Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zola1003

Co kupić rodzinie na święta ??

Polecane posty

Gość zola1003

Niby jeszcze październik, ale trzeba by zacząć coś myśleć o świętach :) Prezenty...;Mama i siostra to jak co roku najmniejszy problem. Gorzej jest z mężczyznami ;) Muszę coś kupić dla szwagra, brata i tatusia :P odpadają takie rzeczy jak portfele, dezodoranty, wody po goleniu, skarpetki, szaliki... NIE MAM POMYSŁU, HELP !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieczysław 456
Może dobrym rozwiązaniem będzie fajna gra planszowa dla całej rodziny? Wiem,ze nie ma nic lepszego i każdy z pewnością będzie zadowolony. szeroki wybór masz na www.Targowo.Istore.pl kupowałem tam i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obejrzymy się jak już będzie grudzień. Ale ten czas leci... Człowiek tak szybko się starzeje ;( Ja rodzinie raczej w tym roku zrobie symboliczne upominki, chociaż rodzice dostaną obiecaną kuchenkę gazową. Jak ja im nie kupię, to sami się do sklepu nie pofatygują. Zresztą oni nie mają internetu i nie wiedzą gdzie szukać, a ja kliknę na magiczną planetę i będzie po sprawie. Także ja kupuję kuchenkę gazową plus drobiazgi. Tak po prostu. o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojemu mężczyźnie zawsze można zafundować miłe dwa dni w spa :) I sama też na tym skorzystasz! Hotel Głęboczek prezentuje się wyjątkowo ciekawie - mają swoją winnicę i w związku z tym prowadzą winoterapię, dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.nfstore.pl

×