Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lajlalajlajlaj

Gdzie najlepiej wziąc niewielki kredyt?

Polecane posty

A korzysta ktoś z porównywarek, działa to? Warto poświęcać czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał 33
Porównywarki to głównie wyznacznik tego czego możemy się spodziewać. Porównywarka jest po to by nakreślić jak taki kredyt będzie wyglądał i jakie koszty będą z nim związane. Decyzja i tak zawsze jest w banku. Finansowy Rankomat ma chyba najlepszą porównywarkę i jak już można tam sprawdzać, ale też zawsze trzeba pamiętać, że w banku po weryfikacji naszych danych oferta może być inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego moim zdaniem, porównywarka to taki wstęp do dalszych kroków, rozeznanie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal 33
Dokładnie tak. W takiej porównywarce można sprawdzić koszty kredytu ale koszty związane z prowadzeniem kont osobistych. Produktów bankowych jest sporo więc wybór wcale nie jest łatwy. A takie narzędzie na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światowieccc
Porównywarka to napewno jakiś krok na przód w podejmowaniu kolejnych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaGdn
Podbijam temat, strasznie dużo tu reklam, a mnie nagli czas. Muszę naprawić akumulator w samochodzie, a używam go do pracy więc spieszy mi się bardzo. Czy ktoś tutaj naprawdę brał gdzieś chwilówkę i nie czuł się oszukany i może polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinKO1
Brałem chwilówkę nie zostałem oszukany, ale odsetki były ogromne. Zamiast tego polecam Wam wejść na stronę https://www.platformafinansowa.pl i zainteresować się leasingiem - jest coraz bardziej popularny i nic dziwnego, bo w calkowitym rozrachunku warunki sa o wiele lepsze niz te od "chwilowek" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksaa12w
No właśnie może zamiast kredytu lepiej wziąć leasing online, wiem że mój brat coś takiego brał i nawet nieźle na tym wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównanie kilkudziesięciu pożyczek jest na pewno na stronie sowafinansowa.pl, z tego serwisu korzystałem i pod względem czysto estetycznym wizualnym jest naprawdę okej. Wszystkie parametry masz jak na dłoni, wiadomo która chwilówka jest za 0 zł i na jakich warunkach, bez ukrywania danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria8wq
No właśnie tak jak toś pisze wyżej nie lepiej wziąć leasing?? jeśli o mnie chodzi to jest to o dużo lepsze rozwiązanie niż kredyt wiem bo sama jakis czas temu brałam leasing przez platformę finansową także warunki są o dużo lepsze niż właśnie kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirakulum_staroc
kredyty-chwilowki i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka311
w życiu nie pakujcie się w chwilówki - w kilkanaście minut można załatwić jakis kredyt czy leasing przez platformafinansowa.pl , nie oszukują jak te wszytkie firmy z kredytami chwilówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuzka92922
Zawsze warto trzeba wszystko dokładnie przeczytać zanim się weźmie jakąkolwiek pożyczkę. Na temat kredytów, pożyczek tutaj https://kredytok.pl/blog-ok/ jest dużo info, polecam poczytać. Zawsze warto wiedzieć więcej niż mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iGotówka to kredyt dostępny przez Internet od BGŻ BNP Paribas. Maksymalna kwota kredytu to 120 000 zł, a do kwoty 10 000 zł wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu. Kredyty online cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów. Nie ma się co dziwić - pieniądze możemy otrzymać bez wizyty w bankowej placówce. Dodatkowo ekspansja takich firm jak Vivus.pl czy Wonga.com spowodowała odpływ sporej liczby Klientów z banków. Chwilówki są doceniane za minimum formalności, a pieniądze na koncie możemy mieć zaledwie w kilkudziesiąt minut. Co więcej, oferty niektórych firm są mocno konkurencyjne w stosunku do tych oferowanych w bankach (jak na przykład całkowicie darmowa pierwsza pożyczka w Vivusie do 1600 zł). BGŻ BNP Paribas Bank chce odebrać część Klientów firmom pożyczkowym. W tym właśnie celu stworzył platformę do udzielania kredytów online, dostępną pod adresem http://e-m2m.pl/58cd59480f9ea Kwota kredytu: od 1 000 do 120 000 zł W całości przez Internet: do 10 000 zł Spłata kredytu: od 6 miesięcy do 7 lat Przeznaczenie: na dowolny cel Oprocentowanie: RRSO od 9.38% (zależne od kwoty kredytu) Ubezpieczenie kredytu: opcjonalne Witryna przypomina większość stron internetowych firm pożyczkowych. W serwisie iGotówka za pomocą specjalnych suwaków wybieramy: - przeznaczenie kredytu - kwotę kredytu (od 1000 zł do 120 000 zł) - okres spłaty (od 6 do 84 miesięcy) Co ważne - kredyt jest dostępny przez Internet wyłącznie do kwoty 10 000 zł. Jeżeli wnioskujemy o większą kwotę, niezbędne będzie odwiedzenie oddziału BNP Paribas Banku celem podpisania umowy. Jak otrzymać kredyt przez Internet iGotówka 1. Wchodzimy na stronę iGotówka. 2. Za pomocą suwaków wybieramy przeznaczenie kredytu, kwotę oraz liczbę rat. 3. Po wybraniu symulacji, kalkulator kredytowy wskazuje nam wysokość raty, całkowitą kwotę do spłaty oraz RRSO. 4. Wypełniamy wniosek o kredyt. Niezwłocznie otrzymujemy wstępną decyzję kredytową. 5. Przesyłamy online niezbędne dokumenty i robimy przelew weryfikacyjny na konto BGŻ BNP Paribas. 6. Wypłata pieniędzy na konto. iGotówka - kredyt w 20 minut ? Bank na stronie głównej informuje, iż "Przelew nawet w 20 minut". To oczywiście chwyt marketingowy, wypłata kredytu w tak krótkim czasie dostępna jest wyłącznie dla nielicznych Klientów. Według informacji uzyskanych z BGŻ BNP Paribas, uzyskanie kredytu jest możliwe w 20 minut w przypadku, gdy: 1) Klient posiada rachunek osobisty w BGŻ BNP Paribas 2) na rachunek wpływa wynagrodzenie lub inny dochód. Osoby, które nie spełniają wspomnianych warunków, otrzymają kredyt do kilku dni roboczych. Wszystko zależy oczywiście od indywidualnej sytuacji, zdolności kredytowej Klienta, terminu otrzymania przez bank przelewu weryfikacyjnego etc. http://e-m2m.pl/58cd59480f9ea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej pójść do banku i tam popytać. Nie słuchaj tych co mówią, kredyt od ręki, w 15 minut bez formalności, bo to zwykli przestępcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bierz chwilówki ! Kiedy pracowałam jako listonoszka, zanosiłam listy polecone do gościa od tej firmy. Próbował popełnić samobójstwo z powodu długów. Mama mojej koleżanki też pozyczyła w tej firmie tysiąca, okazało się że ma oddać 5. Moja kumpela przeznaczyła kilka pensji, żeby to oddać, za każdą zwłokę doliczają dużeeee odsetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakwiatkowska14033
Hejka ja korzystam z tego forum jeżeli chciałam wziąć kredyt bankowy gotówkowy warto sprawdzić dużo ciekawych informacji na temat finansów. https://forum.pozyczkabez.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mj3yg, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty, - Elastyczności i kontroli, - Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erynia532
Polecam przez platformafinansowa.pl , najszybciej jest bo wszystko w pełni przez internet. Nawet na małe kwoty dają, od 300zł. Brałam mikrofalówkę za niecałe 400zł w ratach przez tę firmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elani
Ja też wolę przez platformafinansowa.pl niż jakieś firmy pożyczkowe krzak...zawsze to sprawdzona i rzetelna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leasing online fakt ma bardzo dobre warunki także też polecam taki sposób. Kredyty owszem też mają niezłe czasami oferty, ale kredyt to zawsze kredyt. Wolę coś zaufanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można poszukać kredytu przez pośrednika, ja tak zrobiłem w tym roku. Parę osób mi biuro N-Kredyt doradzało i faktycznie poprowadzili sprawę od początku do końca bardzo profesjonalnie. Mają dobrze sprawdzone regulaminy u parabanków wiedzą na co zwracać uwagę i jakie miny omijać, a trochę ich na klientów jest pozastawianych niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxaaa
Ja się trzymam z daleka od kredytów a tym bardziej typu chwilówka. Dużo bardziej przekonują mnie np leasingi oferowane przez firmy z doświadczeniem np platforma finansowa ma bardzo dobre warunki leasingu, dodatkowo wszystko można załatwić online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tama1990
Cześć, Ja ostatnio potrzebowałem szybko kasy na parę dni, i polecono mi szybki kredyt w AleGotówka, dla nowych klientów do 2000 zł wszystko za FREE, więc szczerze polecam. http://e-m2m.pl/5a5fd00cf052c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×