Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lajlalajlajlaj

Gdzie najlepiej wziąc niewielki kredyt?

Polecane posty

Gość MariuszFrez
Na pewno odradzam branie czegokolwiek od leaselink.pl zaproponowali mi na pierwszy rzut oka bardzo dobrą propozycje a po konsultacji z bratem(prawnik) okazało się że mają bardzo dużo ukrytych opłat. Dobrze się w to nie wpakowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno najbezpieczniej będzie w banku, choć oczywiście zależy na co ten kredyt i czy taka decyzja została dokładnie przemyślana. Ofert kredytów gotówkowych można szuka przez porównywarki: https://hotmoney.pl/kredyty-gotowkowe/ ale to daje tylko pewien ogólny pogląd i wskazuje, którym z nich warto jest się przyjrzeć bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.10.02 A ile wzięłaś w ptp? Mają tam umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkaa
Ja brałam taką kwotę od Kredyt1000 i jestem zadowolona. RRSO nie wyszło za wysokie, a poza tym nie sprawdzają Cię, czy też Twoich zarobków. Tak samo jeżeli jest się w tych całych bazach dłużników. Tylko że w tej firmie bierze się na maksymalnie 4 miesiące bodajże. No jeżeli ktoś jest w stanie to spłacić, tak jak ja, to jak najbardziej może spróbować z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia z firmą partnerską City Financial w Lublinie, na stronie http://kredyt-lubelskie.pl można znaleźć ich ofertę. Kredyt hipoteczny załatwiałem przez ich pośrednictwo. Niski koszt, preferencyjne korzystne warunki, na tle mojego kolegi który brał hipotekę jakoś dwa miesiące przede mną to dopłacę łącznie za swój kredyt nawet o 10 procent mniej niż on, mimo że wzięliśmy tak samo po 200 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imoreane

Polecam kontakt z dfinance.pl bardzo dobra firma, która właśnie zajmuje się kredytami i ogólnie usługami finansowymi. Właśnie jak potrzebowałem kredytu na mieszkanie to zgłosiłem się do nich i udało się ten kredyt na rozsądnych warunkach załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamona

W banku Raiffeisen forma może się starać o kredyt obrotowy zabezpieczony gwarancją BGK. Znaczy to tyle, że nie trzeba zastawiać majątku własnego a spłacać można przez 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu weź pożyczkę Kieszonkową. Wpisz w Google: Pożyczka Kieszonkowa i tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komodo_6

Polecam chwilówkę, oczywiście tylko w firmie, która jest wiarygodna. Mnie przekonała oferta LoanMe i pożyczałem tam kilkukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asz

Ja znalazłem dogodny kredyt w Rankomacie (chodzi mi dokładnie o kredyt na samochód: finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe). Mają ładnie przejrzyście pokazane warunki w różnych bankach, wystarczy raz wypełnić formularz żeby dostać warunki u różnych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asz

Ja znalazłem dogodny kredyt w Rankomacie (chodzi mi dokładnie o kredyt na samochód: finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe). Mają ładnie przejrzyście pokazane warunki w różnych bankach, wystarczy raz wypełnić formularz żeby dostać warunki u różnych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posejdoon

Masz teraz na rynku firmy zajmujace sie kredytami, zawsze służa pomoca a tą drogą moim zdaniem bezpieczniej. Nam kredyt dosyć duży pomogli załatwić oni www.bankowoscfirmowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto pomyśleć o panu Lewańskim, ma dużą wiedzą i też trzyma rękę na pulsie jeśli chodzi o oferty największych banków. Nam bardzo dobrze dopasował finansowanie pod nowe inwestycje w firmie. Elastyczny, wygodny, ale jednocześnie pokaźny kredyt który swoją drogą udało się też wyjątkowo szybko dostać a zależało nam na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów: - Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 50 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku); - Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 250 000 zł na realizację dowolnego celu); - Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 4 000 zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy), - Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 250 000 zł, maksymalny okres spłaty 144 miesiące). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hero4hero

nest bank jak widać nawet faraon24 polecił

https://www.faraon24.pl/pozyczki/dla-profesjonalistow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

polecam firmę eksperci-wrzesnia.pl mi doradzali w sprawie kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystko o bieżącej ofercie kredytowej masz na finanse.rankomat.pl/kredyty. Masz tu porównanie ofert i bankowych i pozabankowych. Duże zbiorcze zestawienie, nie ma szans żeby pominąć jakiś kredyt. Sumiennie przygotowany ranking, każdy kredyt jest porządnie opisany, wiadomo jakie są koszty, jak wygląda spłata i oprocentowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondertyd

W chwili obecnej jedną z lepszych ofert kredytowych ma plusbank, plusbank.pl/oferta-dla-ciebie/kredyty/kredyt-gotowkowy-piec-gwiazdek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystko o bieżącej ofercie kredytowej masz na finanse.rankomat.pl/kredyty. Masz tu porównanie ofert i bankowych i pozabankowych. Duże zbiorcze zestawienie, nie ma szans żeby pominąć jakiś kredyt. Sumiennie przygotowany ranking, każdy kredyt jest porządnie opisany, wiadomo jakie są koszty, jak wygląda spłata i oprocentowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chodzi o finansowanie dodatkowe dla firmy to polecam zajrzeć sobie na businesscubes.pl/oferta/pozyczka/. Duża firma z doświadczeniem, profesjonalna oferta, finansowanie na dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynakrosno

Ja brałam kredyt przez pośrednictwo finansowe https://imperiumfinanse.pl dostałam kredyt bardzo szybko i na bardzo dobrych warunkach, szczerze polecam firmę, jeśli jest problem z uzyskaniem kredytu to wyjaśniają wszystko do końca i można wnioskować o kredyt za jakiś czas jak wszystko się uporządkuje w finansach, nie zostawiają klienta bez odpowiedzi. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynakrosno

Ja brałam kredyt przez pośrednictwo finansowe  https://imperiumfinanse.pl/  dostałam kredyt bardzo szybko i na bardzo dobrych warunkach, szczerze polecam firmę, jeśli jest problem z uzyskaniem kredytu to wyjaśniają wszystko do końca i można wnioskować o kredyt za jakiś czas jak wszystko się uporządkuje w finansach, nie zostawiają klienta bez odpowiedzi. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynakrosno

Ja brałam kredyt przez pośrednictwo finansowe  https://imperiumfinanse.pl/  dostałam kredyt bardzo szybko i na bardzo dobrych warunkach, szczerze polecam firmę, jeśli jest problem z uzyskaniem kredytu to wyjaśniają wszystko do końca i można wnioskować o kredyt za jakiś czas jak wszystko się uporządkuje w finansach, nie zostawiają klienta bez odpowiedzi. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz

sprawdźcie na http://e-sakiewka.pl/ macie tam wiele ofert do porównania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×