupio pytam - a nie da rady po prostu bez tego - masz swoje bety,to ich się trzymaj? Aguuuula,nie znam się na tym,ale działaj-zawsze warto starać się. A my będziemy trzymać kciuki i ...pomyśl sobie św.Dominiku do roboty! (odezwała się ta najbardziej kościelna;) ) ...mąż miał rację mówiąc,że nie mam co zastanawiać się nad imionami dla dziewczynek, bo będzie Michał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratki Asia, no to komplet będziesz miała. u nas sie nie da bez przenoszenia, nawet nie chcę sprawdzać :-) Aguuula, a co nie działa, skoro ładnie rośnie, tym bardziej, że masz dłuższe cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa no inny gin powiedział ze to za mały pęcherzyk, tez mi sie tak w sumie wydawało zważywszy na to ze ostatnie 2 cykle mialam 28 i 26 dni. Ale to nic, bo wczoraj byłam u swojego. Pęcherzyk 17,5 w 15 dc i w piątek inseminacja. Szczerze byłam w szoku ze to juz bo myslalam ze spróbujemy naturalnie ale i tak bylismy zdecydowani na to prędzej czy pozniej. Dzis zastrzyk z ovitrelle. Trzymajcie kciuki! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguula super. Trzymamy kciuki. Tylko się nie nastawiaj na pierwszego strzała, bo u mnie zaskoczyła inseminacja za I razem, ale przy 4 pęcherzykach (lekarz nie chciał robić). Normalnie trzeba ze 2-3 inseminacje. ale kciuki 3mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wszystko poszlo ok. Dostałam luteine. Dzis czuje bol podbrzusza ale to normalne pewnie.jedyne co mnie martwi ze od srody pecherzyk na lewym ma 17 mm, wczoraj tak samo, tyle ze na prawym sie powiekszyl do 16 mm a mial 14. Zobaczymy. Ja jestem pełna nadzieji :-) wesołych Swiąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt, chciałabym częściej zaglądać ale czasu jak na lekarstwo. Chłopaki zdrowe i rosną jak na dorżdżach. Pozdrawiamy i ściskamy gorąco, dużo zdrowia dla Wszystkich Mam i Maluszków:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulla - dla Ciebie to mocne kciuki żebyś dołączyła do naszego grona:) Aguśka a Ty żyjesz jeszcze kobieto? Czy dziewczyny tak dają w kość że na nic nie masz czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, a czemu? Uwazasz ze za mały??kurcze, juz nie wiem teraz. Najpierw miałam IUI a pozniej usg i w sumie tez mnie to troche zmartwiło ze ma tylko 17 mm ale ginka powiedziała ze jest ok. Pozniej tez pomyslałam ze usg moglo byc zrobione przed tym niż M pobrali do selekcji nasiene.Niby ze usg pozniej bo żel mogłby przeszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula, no wg mnie, to pęcherzyk pęka przy 21 mm. Przy 19mm podaje się zastrzyk I wtedy jeszcze się czeka z insemą jakoś chyba 36h, żeby dojrzał. Nie wiem, no oni chyba się znają. Ale ja bym ich następnym razem wypytała, bo właśnie słyszałam o lipnych inseminacjach po 5-6 razy. W jakiej klinice robiłaś IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We srode byl pecherzyk 17,5 mm, lekarz kazal wziasc ovitrelle we czwartek ( pewnie uznal ze dojrzeje do 19 mm) Po IUI jak pisalam mialam dopiero zrobione usg co mnie w sumie zdziwiło. Moze zle zmierzyła. Jest mozliwość ze zaczął się może wchłaniac?? Od wczoraj mam kłucia w lewym jajniku i w dole brzucha wiec cos sie dzieje jednak. IUI miałam w gyn centrum Katowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorki ze wam tak ''truję'' ale jestem przewrazliwiona na punkcie leczenia mnie przez lekarzy i wszędzie widzę juz jakieś błędy czy jak to nazwać. Teraz czekam 12 dni na robienie testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Aguuula - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula, ja tu błędów nie widzę. Zrobione było jak trzeba. Zrozumiałam, że przy 17mm zrobili Ci IUI I jeszcze dali lutkę. Dobrze będzie, jesteś w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, IUI robione na pęcherzyku 17 mm, a od następnego dnia luteina 2xdziennie. Na prawym jajniku był 16 mm. Testowanie 1\2 maj. Co jakiś czas czuję lewy jajnik, tam gdzie był większy pęcherzyk. Mam nadzieje ze to dobry znak. Po IUI 2 dni z rzedu bóle w podbrzuszu, a do tej pory ból piersi. Nie nakręcam się ale juz bym tak bardzo chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula a wczesniej tez miewalas bole piersi? Wydaje mi sie ze to dobry znak. oby, oby , oby to bylo to. trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa- bole miałam tak na tydzien przed @ zawsze i w dniu @ ustępowały, a teraz od IUI cały czas. Testuję za 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska8501
Hej. Gosia mam czas, ale trochę mniej niż jak nie było dzieci :) poza tym na forum trochę się pozmieniało te dziewczyny co wcześniej pisały nie mają też czasu są inne nowe i tak zawsze już nie w temacie co ja tam będę się wtrącać :) Ale co jak co za agullę trzymam też kciuki ;) U nas ok dziewczynki rosną jak na drożdzach, a Milena taka ciężka, że nie mam siły ją nosić, waży 14kg, mniejsza choć ciut spokojniejsza od tamtej "na razie" to też raczej będzie kręcona, aj chyba z tym poszły po mnie, dobrze nie będą jakieś ciepłe kluski :p, ale za to wzrostem pewnie pójdą po ojcu i będą modelki jak nic :) długonogie. A ja mam się dobrze, teraz już mogę myśleć tylko o sobie i swoim wyglądzie, bo wtedy po ur Mili myślałam jak tu szybko schudnąć aby zdążyć ze zrzuceniem wagi i starać się o nast bobo to już za mną, bo nie mam w przyszłości 3 bobo. Karmię piersią, udało mi się tylko mała mi je, potrafi jeść co godz, dalej się nie unormowało, a jak wytrzymać do 6mies i zacząć wprowadzanie pokarmu?? mam cały czas świecić cycą?? Probowałam dać ciut dosłownie mała łyż stołową kaszki zrobionej to nie chciała, także nie wiem jak będzie wyglądało nasze wprowadzanie pokarmów. Gratuluję dla nowo zaciążonych mam, spokojnych 9miesięcy. ach kiedy to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Kiedy najpóźniej pierwszy ząbek Karolina ma rok i jeszcze ani śladu Aid miał przed trzecim miesiącem ja i m też wcześnie Jeśli dodam do tego szelki pawlika strzelanie kości i brak pierwszych skoczków to już się denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tło oczywiście ja A dodam jeszcze ze lekarka twierdzi że nie ma dzieci bez zębów zapytała mnie ironicznie czy takie widziałam i jak się nie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda nie stresuj sie moja Ania dostala pierwszego zeba po roczku niedlugo bedzie miala 2 lata a nie ma jeszcze trojek oprocz jednej co wlasnie jej przebila a tu jezcze piatki musza wyjsc. Spokojnie im pozniejsze zeby tym podobno mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×