Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cykady na cykadach

Spóźnia mi się miesiączka - boję się zrobić test

Polecane posty

Gość cykady na cykadach

😭 nie jestem jeszcze gotowa na bycie matką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu
no to bój się dalej testu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykady na cykadach
No i boje się dalej. Wewnętrznie czuję niepokój i źle mi z tym :( Poczekam jeszcze troszkę, może jednak pojawi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykady na cykadach
Ciąża jak ma być to będzie, ale dłużej będę miała nadzieję :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu
no metoda strusia jak widać najlepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykady na cykadach
A jak jestem? Przy tabletkach anty okres pojawiał mi się jak w zegarku, a teraz cisza i to już drugi dzień :( Czuję tylko strach. Ja nie mogę być w ciąży, to byłaby porażka i wielka katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykady na cykadach
Metoda na strusia w tym wypadku jest uzasadniona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykady na cykadach
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie te baby są głupie!!!Uprawia seks bez zabezpieczenia a potem strach o ciążę....Niektóre to pewnie myślą ze dzieci bocian przynosi skoro nie myślą o konsekwencjach..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykady na cykadach
Czytaj wyżej: napisałam, że biorę tabletki anty :-o A ciąży się boję, bo to zdecydowanie nie czas na dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykady na cykadach
Napisałam również wyżej, że biorąc tabletki miesiączka pojawiała mi się praktycznie z zegarkiem w ręku, a teraz spóźnia się już drugi dzień. Boję się, bo to chyba normalna reakcja. Tabletki brałam prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym okresy po tabletkach są różne Mi najpierw przypominały te przed braniem Potem były bardzo skąpe I tez na poczatku pojawiał sie zaraz po odstawieniu A potem to juz różnie Serwujesz organizmowi regularna dawke hormonów Licz się z tym że jego reakcja moze byc rózna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykady na cykadach
Tabletki biorę od lat 7, więc wiem jakie są skutki ich brania :-o Mimo tego nie spóźniała mi się miesiączka przy stosowaniu antykoncepcji doustnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba niepotrzebnie się martwisz:)Hormony mają różny wpływ Może się jednak przestawił Ci trochę okres W zasadzie to nawet nie jest miesiączka tylko plamienie z odstawienia Może miałaś lekkie osłabienie organizmu hormony były wolniej rozkładane, ich stezenie dłuzej sie utrzymało i temu lekkie przesuniecie Moim zdaniem nie masz sie czego obawiac Dla pewnosci zrob ten test chociaz mysle ze krwawienie sie pojawi Ma na to 7 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______-------______
raczej watpie bys byla w ciazy skoro tabletki regularnie bierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykady na cykadach
Mam taką nadzieję! Dzięki wielkie za słowa otuchy. Chociaż dopóki nie dostanę krwawienia będę się straszliwie stresowała. Test odpada, chyba że w ostateczności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym zaraz testu nie robiła bo skoro dobrze bierzesz tabsy to w ciazy raczej nie jestes napewno pojawi sie to krwawienie Mi to lekarz mówił ze moze nawet zajsc taka sytuacja ze trzeba bedzie zaczac brac nastepne opakowanie a dopiero okres sie pojawi Takze głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloniowa
No ja sie balam,zrobilam go we wtorek i 2 kreski niestety...To 3 dziecko-tez niestety,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykady na cykadach
Mam taką nadzieję. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykady na cykadach
sloniowa - ale zabezpieczałaś się w jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloniowa
No mozna powiedziec,choc inni twierdza,ze to nie zabezpieczenie,prezerwatywa plemnikobojcza plus kalendarzyk,zadnych hormonow przymowac nie moge,wydaje mi sie ze zaskoczylam ,bo wczesniej testowana na mnie gory pigulek..To byly tylko dwa stosunki oba z gumka..pech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×