Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość córka moja...........

Moja 11letnia córka pali papierosy... co mam robić ? :(

Polecane posty

Gość córka moja...........

już dawno temu czułam smród papierosów ,tłumaczyłam jej ,pytałam po co ,dlaczego... Zaprzeczała ,powiedziała ze koleżanki palą i ona dlatego śmierdzi. Mąz zrobił jej awanturę ,krzyki i płacz. Dziś rano byłam w sklepie, ona poszła na autobus do szkoły , jak zwykle rano dostaję ode mnie pieniądze żeby coś sobie kupić w sklepie. Poszła do kiosku ,podejrzewam że po papierosy ( wczoraj znalazłam pojedynczego w kieszeni ale nic nie mówiłam) Co robić ? Nie mam już siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro musi palić
kup jej e-papierosa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeed
nie dawaj jej kasy ,proste a jak dalej bedzie jarala albo piła wodke oddaj do rodziny na wies. Moja kolezanka miala taki problem z synem , szczyl 13 letnie, chlał ,pił ,normlanie patologia , ona sobie z nim nie radzila ,mąz ciagle w pracy,to go wyslali do rodziny na wieś, poszedl tam d szkoly, nie mial kolegów odrazu stal sie powaznym chlopakiem ,teraz juz mature zdal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelot_em
Mioże kup jej sama paczkę fajek i niech usiądzie przed Tobą i wypali jeden po drugim aż do wymiotów. To ponoć skutkuje, taka terapia szokowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam bliźniaki
przelot_em ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziolistonosz,8
dzisiaj incognito - wez mnie nie rozsmieszaj :D U mnie na osiedlu w 4 z 6ciu sklepow sprzedają wódke, browar kupują najczesciej bo tani , małolatom . Fajki sprzedają kazdemu ,na sztuki buhahaha . Sprzedawca chce zarobic i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, lepiej na kafe siedziec i biadolic. jezeli w 4 z 6 sklepach to robia, to trzeba z tym skonczyc. ale przeciez nie bede sie wychylac, co? lepiej siedziec cicho i hodowac nowe pokolenie, ktore w wieku 20 lat bedzie miec raka pluc i marskosc watroby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sloneczko
trzeba zaczac od tego ...dlaczego ona pali ?? Moze to wy rodzice jestescie temu winni...dziewczyna ma prawdopodobnie kompleksy, i nie radzi sobie w swoim srodowisku, wiec probuje sie dostosowac! i blysnac! Ja uwazam ze powinnas ja zapytac...dlaczego to robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1zł
11 lat? troche mloda. wpierdolic i nie wychowywac bezstresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z propozycją terapii szokowej:) mojej siostrze pomogło raz na zawsze - wymiękła po dwóch papierosach. miała wtedy 14 lat, dziś jest dorosła i od tamtej pory nie paliła ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy u Was w domu się pali
jeśli tak to nie ma co się dziwić dziewczynie i solidarnie przestać palić ku ogólnemu pożytkowi jesli nie palicie - to terapia szokowa ps - z wódą też pomaga - mój kuzyn musiał wypić przy swoim ojcu pół litra na raz - pochorował się przygał i miał nauczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DURNY POMYSŁ Z TYM KUPIENIE CAŁEJ PACZKI FAJEK I KAZANIEM JEJ WYPALIĆ KIEDYŚ RODZICE MIELI TAKIE METODY TERAZ TO TY WEŹ MŁODĄ ZAPROWADŹ DO SZPITALA POKAŻ JEJ CHORYCH NA RAKA PŁUC JAK WYGLĄDAJĄ JAK SIĘ MUSZĄ MĘCZYĆ TO NIĄ PORUSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhdhdhhdhdhdhdhd
MAcie swoje bezstresowe wychowanie debile wiecie jak kiedys to sie robilo ? Na łozku ,spodnie sciagnąc , i pasem po dupie , nauczynka raz na zawsze. Moja siostra tez podpalała jak byla niewiele starsza ,dostala po tylu i nigdy juz nie tknela. Wiedziala ,ze jak zapali to dostanie znów. Wyrosla na normalną kobiete . Wy sie tylko cackać potraficie i bawic w super nianie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olussia 12 lat
ja mam 12 lat i palę już rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelot_em Mioże kup jej sama paczkę fajek i niech usiądzie przed Tobą i wypali jeden po drugim aż do wymiotów. To ponoć skutkuje, taka terapia szokowa. Rodzice mojej babci zrobili jej taką "terapię szokową", kiedy się zorientowali, że pali. Babcia zrobiła ojcu, a ojciec mi :D Babcia paliła aż do śmierci, ojciec pali nada, ja również. Jakim trzeba być debilem (z całym szacunkiem dla mojego ojca, babci i jej rodziców), żeby się przez tyle lat nie zorientować, że to nie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina_90
Ja też jestem za tym żeby lać takie bachory po dupie, a nie wychowywać bezstresowo. Niech Twój mąż ją zleje. Chociaż z wizytą do szpitala też jest niezły pomysł, ale to może już po laniu? Nie wiem tylko czy da się tak po prostu wejść i oglądać obcych ludzi, chyba nie? To może jakaś prezentacja zdjęć w internecie? Ja kiedyś zaczęłam trochę popalać, ale nie byłam taką gówniarą jak Twoja córka tylko miałam już 18 lat. Wystraszyła mnie lista chorób, które znalazłam w necie, które są wywoływane przez palenie. Była tam m.in. ślepota, bezpłodność i wiele innych. Wiem też, że od papierosów szybciej się człowiek starzeje, psują się zęby. Nie wiem czy 11-letnia dziewczyna przejmie się tym, że może szybciej się zestarzeć, ale do mnie ten argument bardzo przemawia. Są też różne filmy zniechęcające do palenia. No i przede wszystkim absolutnie nie dawaj jej żadnej kasy! Dawaj jej jedzenie i picie, a nie kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotojest
podobno to skutkuje - kup paczkę mocnych papierosów i daj Jej - przy czym powiedz aby wypaliła wszystkie od razu przy tobie - poczekaj aż zwymiotuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem tutaj to trochę za wcześnie jak na nią chociaż mam koleżankę w szkole co od 7 roku życia pali aż do dziś i jakoś co roku się bada u lekarza i o dziwo zdrów jak ryba nie namawiam do tego bo sam zaczolem w wieku 17 i nie pale nałogowo ale to na kieszeń szkodzi i na zdrowie radził bym starać się spędzać czas z córka i ograniczać stopniowo w taki sposób by nie zrazić do siebie córki a i jeden klaps w d**e się przyda dupa nie szklanka nie peknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę. Razem z mężem palimy. Moja córka jest w ciąży i powiedziała mi, że przez nas pali. Problem jest w tym, że nienarodzone dziecko cierpi przez tą sytuację a cała wina spada szczególnie na mnie. Jestem zdesperowana. Istnieje instrukcja jak rzucić palenie? Może być drastyczna ale niech będzie skuteczna…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz sobie dla dobra wszystkich od teraz nie palę i zrób to pokaż im że można a potem wymagaj tego od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani papierosy ani wódka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziły. Takie jest moje zdanie a mam 73 lata i wiem co mówię. Natomiast nadmiar papierosów czy wódki już tak. Nie każdy jest alkoholikiem czy naałigowym palaczem. Wszystko w miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×