Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to jakis dziwak!!!

Chłopak nie zapłacił za mnie na spotkaniu. To normalne?!

Polecane posty

Gość to jakis dziwak!!!

spotkalismy sie pierwszy raz, pogadalismy w parku zimno sie zrobilo, bylismy na kawie i takim meksykanskim daniu na wynos, kupowal i do mnie mowi : daj 8zl kupie ci tez :O zaproponowal kino, wybralismy film,kupil bilet ja musialam zadzwonic odwolac wizyte u lekarza bo spotkanie sie wydluzylo. Podchodze do niego a on : idz kup sobie bilet obok mnie ... To normalne? Czulam sie zniesmaczona. On ma 23lata, taka teraz jest moda? Zaskoczyl mnie. A co jesli nie mialabym przy sobie pieniedzy ani karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej go i już!!!
trochę dziwne, powinien raczej próbować zapłacić, a Ty ewentualnie powinnaś zaproponować zwrot pieniędzy pod koniec spotkania... chyba lepiej by wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz widac ze nie jest toba...
...zainteresowany skoro zlotowki nawet nie chcial na Ciebie wydac. Nie mowie ze facet zawsze powinien placic ale przynajmniej na kilku pierwszych spotkaniach. Np moj facet ma duzo pieniedzy i zaprasza mnie do kina, restauracji itd a ja jako ze bidna jestm to gotuje mu od czasu do czasu w domu kolacyjke i wszyscy zadowoleni sa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdes
troche dziwne . Ale w sumie moze był bez pracy i nie miał kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak przy każdym spotkaniu
niezobowiązującym wydawać około 5 dych to zamożnych nie byłoby stać.Nie podoba ci się to go olej.A co wy małżeństwem jesteście,że on ma za ciebie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcgxcx
mysle ze opttymlanym rozwaiazniem jest ze to facet zawsze powinien płacic, ale moze sie spotykac z taka liczba dziewczyn na jaka go stac i zadna nie powinna miec preentsji skoro ma zapewnone bezpieczeństwo finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdes
potwierdzam .. Jesli on zapraszał w to miejsce to powienien płacić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdes
potwierdzam .. Jesli on zapraszał w to miejsce to powienien płacić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak przy każdym spotkaniu
Prawdopodobnie tak jak ty jest na utrzymaniu rodziców,więc z jakiej racji powinien płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak przy każdym spotkaniu
żeby ona była chociaż jego dziewczyną,z szansą na coś więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym nie pozwoliła
żeby chłopak, który nie jest mój, płacił za mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee to samo ...
ja mialam cos podobnego, umowilismy sie,zaprosil mnie do knajpy ale rachunek na pol :D jeszcze mu brakowalo :D rownouprawnienie...ok ,ale troche kultury trzeba miec. Placi ten kto zaprasza. Bylam daaawno temu na randce i to ja zaprosilam chlopaka,wybralam miejsce i ja placilam. Nalegal ,zeby podzielic sie kosztami ale nie dałam sie ;) tak jest wg mnie uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminkaszminkaaa
Wspolczuje, co za skąpiradło. Zaden dzentelmen z niego. Brak kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta kawa to jeszcze normalne, ale z tym biletem to jest przegiecie ;D Jak nie chcial placic to powinien przynajmniej jakos normalnie to powiedziec a nie 'kup sobie bilet obok mnie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaci ten kto zaprasza
jeśli zawsze zaprasza facet, to on płaci. Tylko na co komu taka kobieta która nigdy nie wychodzi z inicjatywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze KURWA JEST ROWNOUPRAWNIENIE ma cie gdzies w dowodzie ze ma za ciebie placic i to na pierwszym sporkaniu ? co ty tepa dzido oczekiwalas ze bedzie ci wszystko fundowal ? to z toba jest cos nie tak ze idziesz na randke bez kasy z zamyslem ze masz sponsora... randka to randka ty idziesz go poznac a on idzie poznac ciebie a nie jebany sponsoring, kazdy placi za siebie ewentualnie jak ci sie spodobal mozesz powiedziec ze dzis on placi a nastepnym razem ty... wlasnie macie racje KULTURE JAKAS DO HUJA TRZEBA MIEC !!!! stawianie dziewczynie rozumiem pieniedzy dla ukochanej sie nie liczy ale, dla jakiejs nowo poznanej kobiety ? z jakiej racji ma wszystko fundowac ? ja zawsze jak chodzilem na randki placilem za siebie a dziewczyna za siebie - na poczatkach znajomosci.. i bylo to KURWA NORMALNE moze trafialem na NORMALNE dziewczyny a nie na DZIWKI LECACE NA KASE, mialem gest to mowilem ze ja zaplace ale czesto sie przed tym bronily mimo moim namowa i same placily mowiac ze je stac i nie lubia jak za nie chlopak placi.. , albo mowilem ze nastepnym razem ona stawia i z przyjemoscia sie zgadzaly i TO JEST KURWA KLASA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej to mnie Kobieta zaskoczyla jak nie dala zaplacic mi za.... prezerwatywy tak za KONDONY uparla sie ze sama za nie zaplaci i za dwa piwa... mozna ? KURWA MOZNA jebane finansiary co marzy im sie hajlajf za wszystko zaplac,wszystko zasponsoruj, sam sie domysl zeby ja zaprosic, a potem jeszcze ja dobrze wyruchaj bo jak nie to pozali sie na kafeteri na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nienormalne. Ale owszem, modne chyba. Ale Ty mnie zdziwiłaś. Nie dosc że tak pokornie płaciłaś, choć to on proponował te wszytkie atrakcje, to jeszcze odwołałaś lekarza... Dziewczyno, tak to nie zajdzies daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robic za dziwke placac za siebie ? noo faktycznie to ty chyba robisz z siebie dziwke wymagajac zeby za ciebie placic jak za tania kurwe.. ty szmato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdasdsdsdsdfsdfsdf
to nie jest normalna, zwlaszcza na poczatku zwiazku, odpusc sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie troche brak kultury. mogl zaproponowac chociaz ze zaplaci, albo zapytac cie czy dzielicie sie rachunkiem czy jak??.... wiadomo ze nie mozna oczekiwac ze zawsze na kazdej randce przez np rok sam by placil za was dwóch ale na poczatku mogl sie wykazac savoire vivre... ale z 2 strony przynajmniej byl szczery i wiesz na czym stoisz.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mi tez sie podoba bardzo je
odpusc sobie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma....
ten koleś kuzwa to przesadził jak cholera... a po za tym sam zaprosił więc powinien zaplacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////////
brak kultury...olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lorda. masz swoje zdanie jako facet. a teraz ci napisze moje jako kobiety. gdy mezczyzna zaprasza dziewczyne na randke to niestety ale wg 90 % kobiet, nie dziwek! zachowanie typu "daj 8 zl na cos tam" jest zle widziane. to brak szacunku i kultury i wychowania. nie dlatego ze oczekujemy sponsoringu ale dlatego ze od wiekow tak bylo i tak jest w kanonie dobrego zachowania. moj nidgy nie chcial bym placila choc chcialam za swoja czesc. mowil ze to dla niego mile ze moze za mnie zaplacic. ale moj facet ma 33 lata i moze jest inaczej wychowany niz ten od autorki 23 latek . jakby zaproponowal ze sam zaplaci to ona wtedy ona rowniez kulturalna powinna powiedziec" nie no co ty, ja sie z toba zrzuce" :) i problem z glowy... a nie bezczelnie kazac dziewczynie kupowac sobie bilet. ale moze jak juz napisalam zrobil to specjalnie by jej cos zasugerowac. moze chcial ja zniechecic bo nie zaiskrzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommylee
zaprosił więc powinien płacić. Do tego dodam, że jest pewien urok w tym 'starym' stylu - mężczyzna zaprasza kobietę. ale to moje osobiste podejście.. Mi np. miło jest zaprosić dziewczynę, jednak ktoś inny może czuć się lepiej licząc złotówki i kto za ile zjadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×