Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibliofil

Kupujecie jeszcze książki?

Polecane posty

Gość bibliofil

Czy postawiliście na e-booki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaZdzira
No, kurcze nie mogę się przestawić na czytanie e-booków. To już chyba nie to pokolenie. Krótsze teksty jeszcze mogę, ale potem zaczyna mnie to męczyć. Zresztą nic dobrze nie zastąpi papierowej książki mimo, że już coraz droższa. Często kupuję, ale oczywiście nie wszystkie, które bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
wogóle nie kupuje.szkoda mi kasy.czytam dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiamy książki, nienawidzimy e-boków mamy mnustwo książek, i mimo że jak ktos już tu napisał są coraz droższe, to nic nie zastapi książki na półce którą mogę w każdej chwili wziąść do ręki i poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znoszę kwiatów
Kocham zapach książki. Uwielbiam przerzucać strony. Nigdy nie zastąpię papierowej książki e-bookiem. To straci całą magię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znoszę kwiatów
Kupuję dużo książek. Może faktycznie są coraz droższe, ale egzemplarz musiał by kosztować grubo ponad 100zł, żeby zaprzestała kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znoszę kwiatów
Żadne perfumy nie pachną tak jak świeży druk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znoszę kwiatów
każdy nick zajęty - kocury masz boskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stac mnie......
dobrze, że są jeszcze biblioteki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymieniacie
a wymieniacie książki. Znalazlam taką stronę do wymiany książek, gier itp. czy ktoś z was korzysta z czegoś takiego. uwielbiam czytać. Zazwyczaj kupuję jak najgrubsze książki by móc dłużej czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję książki, mam takie serie które muszę poprostu skończyć, np. seria "Dom nocy" "NIeśmiertelni" "Szeptem" "Podboje sukkuba" i o wampirze milionerze :P lubię fantasy ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio kupilam
Jedenaście minut Paulo Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabeelka
Kupuję, ale rzadko, ze względu na ceny. Częściej wypożyczam w bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko książki :) zadnych ebooków! Za zapach druku, za to ze można ją zabrac do wanny i do łózka. A teraz zaczął się czas samych K (kanapa, kocyk, kubek i ksiązka) tylko co na to moja córeczka powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem kupuję
bo zakup książki to prawdziwa przyjemność:) ale trzeba zaznaczyć, ze książki w PL są naprawdę drogie, ceny są nieadekwatne do zarobków. Ostatnio wydała ok. 200zł na książki. oczywiście można zapisać się do biblioteki i ja oczywiście takze książki wypożyczam, ale sa takie które po prostu chce się mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie biblioteczki zapełnione książkami i muszę pomyśleć o kupnie nowej biblioteczki, bo już mi się nie mieszczą. Owszem wypożyczam, ale to nie to samo co wzbogacanie swojej kolekcji. Kocham książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No są drogie są ja ostatni raz kupiłem sobie ksiazkę rok temu, cholernie drogo:( ale są takie pozycje jakie chce sie miec i koniec robi sie wszystko by je mieć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, ja nie odczuwam tak tej zawyżonej ceny książki. Kupuję średnio 2-3 w miesiącu, więc wydaję około 150zł. To nie jest strasznie drogo. Zresztą znalazłam bardzo fajne miejsce w Centrum Warszawy z tanią książką, tanią i nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro czytam książki i mam ich mnóstwo, to błędów już robić nie mogę? my na książki średnio miesięcznie wydajemy 100 złotych, czasem mniej czasem więcej. lubimy fantasy, często też kupuję na allegro książki używane, czy w antykwariacie. z biblioteki nie pożyczamy, bo lubimy wracać do książek :) a propo, szukam od dłuższego czasu książki "PŁOMIEŃ SERCA" Scotta Orsona, może ktoś ma? chętnie odkupię :) mimo że wszystko można znaleźć na necie, mam spory zbiór książek kucharskich, lubię je przeglądać :) sprawia mi to przyjemność i inspiruje mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymieniacie a wymieniacie książki. Znalazlam taką stronę do wymiany książek, gier itp. czy ktoś z was korzysta z czegoś takiego. uwielbiam czytać. Zazwyczaj kupuję jak najgrubsze książki by móc dłużej czytać oddaje rodzinie, znajomym. na zasadzie ''przeczytasz --podaj dalej'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem kupuję
proponuje zaglądac na allegro, książki są często dużo tańsze niż w księgarniach. ja w ten sposób zaoszczędzam. np. wyceluje w Empiku jakąś fajną książkę, a potem sprawdzam po ile jest na allegro i zazwyczaj ok.20-30 % tanbiej. nawet z kosztem przesyłki wychodzi taniej. dzięki temu mogę sobie pozwolić na więcej bo ceny w księgarniach i salonach takich jak Empik są chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez internet nie lubię kupować, ale czasami się zdarzy. Ostatnio trafiłam na bardzo fajną promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaaa-aaa
Olka.P - z czytnikiem ebookow tez da sie pod kolderke czy do wanny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabeelka
Uwielbiam księgarnie i myszkowanie po półkach, gdybym mogła, to wychodziłabym stamtąd zawsze z kilkoma ksiązkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie latam, ale muszę
Kupuję, choć rzadko, właśnie ze względu na ceny, ale nie tylko. Jest taki zalew rynku nowymi wydawnictwami, że trudno w księgarni wybrać coś naprawdę wartego kupienia. No bo jak wybierać, skoro szeroko pojęta klasyka stoi już na półkach, jak nie u mnie to u rodziców/dziadków/teściów, więc nie widzę potrzeby dublowania książek. A z tych nowości trudno wyłowić książki do których warto będzie wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×