Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość talarka7

Wróżbita Mieczysław z Woliborza, proszę o opinie

Polecane posty

Gość talarka7

Czy korzystał ktoś z „usług Pana Mieczysława z Woliborza? Podobno można się z nim kontaktować wyłącznie telefonicznie. Zastanawiam się czy skorzystać... dlatego będę wdzięczna za opinie i informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujanka
ja korzystałam i jestem bardzo zadowolona! kilka rzeczy mi się sprawdziło już a to jeszcze nie koniec jego wróźb. na pewno niedługo znowu do niego zadzwonię. szkoda, ze nie przyjmuje u siebie, ale dobry chociaż telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeenna
nie wiecie dlaczego od 3 tyg nie mozna sie do niego dodzwonić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w to nie wchodź
zamknęli go za przekręty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIA E
Witam. Widzę dużą lukę czasową w wypowiedziach, ale może jest tak uprzejma osoba i udostępni aktualny nr komórki do p. Mieczysława. Na stacjonarny nie można sie dodzwonić. Może przeczyta ten post mieszkaniec Woliborza, bo taka osoba pewnie zna tego pana i sposob kontaktu z nim. Wielkie dzięki. maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staly klient
znam tego czlowieka od 2008 roku.dzwonilem do niego w roznych sprawach,szczerze mowiac bywalo ze poddawalem go testom.mozecie mi panstwo wiezyc albo i nie ten czlowiek przeszedl sam siebie.na zadanie mu 10 pytan 9 to strzal w 10.jesli jestes naprawde zalamany nie wiesz co robic-mozesz na tego czlowieka liczyc.przez kilku letnia znajomosc pewnego dnia zapytalem skad wziol sie ten jego dar.po otrzymaniu odpowiedzi uwazam ze taki czlowiek rodzi sie raz na kilka lat i dar jest mu dany od boga.nie mile jest czytanie na forum ze jest oszustem.drodzy panstwo uwiezcie mi ten czlowiek jest mega uczciwy,panie mietku pozdrawiam-napewno wie pan kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaniaa
Potwierdzam. Jak Mieczysław powie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś może do niego aktualny kontakt. Niestety ten numer co mam nie odpowiada a chciałbym się jeszcze raz z nim skontaktować. Innym również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Mietek zmarl . 04.08.2014 serdce mnie boli. Jestem slowacka i gadam z nim od 2007 on byl dla mne jak wujek. Rip kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również rozpaczam. Brakuje mi Jego rad. Był takim dobrym człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie to jest bzdura nie dzwońcie do jego siostry Kazimiery bo ktos zrobil sobie widocznie jakis żart i nie jest prawda co napisal geniagość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co Pan Mietek żyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek 0000
szkoda mi chlopa.jego siostra nie klamie.co jakis czas do niej dzwonie.niby co mialaby w tym za cel.myslalem ze wylize sie z tego.tyle lat go znalem.zawsze mi pomagal.chcialem zobaczyc go przed smiercia-odeszedl nie mowiac nic nikomu.panie mietku dziekuje panu za tyle lat spedzonych razem.bede o tobie pamietal.z bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj jak bo brakuje! :( Pomógł mi nie raz i nie dwa. Miałam wielką nadzieję, że wyzdrowieje, ale los okazał się nieubłagany. Miał dar od Boga, i z nim kierował się przez życie. Wystawiałam go na próbę, chcąc przed sobą utwierdzić się, że nie kłamie, nie zmyśla- nigdy nie zawiódł. Z resztą wiedział wszystko i to że go sprawdzam też... Pamiętam o Panu w modlitwie i tęsknię ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mietek byl czlowiekiem wybitnie zdolnym.mam jego zastepce-ucznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKrysia
Pana Mietka nikt nie zastapi to byl czlowiek o golebim sercu nie tylko pomagal ludziom ale troszczyl sie o swoja matke i staral sie trzymac cala swoja rodzine w zgodzie by lam u niego w maju zadzwonil po mnie przyjechalam to co mi powiedzial i przekazal dokumenty juz wiedzialam ze nie chce zyc mial wielkie wyrzuty sumienia poniewaz zrobil cos przeciwko osobie bardzo bliskiej obiecal jej cos a pozniej przez pod step innej osoby odebral jej to ta rodzina po jego smierci juz nice istnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla45
Tak zgadzam sie z ta opinia o pani kazi oczernia swoja najmlodsza siostre ze przyjezdzajac do niego okradala go a to tylko dlatego zeby wszystko zgarnac dla siebie na wlasny urzytek bylam jego bardzo dobra znajoma bardzo czesto rozmawialismy przez tel i czesto wspominal o siostrze z zabrza bardzo cieplo widocznie pani kazia musi swoja siostre nie lubic moze mialy ze soba konflikt nie wnikam a czlowiek zachlanny jak pani kazia zrobi wszystko zeby miec to naczym mu zalezy nawet potrafi rodzine sponiewierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znałam jego rodziny ale wiele godzin przegadaliśmy nie tylko o wróżbach ale o życiu, zwierzakach....o swojej rodzinie z Zabrza mówił ciepło,nie znam sprawy tego konfliktu wewnątrz rodziny ale na tyle co poznałam Pana Mieczysława to wierze że musiał głęboko przeżywać jeżeli stał się uczestnikiem jakiś nieczystych zagrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również Go znałam i dużo rozmawiałam nie tylko o magii, ale nigdy nie słyszałam złego słowa na temat sióstr czy braci. Zawsze mówił o nich bardzo ciepło. Ciężko mi więc uwierzyć w to całe zamieszanie. Bardzo mi o brakuje i nikt nie jest w stanie Go zastąpić:(:(:( Wiele rzeczy mi przepowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkrysia
Piszecie ze P.Kazia obgaduje siostre z Zabrza ona obgaduje cale rodzenstwo nie tylko ta jedna niech powie osobie ile tej rodzinie zrobila zlego to osoba najbardziej chciwa jak mowil P.Mietek i jego mama gdzie kasa tam ona jest a teraz jak grabi mieszkanie po P.Mietku to jest wlasciwe ciekawe czy jej siostry ze slaska wiedza o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaniaa
Na prawdę ciężko mi w to uwierzyć. Znam ją i jakoś mi się to kupy nie trzyma. Żal i brak Pana Miecia. On wiedział wszystko, taka szkoda, że już Go nie ma. Do kogo się zwrócić z problemem, On widział wszystko, pomógł mi nie raz i nie dwa. Tęsknię za nim szczerze, był moim WIELKIM PRZYJACIELEM! Owszem były rzeczy które się nie sprawdziły, ale 8/10 miało miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieliśmy sprostować czyjeś chamstwo i złośliwość dotyczące mojej siostry Kazi. Mieszkam z siostrą 37 lat, zawsze możemy ja i moje dzieci na nią liczyć, nigdy nie była i nie jest chciwa,brat kochał nas bardzo,a my wszyscy jego. Dla moich dzieci i wnuków jest kochaną ciocią. Domyślamy się czyja to sprawa, a tę osobę stać na wszystko. Jest nam przykro, i proszę nie wierzyć w to co jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Mieczysław był bardzo dobrym człowiekiem. Te oszczerstwa wobec Pani Kazi są bezpodstawne. Troszczyła się ONA najbardziej o całe rodzeństwo. Gdy Pan Mieczysław zachorował Pani Kazia cały czas do niego jezdziła, a siostry ze śląska były choć raz? Traktował siostry jednakowo, kochał je mimo jakiejkolwiek złości. Teraz po śmierci Pana Mietka ktoś pisze takie brednie, nie ma ta osoba za grosz ambicji, Pan Mietek teraz to się w grobie przewraca. Z opowieści Pana Mietka zachwalał swoją siostrę P. Kazię że zawsze może na nią liczyć, jest kochana, opiekuńcza nie ma konfliktu z nikim, jest osobą naprawdę lubianą. Osoba pisząca takie brednie jest zakłamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość112
Przychylam sie do sprostowania tego hamstwa co ktos wypisuje na moja ciocie Kazie nigdy nikomu krzywdy nie zrobila jest dobra i uczciwa osoba znikim nigdy problemu nie miala i nie wierze w ani jedno zle slowo co tu jest napisane ta osoba ktora wypisuje takie brednie widocznie jej zazdrosci ze jest przez wszystkich lubiana kochana madra i zawsze mozna na nia liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się co do Pana Miecia i Pania Kazi. Wróż często opowiadał o swojej rodzinie i bardzi ich wszystkich kochał! Mówił mi to nie raz i nie dwa. Dajcie im spokój i pozwólcie przeżyć żałobę po stracie bliskich! Skoro tak ważny był dla osób ktorym włożył to pomódlcie się za niego a nie piszcie bzdury na publicznym forum. Mój Kochamy Wróż w grobie się przewraca jak to widzi !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina...Ktos kto pisze dobre slowa na P.Kazie nie zna jej osobiście. ..Kazdego z rodziny oczerniaja cala rodzine jak nie corki siostr z Zabrza tak cale okolice.Krytykuja zycie prywatne czyjes a teraz sie wzbogacaja...Niech kochany Pan Mieciu spoczywa w wspokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto pisze te brednie o cioci Kazi jest totalnym debilem!!!Wstyd jak mozna kogos tak oczerniac! Dobra rada dla osoby ktora to wypisuje zajmij sie swoimi sprawami i nie siej fermentu...Z pozdrowieniami Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćADMINISTRATOR
Dzien dobry Panstwu chce Panstwa poinformowac ze wzwiazku z wpisami jakie mialy miejsce w ostatnim czasie ja ADMINISTRATOR tej strony postanowilem na prosbe osob pokrzywdzonych zglosic sprawe na policji dokonujac wpisow zostaly wymienione osoby z imienia co jest zabronione czynem karalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze administratora tej strony o usuniecie tych wpisow moj wujek napewno by tego nie chcial zyjac trzymal ta rodzine jakos w zgodzie napewno by nie chcial zeby jeden na drugiego pisal naprawde mi wstyd ze w mojej rodzinie dzieja sie takie rzeczy ale w kazdej rodzinie znajdzie sie ta czarna owca szkoda ze tak wypisuje wymysla na nas wszystkich nie chce znami zyc wzgodzie a zycie jest zbyt krotkie zeby w takie rzeczy sie bawic to dziecinada ciociu S.C. jestesmy doroslymi ludzmi zyjmy w zgodzie takie pisanie na forum nie ma sensu to dziecinada przemysl to jest nas zaledwie kilka osob w rodzinie nie ma sensu klucic sie bo tak naprawde nie mamy o co my zawsze mamy do ciebie rece otwarte decyzja nalezy do ciebie jak zadecydujesz tak bedzie ale pamietaj my wojny nie chcemy mamy nadzieje ze tez nie chcesz usuniesz wpisy i bedziemy zyc w zgodzie bardzo bysmy chcieli jak zadecydujesz tak bedzie pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc dorota1970
opanujcie sie ludzie pan Mieczyslaw byl dobrym czlowiekiem. pomagal i kochal ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×