Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskadaaa

Mleko w niebieskiej torebce. daje je któraś dziecku??

Polecane posty

Gość kaskadaaa

podobno ja się na nim wychowałam wiec zastanawiam się czy nie dawać go córce. Jest tańsze niz no nan i ma większe opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaki emleko ci chodzi
znasz nazwe albo pokaż strone w internecie bo nie wiem jest sporo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
tak o takie mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaki emleko ci chodzi
hmm szczerze nie widziałam ich nigdy w sklepach ma ono jakiąś nazwe? moja znjoma podawała od skończonego roku śmietnke w proszku i nic dzieciakowi nie ma . ma teraz 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
16 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakie mleko ci chodzi
a nie lepiej kupić w butelce plastikowej? takie też dawano i do tej pory podają dzieciakom od skończonego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież zabiegi
ale ty chcesz zamiast modyfikowanego? No wiesz to zwykłe mleko jest -takie jak z kartonu , z modyfikowanym nie ma nic wspólnego. No chyba że uważasz że to proszek i modyfikowane też proszek to jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
no własnie nie wiem więc pytam!! A w butelce to jakie mleko polecacie?? Trzeba je przegotowywać??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz spokojnie dziecku podac ja bylam na takim wychowana i moje dziecko tez i jest zdrowe .Dlaczego mam przeplacac za reklame mleka ktore ma tylko ladniejsze opakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka na torcie123456
Ale o jakim przepłacaniu za reklamę i ładne opakowanie Wy mówicie? Przecież mleko w proszku a mleko modyfikowane to 2 różne produkty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabeelka
Wiesz co, porozmawiaj lepiej z pediatrą i zapytaj o to niebieskie mleko w proszku. Ja, szczerze mówiąc, nie znam nikogo, kto by dawał je małemu dziecku. Używa się tego mleka do ciast, kremów, deserów. Jeśli już, to ludzie kupują mleko w butelce czy w kartonie 3,2 tłuszczu, gotują, studzą lub robią na nim kasze czy budynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
a więc to mleko to jest zwykła mleko tylko sproszkowane?? A wy mamuśki od jakiego wieku dawaliście albo dajecie mleko krowie swoim dzieciom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież zabiegi
no przecież ci pisałam że to jest zwykłe mleko a nie modyfikowane. Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakie mleko ci chodzi
ja podaje od 15 miesiaca mleko w butelce one jest juz przegotowane i ma krótką date ważnosci bo nie jest pasteryzowane ..a mleko w kartonie 3.2 jest pasteryzowane takie podam dopiero jak córa skończy 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdsx
Bez przesady teraz sa inne lepsze mleka ludzie to mleko pilam ja a mam 30lat od tego czasu naprawde technika poszla naprzod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycem karmcie baby, a nie jakies syfy w proszku chcecie podawac maluszkowi... Mleko z butelek czy kartonow tez mozecie sobie darowac, to nie ma nic wspolnego z mlekiem...Lepiej nie dawac nic, niz ten mlekopodobny plyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tego mleka za komuny, jak nic w sklepach nie było, robiłam jakieś wyroby czekoladopodobne i masę kakaową do przekładania wafelków. Może i technika poszła naprzód ale nadal mleko mamy najlepsze, po roku można kozie lub krowie podawać. Przedłużanie karmienia mm to tylko marketing, propaganda i okradanie rodziców w biały dzień. Róbta co i jak chceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze z cycka lepsze, ale jak się nie ma, albo się skończyło to co dawac, modyfikowane z dużą ilością cukru i oleju parkowego i innego sądu np bebilon, bebiko itp, czy lepiej krowie albo to o którym mowa w poście. Ja się wychowałem na tym w proszku od 3 miejsca zycia, teraz mam 40 lat i zdrowy jak ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm,no tak logika mojej tesciowej- kiedys tak robili i nikomu sie nic sie stalo. W czasie wojny kobiety sporzadzaly mieszanke z wody, maki i cukru, dzieciom nic sie nie stalo - mozna sprobowac ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×