Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aluniaamała

dieta jabłkowa!! szybko skutecznie i bez głodu ok.5kg/tydzien

Polecane posty

Gość aluniaamała

od jutra zaczynam, ostatnio robiłam taka diete przez 4 dni i schudłam 3kg które nie wróciły, teraz chcialabym wytrzymać dłuzej je się tylko jabłka,ale ja sobie urozmaicę i na śniadnaie bd jeśc musli a pozniej jak bd glodna to jablka, do tego mieta i kawa! oczywiscie po 18 juz zero jedzenia ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska1989
ile w koncu jest tych jablek dziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaamała
no wlasnie jakos nie mam srak haha , akurat mam taki uklad trawienny ze chyba rozwolnienie mialam z 2 razy w zyciu,ale wyproznianie na tej diecie jest zajebiste, pozbywa się wszystkich zaleglosci niestrawionych!!! naprawde szybko sie chudnie i łatwo wytrzymac,bo nie dosc ze pije sie wode to juz oszukuje zoladek i glod, a i tak mozna jesc tak zeby wilczy glod nie napadl i z dnia na dzien coraz latwiej... a kg nie wracaja, no chyba ze ktos pożera 3000kcal dziennie po tej diecie to niech lepiej nawet nie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaamała
no wiadomo ze na kazdej diecie alkoholu lepiej nie pic... na pewno bedziesz chudnac nawet pijac alko ale z pewnoscia wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska1989
JA ZAMIAST JABLEK DZIS JEM BURAKI Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa czy skuteczna... Też muszę się wsiąść za siebie ale jakoś mi nie wychodzi...zawsze kiedy mówię sobie dość to na drugi dzień wszystko powraca... a w brzuchu jeździ jak nie wiem co... Zacznę od przyszłego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-jo-juz- biegnie
aluniaamała - tylko jablka? Czy Ci odbilo? To nie dieta to najlepsza droga do jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaamała
tak jojojo jakos juz stosowalam te diete i zandego jojo nie bylo, poza tym to odzywiam sie zdrowo i deitetycznie takze po skonczeniiu tej diety mam zamiar dalej byc na diecie,takze juz sie o moje jojo nie martw. andzia 92 zacznij juz od dzis...pamietaj ze wszystko zaczyna sie w głowie, ja dzisiaj na sniadanie zjadlam musli a teraz 2 jablka i czuje sie cudownie, oczysczenie jak najbardziej dziala pozytywnie na psychike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez kiedys jadlam jablka + woda..nogi atletki,brzuch ciążowy i dlatego nie polecam tej diety.Mozna zjesc nawet 10 jabłek i się schudnie,ale sęk w tym,że pozniej wstyd gdziekolwiek wyjsc (wc,wzdęcia,wypchany brzuch).Niestety jojo nie ma jezeli ktos zna umiar.No i ja jadlam duzo jabłek (jak nachodził mnie glod,albo oglądalam tv wiec moze to 5 jest skuteczne,jezeli rozlozy się to w czasie). 5 jabłek to okolo 500 kalorii.Na pewno 500 kalorii jest latwiejszą drogą do efektu jojo niz ta jabłczana.Po trzech dniach organizm przestawi się i jedząc jabłka nie odczuwamy ani checi na cos innego ani głodu. PS. Ja tez lubie monoskladnikowe diety bo są łatwe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaamała
1 dzien za mna :) czuje sie superrrrrr i czekam na efekty:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj nic nie jadlam..dzisiaj te trzy buraki,jutro moze same jabłka ;) trzymam kciuki...my tu chyba tylko dwie jestesmy,po tyg sprawdzamy wage xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaamała
ja dzisiaj na sniadanie musli teraz jedno jabłko i parzę miętkę:)) okej to w poniedziałek za tydzień wazenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest taka fajna dieta jak sie mysli!!!!! bylam na niej przez 2 tyg i wiecie co... gowno daje.... najpierw myslalam ze sa efekty ale kg wrocily bez jo-jo ale wage mam ta sama co i przed dieta. po drugie osobka co zalozyla tego topika chyba nie pracuje fizycznie.... 5 jablek i woda to o wiele za malo.... przy okazji nabawilam sie klopotow z zoladkiem !!!! uwazajcie dziewczyny na ta dietke !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest taka fajna dieta jak sie mysli!!!!! bylam na niej przez 2 tyg i wiecie co... gowno daje.... najpierw myslalam ze sa efekty ale kg wrocily bez jo-jo ale wage mam ta sama co i przed dieta. po drugie osobka co zalozyla tego topika chyba nie pracuje fizycznie.... 5 jablek i woda to o wiele za malo.... przy okazji nabawilam sie klopotow z zoladkiem !!!! uwazajcie dziewczyny na ta dietke !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaamała
zdania sa podzielone,kazdy moze sie wypowiedziec nie wiem jakim cudem mozna nie schudnac po 2 tygfodniach a pozniej pisac ze kg wrocily?!?! ... nikgo nie namawiam do tej diety,poprostu pisanie tutaj daje mi motywacje,kazdy robi to co uważa pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaamała
3 dzien i juz plaski brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy dni byłam na tej diecie i 3 kg schudłam, bez jojo, bo potem pilnowałam się. Teraz jestem po 3 dniu TurboWN, a jak skończę, to znowu zrobię 3 dni jabłkowej, bo jabłka uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalazlam to
Od jutra sprobuje tej diety oczyszczajacej na poczatek, potem w-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khhbbbbbb
Teraz jablka sa niedobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcem schudnąc
jprd. Ja chcem bardzo schudnac chociaz te 3 kg. Ale jak ja zaczynam jakies diety to tyje :o nie rozumiem. Podaje sie szybko :( Ale sprobuje ta diete jabkowa ! jutro robie diete mandarynek bo nie kupilam jablek haha ale na 2gi dzien bede jesc tylko jablka w te 3 dni! Raz sie zyje , bede jeszcze miec czas aby jesc slodycze itp. waze 53kg a chce wazyc z 47! bo mam 160m ! Zobaczymy jakie beda efekty , narazie to tylko sie modlic i wiezyc w siebie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam wczoraj. Wieczorem czułam się świetnie, chociaż non stop biegałam do łazienki, bo jednak 2l wody, to trochę dużo jak na osobę o moim wzroście (159cm) Wczoraj jeszcze jeździłam na rowerze, także podaruję sobie nawet to, że na obiad zjadłam trochę leczo. Zostały mi jeszcze 2-3dni, zobaczymy :) Ale trzymajcie za mnie kciuki, na pewno się przyda :D Wytrwałości kochane ! ♥ /Wam też towarzyszą bóle głowy ? All day, all night :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dzisiaj do skutku- 2 jabka za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak przez tydzień jabłka...? może po prostu różne owoce i warzywa? Ja np. dziś zaczęłam od marchewki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja lece na jablkach- zjadlam 6 i koniec na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam wasze wypowiedzi i nie chce mi się wierzyć, że tak beztrosko podchodzicie do tej diety. Przede wszystkim do diety jabłkowej trzeba się przygotować, a mianowicie zacząć należy od ograniczenia ilości jedzenia, rezygnując przede wszystkim ze słodyczy, kawy i alkoholu. Skuteczność tej diety nie polega na spożywaniu samych jabłek i wody jak piszecie, tylko zmniejszenie kaloryczności do 1000kcal dziennie, ponieważ nie da się zastąpić wszystkich posiłków jabłkami, bo można doprowadzić do wyniszczenia organizmu najważniejsze jest to, że diety nie można stosować dłużej niż 7 dni. Jeśli chodzi o mnie zaczęłam ją stosować i już po jednym dniu czułam się fatalnie, a wszystko dlatego, że z chęci szybkiego schudnięcia, zapomniałam o najważniejszym, o moich wrzodach żołądkowych, dlatego zanim podejmiecie decyzję o stosowaniu tej, czy innej diety lepiej skonsultować się z lekarzem. To tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiak
ja też na jabłkach ale do tego amrchewka, jabła i marchewki, wczoraj 3 jabłka i 3 marchewki, do tego 2 filiżanki kawy i 2 filiżanki figura forever. Zobaczymy jak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnawiam. Od dzisiaj jablka. Prosze bez zbednych umoralniajcych ;) komentarzy. Dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jutro jabłka do 15 października i mam nadzieje że schudnę. Wiem że nie powinniśmy się jej stosować dłużej niż tydzień! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×