Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xoxoo

Zostawil mnie..

Polecane posty

Gość xoxoo

Dziewczyny pomozcie mi.. Mam 18 lat, moj ex 21 .. Bylismy ze soba prawie 2 lata.. od czerwca juz cos zaczynalo sie psuc .. on zerwal 1 .. pozniej spotykalismy sie, zachowywalismy sie jak para .. w sierpniu ja ' niby odeszlam ' od niego .. pisal ze zalezy mu na mnie, ze kocha.. ze nie wyobraza sobie swiata beze mnie .. znowu zaczelismy sie spotykac i typowo zachowywalismy sie jak para.. jakbyscie nas gdzies na ulicy zobaczyli - nie powiedzielibyscie ze nie jestesmy nia.. Ale zwiazek ten nie byl idealny - ile lez wylalam, ile nocy nie przespalam .. slyszac ciagle jaka to glupia jestem, ze wstyd sie ze mna gdziekolwiek pokazac.. W pazdzierniku wszystko sie zmienilo.. Poszedl na studia .. poznal kogos .. Tydzien temu ostatni raz rozmawialismy , powiedzial ze nie chce ze mna juz miec kontaku itp .. dowiedzialam sie ze juz jest w zwiazku z nia.. Mimo wszystko nie umiem sie pozbierac .. ciezko mi z mysla ze ja dotyka tak jak mnie dotykal, ze ja caluje .. ;( .. wiem wieem jestem glupia i naiwna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalonka ble ble
Nie zastanawiałaś sie nad tym, ze chcesz być z chłopakiem, który Ci mówił: jaka ty głupia jesteś... Tęsknisz za nieprzespanymi nocami, morzem wylanych łez... Ty chyba za bardzo chcesz z kimś być, za bardzo sie przywiązujesz. Chcesz byc z facetem bez względu na to, jak on Cię traktuje. Moze to wynik niskiej samooceny? Moze brak miłości wyniesiony z domu rodzinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk03456
rzuc mu sie na kolana i przepros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproś mamę do kina
to pomoże, powiedz mamie, zabierze Cię na zakupy, ja tak zrobiłam i pomogło. Głowa do góry! Takiego kwiatu, to pół światu! Młoda jesteś jeszcze, dasz radę! Mnie zostawił facet po 2 latach wyłam, mama mi pomogła:P Potem poznałam innego, też się skończyło:P Teraz mam 23 lata i inne nastawienie do życia, mam faceta i jest ok:P U Ciebie też będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoo
Milosci w domu mialam bardzo duzo . ale tutaj jest raczej przywiazanie do niego .. a nie chec na sile byc z kims. Juz jest mi lepiej,ale wlasnie kiedy mam napady smutku .. przypominam sobie jak mnie traktowal ;o i stwierdzam ze nie chcialabym byc z tym czlowiekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś po rozwodzie
czy wdowa? Forum dla dzieci jest gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×