Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 150wesele

wesele na 150 osób

Polecane posty

Gość 150wesele

miał ktoś mniej więcej na taką liczbę osób wesele? ile mniej więcej was to kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie z 80tys
wyjdzie i to bez szału,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaB.
ty sie lepiej zastanów ile z tych 150 osób zadzwoni lub odwiedzi ciebie lub meza w szpitalu gdy niedaj boze któres z was by wyladowało... po cholere tyle gosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangur ollloo
Zależy od tego jaki regon polski i ile chcesz na salę wydać koorwa ale pytanie , sale masz od 100 do 300 złotych z kąd jesteś? Na kwiatki możesz wydać od zero do 10000 , jak jesteś debilem to od hooja jak normalnie to mniej i z tych 150 założył bym się że przyjdzie 100 110 na więcej w snach nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangur ollloo
Porównanie takie w tym roku kumpela robiła w www.karczmanapiwnej.pl super lokal o.k czy wart ponad (grubo ponad ) 200 złotych od osoby?? ładnie na zewnątrz w środku gorzej , żarcie bez szału i się popisała bo drogi lokal , drudzy www.polnaroza.pl 150 od osoby żarcie jak w bristolu kotlety na pół talerza , wszystkiego od hooooo i nawet goście dostawali paczki , bez łach ktoś o coś poprosił to dostał , zajebiście .... więc nie wiem , jaka jest cena wesela ? jest sala , wódka, kwiatki , samochód , i takie typu suknia , można używaną można nową , jak ktoś nie chce wysrać miliona to pewnie w 180 od łebka zamknie temat przy 120 -160 bo przecież orkiestra tyle samo bierze za 20 co za 300 osób , zresztą dj modniejszy i lepszy więc jak jesteś pozerem to od hoooja i jeszcze troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
W zależności jak i gdzie... ale około 30.000 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś sama....
moja koleżanka 4 lata temu na 150 osób na wsi w remizie, kosztowało ich około 15 tysięcy. Tylko że jeśli chodzi o jedzenie to mieli na stołach produkty typu tesco, biegronka, ale mieli duzo własnych wyrobów mięsnych. Oczywiście wesele z poprawinami. kolega męża robił w zeszłym roku wesele z poprawinami na 150 osób wyniosło ich około 25 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś sama....
W sumie jak miałabym robić takie duże wesele to jakikolwiek lokal odpadał. Wiadomo że trzeba przemnożyc liczbę gości x minimum te 130 zł a gdzie reszta opłat. Zwyczajnie szkoda by mi było na to kasy. Przy takiej sumie to już lepszym rozwiazaniem jest kucharka i wynajęta sala, albo mniejsza liczba gości. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ze
ze wesele na 150 os kosztuje 25tys zl. To chyba za samo jedzenie,a gdzie wodka,gdzie napoje,ciasta. dzisiaj robi sie wesela na zasadzie ''nie widzoalas kogos przez ponad dwa lata,nie dostalas od teko kogos wiadomosci od roku ? nie zapraszasz'' czemu ludzie jeszcze rzucaja sie na takie imprezy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć jednoznacznie bo wiadomo, tzw "talerzyk" to raptem jeden z wieeelu wydatkow weselno-slubnych. Warto zastanowić się na czym chcesz/możesz zaoszczędzić a z czym chcesz/możesz zaszaleć. My odpuściliśmy sobie np wynajem samochodu, fontanny, fajerwerki, lampiony i tym podobne cuda, prezenty dla gosci( dostali tylko ciasto w ozdobnych pudelkach i co niektorzy wódkę) i chór do kosciola, chociaz bardzo chcialam ale cena mnie zabiła. Całą poligrafie zamawialismy w promocji, zaproszenia po 3 zł a goście mowili, ze pewnie kosztowaly majątek. Kwiaty do slubu ( bukiet mój, swiadkowej, wystroj sali, kosciola, samochod) od początkującej, dopiero wchodzącej na rynek ale bardzo utalentowanej florystki wyszly nas dosc tanio, a w kwiatach doslownie wszystko "toneło". Za to mielismy bardzo drogą salę, wlasciwie dworek z wysmienitym jedzeniem w ogromnej wrecz ilosci( nie zalujemy ani jednej wydanej zlotowki) zespol ( 5 tys) i kamerzyste ( 5 tys) Nie oszczedzalismy tez na strojach slubnych i fotografie. Czy takie wesele mozna nazwac "bardzo drogim" albo "ekskluzywnym"? Nie sądze, grunt to dobrze rozplanowac wydatki, szukać okazji i wszystko dobrze przemyslec. Nie chce pisac ile nas wyniosla calosc, ale na pewno duzo mniej niz 60 tys, choc goscie z tego co wiem ( doszlo pocztą pantoflową) obstawiają, że około 100 tys. Wesele na 120 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaskaaapwlaieka
ewelkaaB.---MĄDRA WYPOWIEDŹ.BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z koleżanką
Jak ktoś umie mądrze planować, dobrze szukać, to za nie takie wielkie pieniądze zorganizuje fantastyczne wesele. Jak ktoś głupi to niech płaci i wywala kasę na pierdoły :p Zespół, żarcie, - to absolutny mus dla gości i na tym się nie oszczędza; ładny wygląd, dobry nastój - mus dla młodych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ze
jak to '' zgadzam sie z kolezanka'' sam fotograf i zazpol juz kosztowal 10 tys,niech mi nikt nie mowi,ze w dworku jedniodniowe wesele nie kosztuje minimum ale to minimum 120zl x 150os = 18tys zl.Nie oszczedzajac na ubrania to kolejne no powiedzmy 6tys. Alkohole srednia 2tys + napoje no powiedzmy 500 zl.To juz jest prawie 38tys. nie licze obraczek bo na to i tak trzeba wydac kase czy to male czy duze przyjecie... samochod,kamerzysta moze byc moze nie byc,ale to i tak mimimum 38tys... dlatego poprostu jie wierze ze przy tylu osobach az tak da sie pociac koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele mojej szwagierki rok
temu w lokalu na 120os kosztowało prawie 60tys, my jestemy po cywilnym, za rok kościelny, wesele na 80 os, wątpię żebyśmy się zmieścili w 20 tys, bo od talerzyka płacimy 160zł, do tego wódka, tort, ubrania, kamerzysty brak, fotograf rodzina,tak samo kamera,ale my oszczędzamy, np kolega miał rok temu wesele w zakopanym i wydał 240tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×