Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jak zarobić pomocy

potrzebuję pilnie dorobić do pensji, jak?

Polecane posty

Gość jak zarobić pomocy

pracuję od 7 do 16, chciałabym dorobić sobie jakoś po pracy (potrzebuję bo jestem w trudnej sytuacji), od razu mówię, ze prostytucja odpada jakby ktoś chciał pożartować. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiioooooooooooo
dawaj korepetycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09-9087
popytaj Tuska i jego wyborcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadam pytanie
A co potrafisz? Jakie masz kwalifikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opipupo
na erodate załóz profil , napaleni faceci płacą 600 zl za nocke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmatlawny Prezes Wertyp
nie, lepiej idz do Jarka PISuara wszechmogacego, on na pewno by pomogl...co za idioci, skonczcie z ta nagonka na PO, myslicie ze wszechmogocny Jaroslaw by polepszyl sytuacje?? barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zarobić pomocy
no właśnie z kwalifikacjami ciężko bo jestem po pedagogice opiekuńczej, teraz mam stała pracę ale zarabiam mało na tuska nie głosowałam więc to nie mój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zarobić pomocy
ostatnio napisałam dziewczynie pracę mgr ale to jest praca rozłożona w czasie a ja tego czasu nie mam za bardzo szkoda, że języka nie znam to bym korepetycje jakieś dawała opieka nad dziećmi byłaby ok no ale ja w tych godzinach pracuję co ludzie potrzebują sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zarobić pomocy
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zarobić pomocy
czy jest jakaś szansa na dodatkowy zarobek przy użyciu komputera? (mam kilkuletnie dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź Niezależna Finansowo !
Lubisz Kosmetyki? Chcesz kupować je dużo taniej? Chcesz być niezależna finansowo oraz dostawać mnóstwo prezentów? Jeśli tak Już dziś dołącz do Avon! Przeżyj życie na własnych warunkach. Jeżeli chcesz rozpocząć karierę, ułatwię Ci prowadzenie własnego biznesu, ale także zmianę stylu życia. Kiedy zostaniesz Konsultantką AVON-u, staniesz się swoim własnym Szefem. Sama ustalisz cele rozwojowe i finansowe, a ich realizacja zależeć będzie jedynie od Twojej energii i entuzjazmu. Możesz skorzystać ze sprawdzonej ścieżki rozwoju, która daje satysfakcję milionom kobiet na całym świecie. AVON oferuje Ci niezależność finansową i nieograniczone możliwości zarobkowe. Nie ma limitów dla Twojego indywidualnego rozwoju. Jeśli jesteś osobą otwartą na innych ludzi, uśmiechniętą i gotową na nowe doświadczenia, chcesz rozwijać się i piąć wyżej, przyłącz się już teraz! Co trzeba zrobić aby obejść cały świat dookoła? ... Trzeba oczywiście zrobić PIERWSZY KROK. Gdy już zdecydujesz się na niego - ja pomogę Ci zostać Liderem Sprzedaży w firmie AVON. Korzyści dla Ciebie : - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU JEST NICZYM NIEOGRANICZONA! PREZENTY: W najnowszym Katalogu rozpoczyna się nowy program prezentowy-(szczegóły na e-mail). W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań lub jeśli już jesteś pewna i chcesz dołączyć do Avon - podaję kontakt: avonpraca@op.pl Po podpisaniu umowy zawsze możesz liczyć na moją pomoc ! Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwiki
Czy twoim marzeniem jest praca w idealnej firmie? Poszukujesz idealnej pracy? W pracy ciężko Ci wytrzymac z szefem,zawistnymi kolegami i widmem bezrobocia? To zapraszam do współpracy!!! WOLNOŚC OSOBISTA I NIEZALEZNOŚC FINANSOWA KOZAR KRZYSZTOF TEL 721394264 KONWIKI@INTERIA.PL http://www.tiandeclub.eu/#5325862

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam portal Lottomania - po prostu puść totka i zobacz, jak łatwo można sobie dorobić w krótkim czasie. Ja właśnie wróciłam z wakacji w Hiszpanii, dzięki funduszom uzbieranym z gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam płatne ankiety z poniższych portali, gdzie można trochę dorobić. wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. OPINIE - płatne ankiety Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu. Wypłata już od 25 zł – przelew realizują już po 2 dniach od zlecenia wypłaty co jest rzadkością (na innych portalach trzeba czekać kilka tygodni) http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76290660 2. toluna – sporo ankiet, , a nagrody to obecnie przelew na Paypal, bony do Empiku, TKMax,zalando, MediaMarkt https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel badawczy poszukuje osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!

Zarejestruj się w jednym z największych portali dających możliwość dorabiania przez internet poprzez wypełnianie ankiet na najróżniejsze tematy. Będziesz brać udział w kreowaniu nowych produktów, wypowiadać się na tematy społeczne i polityczne!

Ankiety będziesz otrzymywać naprawdę często, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.

Zarejestrować się mogą wszystkie chętne osoby w różnym wieku - wystarczy wypełnić formularz na poniższej stronie internetowej!
http://www.opinie-rejestracja.pl 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przelewy bankowe 50 zł

> Doładowania telefonu

> Bidony z firmowym logo

> Kubki termiczne

> Bony do Zalando 25 lub 50 zł

... - to można otrzymywać za wypełnianie ankiet w internecie w polskim portalu badawczym, wystarczy poświęcić odrobinę wolnego czasu --->

link do rejestracji dla zainteresowanych (wymagany wiek pow. 16 lat)

---> https://www.ankiety.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×