Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aluniaamała

dieta jabłkowa!! szybko skutecznie i bez głodu ok.5kg/tydzien

Polecane posty

Monia może tego spróbuję,myślałam, że zupy będę jadła,pożywne a lekkie z dużą ilością warzyw,tylko się boje czy to coś da bo na mnie nic nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Jadlam zupy,pożywne,dietetyczne...lubię zupy kremy np.można się najeść i mało kcal,ładnie waga schodzi na zupach,ja zupy polecał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja kalorii nie liczę ale ostatnio staram sie jesc glownie owoce i sałatki .I zaczelam cwiczyc od kilku dni ,chociaz bardziej powinnam napisac ze probuje cwiczyc na YT  1000 kcal workout w godzine jedenaście minut .

Nie moge narazie znalezc zadnej diety dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ciężko mi,staram się jeść zupki od wczoraj 0,4 mniej chciałabym tak kilo na tydzień,mało pije wody,najgorzej mam wieczorem a jak u was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Hej to super wynik,trzymaj się i walcz..u mnie tez wszystko dobrze idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko,ciężko przez dwa dni ubyło 0,5kg,ogólnie jem mniej,wieczory najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Wifi dobrze że zaczełaś👍daj znać jak idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Monia,dziś jestem zadowolona 1kg ubyło tylko ten kilogram to zawsze tak skacze,wyciągnęłam rower stacjonarny i tak trochę kręcę,zobaczymy czy pójdzie dalej,jem duzooo mniej,dużo zupy.Jak u ciebie co zjadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Świetnie😊będzie spadało tylko się nie poddawaj,jeszcze kilka dni i będzie lżej,żołądek się skurczy,ja codziennie coś innego kombinuje do jedzenia,wczoraj:rano:kawa-zazwyczaj nie jadam śniadań,obiad :2jaja na twardo+300ml kremu z dyni,kolacja:sałatka(serek wiejski light+jajko+3liście sałaty+3plasterki chudej szynki)+jabłko.Przedwczoraj na kolacje zajadałam szpinak podsmażony na odrobinie masła+sól+pieprz+czosnek,dusze tak chwile po wyłączeniu dodaje 100g chudego twarogu,wszystko mieszam...zazwyczaj codziennie na przegryzke kilka orzechòw,czesami owoc wpadnie.Dzisiaj zjadłam śniadanie kawa+ kromka chleba z serkiem (z Biedronki Delikate),na obiad ugotuję pierś z kurczaka z brokułami,na kolacje jeszcze nie wiem na co będę miała ochote,coś się wymyśli😊Powiem Ci Wifi,oby tak dalej bo spodnie z du...y mocno już lecą😊Ja jeszcze robie te szybkie marsze wczoraj 55min,dzisiaj poćwicze w domu,jutro znowu w teren😊

KW11 witamy😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

.Monia u ciebie to dania dietetyczne,spora ilość białka,żeby tak codziennie parę deko spadło to będę zadowolona,ile ty ważysz bo ja pragnę zobaczyć 7 z przodu a mi daleko jeszcze,dziś jestem po dużej czarnej kawie,na śniadanie jajecznica z 2 jajek i 2 kromeczki  skórek z chleba bo mi strasznie smakują skórki,dużą herbata ziołowa i 0,5l wody za mną,na obiad zjem rosół ligh z odrobinka makaronu i warzywa gotowane,chodzi za mną ryż smażony  i chyba na kolację zrobię mała porcję,w weekend mam imprezę i to będzie katastrofa, KW11 witaj napisz jak ty sobie radzisz...A kupiłam sobie wczoraj ...enkę  przyciasnawa do wiosny muszę się w nią idealnie wbić😆

Edytowano przez Wifi 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam  ...enkę rozmiar mniejszą może to jakaś motywacja będzie

Edytowano przez Wifi 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monia jak tam bo u mnie nieciekawie,waga stoi w miejscu a ja piekę ciasta,robię smakołyki i ciągle coś kosztuję, smakuję i ogólnie d..a

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia
Dnia 28.01.2019 o 22:36, Gość Klaudia napisał:

 

Hej sorki,że nie ODP.wcześniej miałam trochę spraw do zał.u mnie też od 2 dni zastój wagi niestety,dzisiaj docisnełam pasa jeszcze mocniej,może ruszy...nawet nie myślę się poddawać,nie ma takiej opcji:-)fajna motywacja z tą ...enką...tak pięknie Ci szło,czemu się poddałaś?a zostaw te ciasta w diabły...ja muszę się mocno pilnować z orzechami:-/walcz nie poddawaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monia motywujesz mnie,u mnie waga stoi w miejscu,mąż ma urodziny będą znajomi i imprezka będzie ciężko ale postaram się ograniczać jak najmocniej,nie poddaje się muszę być mniejsza i koniec

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Jest impreza to trochę ciężo,ale oby się nie najeść na maxa,to od poniedziałku już bez wpadek ok?Ja się trzymam ale wiadomo ze wspomagaczem łatwiej.....trzymaj się i ciśniemy razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Monia,weszłam na wagę,jest źle,pije kawę i nie wiem co dalej ale jestem pozytywnie nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Hej i jak dzisiaj się trzymasz?u mnie dobrze robie obiadek,musisz ustalić sobie jakiś plan działania,trzymać się godzin i nie podjadać miedzyvposiłkami bo to dosyć jest zdradliwe niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba na dziś już zjadłam 1500 kalorii teraz już tylko woda i herbatki,nie wiem czy ja dam tak radę,chyba muszę się trzymać określonych godzin,słabo mi to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Wifi zalukaj dietę przyspieszającą metabolizm może to?jedzenie co 3h,łatwiej wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę poczytać o tej diecie,dziś 0,5 mniej ale to woda, najgorzej mam wieczorem ciągle bym coś jadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam jabłkach może jutro będę na jabłkach bo to liczenie kalorii jakoś mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Hej super,że spada,gratulacje...podrzucam  kalkulator kalori,zobacz

www.tabele-kalorii

te jabłka to kurde nie za dobry pomysł bo wytrzymasz jeden dzień a na drugi można sie najeść na Maxa...obym się myliła...powodzenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Mam nadzieje ze miałyście dzis udany dzien .

Ja wypiłam dzis 2 kawy ,energetyka ,2 soki marchewkowe ,sok grejpfrutowy i zjadłam plaster sera białego .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny wam się udaje,u mnie waga dziś stoi w miejscu,za dużo chyba jeszcze jem,Monia mi to liczenie nie wychodzi,nie ma spadku trochę w dół i koniec dziś będę się starała jeść jabłka dla oczyszczenia,Klaudia ty ile już schudłas,obawiam się że bez konkretnej diety ja nie dam rady,nie ma efektów ale ciebie Monia podziwiam i chyba cię już nie dogonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Nie mam szczerze pojecia ile schudłam ,ale czuje po ubraniach .Ostatnio praktycznie nic nie jem to widac efekt .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Nie mam szczerze pojecia ile schudłam ,ale czuje po ubraniach .Ostatnio praktycznie nic nie jem to widac efekt .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×