Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stomatoloszka z powołania

JAK WYBRAĆ SUKNIĘ ŚLUBNĄ?

Polecane posty

Gość gość
Salon Magdalena w Olsztynie http://magdalena.olsztyn.pl/ najlepszy salon, piękne suknie, miła obsługa (dobrze doradzają), ogółem 100% zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z tym zgłosiłam się do specjalistów i uszyłam sobie suknię na wymiar, bo uważam, że naprawdę warto. Polecam http://lefroufrou.pl/ mają cudowne oko, genialny gust i wszystie zamówienia realizują w ustalonym terminie. Super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luka77kol
Wybór mojej sukni ślubnej wspominam bardzo miło. W sumie to nawet najmilej z całych przygotowań (reszta to nerwówka…). Suknie zamówiłam w salonie Nabli w Krakowie. Przygotowałam dwa modele, które mi się najbardziej podobały i dostałam suknie idealnie dopasowaną do mojej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy znaleźć dobry salon z sukniami ślubnymi. Tam pomogą wam wybrać odpowiednią suknie ślubną. Ja mogę polecić wam salon sukni ślubnych www.galeria-viktoria.pl w Koninie. Pamiętajcie tylko że zamówienie na suknię trzeba złożyć około 5 miesięcy przed jej odebraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafka88
To w Nabli znalazłam piękną suknię, bardzo porządnie uszytą i co najważniejsze z wysokiej jakości tkaniny, suknia nie mięła się i cały czas dobrze się do mnie dopasowywała, praktycznie do każdego mojego ruchu, pierwszy raz miałam do czynienia z prawdziwym krawiectwem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest fajna okazja w butiku Violi Piekut na ulicy Okrzei, promocja - 70 % na część projektów wcześniejszych i kolekcję z 2016 i 2017 roku, dziewczyny szczerze mówiąc są takie perełki jeśli chodzi o suknię że ja bym się nie zastanawiała dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda modą, trendy trendami, ale ja uważam,że powinniśmy się kierować przede wszystkim tym, w czym jest nam dobrze. Na siłę nie ma co kombinować. Ja poszłąm do nich http://lefroufrou.pl/ i uszyli mi suknię na wymiar, pasowała jak ulał i była po prostu piękna. czułam się niej jak prawdziwa księżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne suknie ma salon Magdalena w Olsztynie http://magdalena.olsztyn.pl/ Zobaczcie sobie kolekcję Herms, według mnie te suknie to arcydzieła. Choć i projekty Daniela Di Marino są piękne. Ja wybrałam jednak właśnie Herms i uwielbiam moją sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaMeho
Idealna suknia ślubna to taka w której przyszła panna młoda wygląda...idealnie. Proste:) Z doświadczenia wiem, że naprawdę warto skorzystać z pomocy konsultantek ślubnych, które doradzą fachowo. Moja kuzynka szyła suknię w Nabli, efekt końcowy był niesamowity. Dodatkowo można powiedzieć, że zajęli się nią “kompleksowo”, bo pomogli w doborze fasonu, który najbardziej do niej pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najpiękniejsze są suknie ślubne Violi Piekut, klasa, klasa i jeszcze raz klasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybor sukni ślubnej to meeeega wyzwanie, wie o tym każda panna młoda :) Dlatego dobrze mieć w tym ważnym moemncie dobrego doradce, który świezym okiem spojrzy na nas, na naszą sylwetkę i dobrze dopasuje suknię. Ja moją kupowalam w http://www.salon-vivien.pl/ - nieoceniona pomoc! Polecam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

warto odwiedzić salon Młoda i Moda w Warszawie wybór jest duży a jak poprosisz o pomoc to chętnie dopasują suknie do twojego typu urody i osobowości na prawdę się znają wejdź na stronę i zobacz sobie modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kioi90

Bardzo polecam suknie szyte na miarę, unika się niepotrzebnych "niespodzianek" no i ma się kontrolę nad tym, w czym można się ubrać, w sensie, można skomponować suknię marzeń. Świetna jakość jest u nich lefroufrou.pl. Słuchają tego, co jest potrzebne i mają na względzie indywidualne preferencje. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina654

Z najlepszą obsługą spotkałam się w atelier na al. Jana Pawła II, przemiłe panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Wymarzona suknia ślubna to taka w której panna młoda sama wygląda...jak marzenie:) W te wakacje moja siostra brała  ślub, miała na sobie suknie od Nabli, nie mogłam od niej oczu oderwać. Zresztą nie tylko ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viola Piekut ma teraz promocje do 18 stycznia więc myślę że warto się wybrać obejrzeć te jej cuda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja postawilam na suknie na zamówienie, uważam, że to jest jednak najlepsze na świecie, bo jednak jest to bardzo wazne, żeby czuć się w danej suknie wygodnie. Żeby się tak stało musi być wszystko w najmniejszym szczególe zaplanowane. Uważam, że tutaj tak jest polecam, świetnie sie z nimi wspólpracuj e http://lefroufrou.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalGoSia

Wybrałam suknie od Violi Piekut powiem szczerze, że zależało mi na sukni właśnie od niej. Widziałam suknie jej projektu na weselu i no jakkolwiek to zabrzmi widać było że to jest wysoka jakość sukni. Byłam przekonana, że nie wiem to jakaś zaganiczna albo coś bo na paru weselach byłam i bo nie krytykując panny młode wyglądały jak z waty cukrowej. Atelier Violi Piekut jest niezastapione i bardzo polecam kupić swoją perełkę w tym miejscu bo efekt będzie wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Najpiękniejsze suknie (nie tylko ślubne) projektuje Sylwia Romaniuk Couture www.sylwiaromaniuk.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma to jak po prostu zamówić suknię na wymiar. Polecam takie rozwiązanie. Tutaj po prostu robicie projekt według indywidualnych upodobań, wszsytko na miarę jak sie lubi i tyle. No i jeszcze nie trzeba tak mega bać się że sie przytyje czy schudnie bo wszelkie poprawki można sobie nanosić na bieżąco. Jak dla mnie solidne rozwiązanie. No i jeszcze ja mam doibry kontakt do polecenia mają świetne doświadczenie i wszystko robią na czas, http://lefroufrou.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Najlepiej wybrać suknię na wymiar i z fasonem dopasowanych do figury. Modna mija, a nie ma nic lepszego niż dobrze ułożony stój panny młodej. Poszukaj na blogu Różowy Pasek wpisu o kosztach sukni, daje to pewien ogląd na temat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiuiua

Ja robiłam na zamówienie u nich lefroufrou.pl polecam z pełną odpowiedzialnością. Wszystkie moje uwagi zostały uwzględnione no i co podobało mi się także bardzo to dotrzymywanie terminów. To jest jednak mega ważne jak nie nawet najważniejsze. Bardzo dobrej jakości materiały można spokojnie im zaufać jak najbardziej. Jak dla mnie nawet ceny są bardzo bardzo dobre. Super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja swoją zamawiam u Violi Piekut. Jezuu! Jej projekty są po prostu fenomenalne! Już się nie mogę doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlinowa
Dnia 7.05.2019 o 11:05, Gość Ewelina napisał:

Ja swoją zamawiam u Violi Piekut. Jezuu! Jej projekty są po prostu fenomenalne! Już się nie mogę doczekać!

kocham jej kreacje, przepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zdecydowałam się na suknię ślubną na zamówienie. Zgłosiłam się do salonu sukni ślubnych www.lefroufrou.pl z Warszawy. Tam zajęli się zaprojektowaniem i uszyciem mojej wyjątkowej sukni ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deams

Jutro wybieram się do Violi Piekut. Spełnię swoje ...enkowe marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Obejrzyj sobie jakieś zdjęcia w necie żebyś wiedziała w jakim stylu chcesz ...enkę potem warto pomierzyć żeby zobaczyć w czym się wygląda dobrze. Ja swoją suknię ślubną kupowałam w salonie Violi Piekut. Wyglądałam w niej pięknie i czułam się wyjątkowo w dniu ślubu. Była dokładnie taka o jakiej marzyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Moim zdaniem powinnaś wybrać jeden styl który najbardziej ci się podoba i pasuje do twojej osobowości. Pomyśl w czym będziesz sie czuła najlepiej. Potem warto zabrać bliskie ci osoby które ci zawsze doradzą do salonu i pomierzyć kilka modeli. Też dobrze jak konsultantki w salonie wiedzą o co chodzi. Ja kupowałam suknie u Violi Piekut w Warszawie. I podobały mi sie syrenki ale nie wyglądam w nich dobrze konsultantka doradziła mi bardziej romantyczną ...enkę z dołem w litere A i sie w niej zakochałam.  Muszę przyznać że w dniu ślubu wyglądałam bomba mój obecny mąż miał łezkę w oku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×