Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość DoktorSamSam

Kocham moją pacjentkę

Polecane posty

No to będziesz ją tak podrywał jeszcze z 10 lat albo za miesiąc ktoś Ci ją sprzątnie sprzed nosa. Sam mówisz, że ona jest nieśmiała, więc nie wyjdzie z żadną propozycją. Tylko Ty możesz coś zrobić

Gość żabaaaaaaaaaaa
wybadałeś już sytuację czy jest sama? a może ma kogoś i wtedy lipa szkoda zachodu

Gość DoktorSamSam
Próbowałem między słowami, ale ona zachowuje się tak, jakby bała się mnie...koieta z typu chce, ale się boję...a widze, ze mnie lubi, wiem to

Gość żabaaaaaaaaaaa
nie napisze jak mam na imię bo jak to ty to stracę dobrego lekarza :D

Gość DoktorSamSam
Jest sama chyba bardzo długo i chyba przezyła jakąś dziwną sytuację, bo jak się ją pyta o to, czy się nie ustatkowała, to reaguje bardzo ostro...

Gość żabaaaaaaaaaaa
mój doktorek też próbował coś tam napomknąć ale ja spaliłam buraka i zmieniłam temat :D

Gość DoktorSamSam
to może to jestem ja...a jak ma na imię Twój doktor, powiem Ci czy to ja :D Albo podaj pierwszą litere jego imienia Żabaaaaaaaaaaa

Gość żabaaaaaaaaaaa
mogę Ci napisać moje imię bo mój doktorek wie że jestem mężatką więc to na 100% nie ty :D Kasia

Gość żabaaaaaaaaaaa
ja też spadam spać :P włączę subskrypcję to i ja odwiedzę ten temat :D tak czy inaczej trzymam kciuki ;)

Gość DoktorSamSam
Żabaaaaaaaaaaaaaaaaa jak bedziesz to napisz, co mam zrobić....pomóż...

1. odezwij się do niej na portalu społecznościowym (nieśmiałym łatwiej pisać) 2. całkiem "przypadkiem" zjawiaj się niedaleko miejsca gdzie mieszka albo pracuje (jest okazja do porozmawiania poza gabinetem)

Gość żabaaaaaaaaaaa
to nie jest dobry pomysł żeby za nią łaził, portal społecznościowy też odpada bo nie są ze sobą zżyci :D doktorku zacznij z nią rozmawiać na tematy wykraczające poza medycynę, jak mój doktorek to przeczyta to cię walnę :D ale napiszę Ci przykład z życia wzięty :D powiedz żartem że dobrą diagnozę postawił by doktor House i mimochodem zapytaj czy ogląda seriale jak da się wciągnąć w rozmowę to powiedz jej że w tym serialu najlepsze są kobiety bo wtedy człowiek nie czuje się taki samotny :D jeśli się da wciągnąć w rozmowę to pomyślimy co dalej, możesz jej dać swojego e-maila i powiedzieć że jak ma jakieś pytania to śmiało może pisać a później napisz jej niewyraźnie jak ma brać leki lub coś takiego jak możesz poświęcić jej trochę czasu ( hymmm nie wiem na co jest chora a ty niestety nie możesz napisać) ale możesz jej powiedzieć że jak czyta artykuły odnośnie swojej choroby to może wysłać ci linka na bieżąco zdementujesz bzdury z internetu itp ... ;)

Gość DoktorSamSam
Rozmawiam z nią, zawsze może zadzwonić, jeśli coś się dzieje...Ale ona skorzystała z tej możliwości tylko raz. Poza tym nieetyczne będzie podanie swojego numeru telefonu...niestety...

Gość DoktorSamSam
Mail również odpada. Bo to kontakt osobisty, a takowy jest zabroniony. Rozmawiam z nią na różne tematy niedotyczące leczenia...to jasne...wiem, co robi, co lubi...jakie ma zainteresowania...

Gość żabaaaaaaaaaaa
Doktorek a skąd ty wiesz że jej się podobasz :D numer telefonu prywatny odpada hymmmm chyba że powiesz że to służbowy a dasz prywatny :D nikt się w detektywa bawił nie będzie :D Później Ci coś wymyślę z tego co widzę sytuacja jest inna niż myślałam, rozmawiasz z nią więc już zrobiłeś ten pierwszy krok ;)

Gość żabaaaaaaaaaaa
No dobra teraz to ja już nie rozumie skoro rozmawiasz z nią na tematy prywatne i sytuacja jest na luzie to niby dlaczego nie możesz zapytać wprost??? pomyśl nad odpowiedzią ma być szczera, inaczej się nie bawię w doradzanie :D

Gość żabaaaaaaaaaaa
Doktorek napisz czy spróbowałeś i czy się udało :D zżera mnie przez Ciebie ciekawość !!!

Gość mdsm'
matko nieetyczne...jakim cudem więc znana dziennikarka P. Torbicka jest w związku małżeńskim ze swoim lekarzem - był jej kardiologiem - przezywasz chłopie jak mrówka okres- jestes w końcu facetem więc działaj bo seria ona się wkurzy i spusci cie na drzewo jak w takim tempie bedziesz się do rzeczy zabierał - poszuka innego obiektu zainteresowań. mnie "podrywa" juz pół roku taki jeden w pracy - podoba mi sie, ale postanowiłam dac sobie z nim spokój - mam na studiach kolege, który jest konkretny i też w moim typie - stawiam na niego bo znudziło mi sie juz czekanie na jakis konkretny ruch ze strony kolegi z pracy.

Gość ambrosol
Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie - co jest dla Ciebie ważniejsze: ona czy etyka lekarska? Potem odpowiedz na pytanie - jaka jest najgorsza rzecz która może się po tym wydarzyć?

Gość poleczkaaa
Boże jaka to piękna historia. To takie romantyczne. Czemu mnie nigdy coś takiego nie spotkało. Ty musisz ja chyba naprawdę kochac. Jaka ona jest, że tak lekarzowi zawróciła w głowie. Przeważnie to pacjentki zwykle uganiają się za wami.

Gość CZERWONA pomatka
Doktorze napisz prosze,czy sie odwazyles ja gdzies zaprosic? ja mysle,ze to jedyna opcja...a nie mozesz wreczyc jej kartki z twoim nr ,jak jej [pdajesz rachunek za usluge,zreszta zdradz to chociaz,masz swoj gabinet czy pracujesz w jakiejs przychodni ?Ta kartka z tym tel ,to dobra mysl popros ja czy moze do ciebie zadzwonic? A napisz ile jest mlodsza od ciebie,moze to ja?Fajnie by bylo

Gość m elodia niebrzydka
i gdzie sie podzial pan lekarz?jestesmy ciekawi czy moze sie pan odezwac tutaj?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.