Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość DoktorSamSam

Kocham moją pacjentkę

Polecane posty

Gość żabaaaaaaaaaaa
ja tu nie widzę żadnego problemu, są różne sytuacje w życiu i nie zawsze jest tak jak chcemy, ważne jest to że postawiłaś sobie cel i do niego dążysz, przejmujesz się opinią innych??? po co?? ludzie są zawistni i mściwi zawsze znajdą coś z czego chcą być dumni a najczęściej jest to kosztem innej osoby :P przestań myśleć o opinii a zacznij myśleć o sobie i nie pisz mi że łatwo powiedzieć tylko zacznij działać ;)

Gość katarz
Wg mnie czlowiek dobrze wyksztalcony wybierze sobie lepsza dziewczyne, takie opoznienia i wyksztalc nadaja czlowiekowi wartosc- nie uwazasz? Na twarzy nie jestem piekna, raczej przecietna/ladna

Gość żabaaaaaaaaaaa
Katarz niestety nie wiem jak wyglądasz, ja mam inne zdanie jeśli chodzi o wybieranie dziewczyn :D ja jestem romantyczką, uważam że zakochać się można w każdym i w mężczyźnie który ma zawodowe wykształcenie i w lekarzu. Jestem pewna że wolałabym hydraulika, mechanika itp jeśli wiedziałabym że będzie mnie kochał, szanował i przy nim zawsze będę się czuła jak księżniczka niż lekarza, prawnika który będzie mnie poniżał i nigdy nie będę się czuła bezpiecznie :) W moim życiu mam być szczęśliwa, nie chcę obudzić się za 30 lat spojrzeć wstecz i z wielkim żalem i goryczą żałować .... Jeśli studiujesz medycynę i to sprawia że jesteś szczęśliwa możesz ja studiować i 10 lat, ja nigdy Cię nie potępię bo to Twoje życie, jeśli studiujesz ten kierunek tylko po to żeby zdobyć męża to mnie przerażasz bo jest szansa że skończysz te studia a wtedy los Twoich pacjentów będzie żałosny :(

Gość katarz
nie, nigdy nie myslalam zeby cokolwiek studiowac za kogos. po drugie nie mowilam o studiowac przez wiele lat tylko o nie rozpoczeniu samych studiow w czasie, ale skonczeniu w czasie od momentu zaczecia. zabaaa, rozumiem ze jestem kobieta ale jak mysla dobrze wyksztalceni faceci?

Gość żabaaaaaaaaaaa
wiek nie ma znaczenia jeśli coś jest Twoją pasją :P jak myślą mężczyźni nie wiem :D ale doktorek pewnie udzieli nam odpowiedzi jak się pojawi :P

Gość DoktorSamSam
To zależy...mówię o tym, jak myślą wykształecni faceci...większość moich kolegów powiedziałaby, że jesteś bezwartościowa i niby dlaczego masz takie opóźnienia i nie zrozumiałaby sytuacji życiowych i innych spraw. Mnie to obojętne, jeśli masz dobre wytłumaczenie na to opóźnienie...tj. chorobę jakąś pomyłkę i wybranie niewłaściwego kierunku itd. Wielu lekarzy, którzy sami zaczęli studia z opóźnieniem nie potrafiłoby zrozumieć kogoś, kto również z jakiś przyczyn nie zaczął ich o czasie, niestety takie środowisko i takie realia

Gość katarz
doktor, dziekuje za szczera odp i musze przyznac, ze mam podobne zdanie na ten temat jak Twoi koledzy. Ciekawi mnie jeszcze, jesli mozesz, jakie zony wybrali Twoi koledzy z pracy- lekarze? Nie wierze ze wszyscy zwiazali sie z lekarkami, natomiast uwazam ze inne zawody sa jednak mniej wartosciowe nawet niz studia lekarskie nieskonczone o czasie. Jak sadzisz?

Gość katarz
I jeszcze jedno- czy gdybym napisala, ze mam rok opoznienia czy tez inni lekarze uznaliby mnie za niewartosciowego czlowieka, z ktorym nie chceliby sie zwiazac?

Gość DoktorSamSam
Żabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....Odwiedza mnie już dość często...wstyd się przyznac, ale zacząłem rozkładać badania w czasie, żeby bywała częściej...Ona na 100 % nie wyjdzie z inicjatywą...Ona też jest zapracowana, ciągle gdzieś się spieszy, ciągle coś nowego robi, ciągle się uczy...nie tylko ja jestem pracoholikiem. Poza tym moi koledzy znajdują czas na żony...może mnie również sie uda...Swoja drogą moja pacjentka tez ma tendencje do samoleczenia i bycia mądrzejszą, to chyba u pacjentów normalne ( nie tylko ona) A co masz mu napisać? A co czujesz? Chyba szczerość to punkt pierwszy...Poza tym chcesz stracić dobrego lekarza? Podjęłaś decyzję na 100 % ?

Gość katarz
wiekszosc ludzi, ktorzy dostaja sie na medycyne lazi na korepetycje. Doktorek, jestes pewien ze Twoi wspolpracownicy, wspierani przez rodzicow szybko o tym zapomnieli i skresliliby wlasnie taka kobiete? Z kim sie wiaza tacy ludzie? Z lekarkami??

Gość DoktorSamSam
Katarz a związanie sie to inna sprawa...zależy czy ktoś pragnie pokazowej partnerki idealnej. A ile ty masz w końcu lat tego opóxniena?

Gość taktaktoja
medyk odpuść sobie, nie masz do niej zaufania a to nie wróży najlepiej, rozejrzyj się za jakaś piękną, młodą stażystką :P

Gość DoktorSamSam
Katarz a różnie to bywa... większość to są lekarki, nigdy pielegniarki czy fizjoterapeutki, bo to poniżenie, ale mam kolegówktórych zony są prawniczkami, tłumaczami, ekonomistkami, dziennikarkami, prowadzą działalność gospodarczą, ale mam też dwóch kolegów jeden ma zone nauczycielkę, a drugi artystkę.

Gość katarz
doktor sam sam, 4 lata. Napisz mi prosze szczerze jak jest jesli jestes lekarzem. Nie wiem czy sie dobrze zrozumielismy. 1. Pytalam czy lekarz moze mnie skreslic w zwiazku z moim opoznieniem. Nie pytam, rowniez o sytuacje wyjatkowe. Interesuje mnie raczej jak mysli wiekszosc lekarzy, ktorzy studia zrobili w czasie i w czasie sie na nie dostali. Po drugie z kim wiaza sie Ci ludzie, ktorzy uznaliby mnie za niewartosciowego czlowieka i czy dla nich np.1 rok opoznienia to zadna strata?

Gość DoktorSamSam
taktaktoja ;) Jestem w tym środowisku, więc dużo widzę ;) i mogę napisać"to środowisko" nie muszę sie obnosić z tym, ze ja do niego należę. U nas patrzy sie na kobietę czasem jak na efektowny dodatek, musi być czymś wyjątkowym, musi być inteligentna , a przy tym piękna i nie może być byle kim.

Gość DoktorSamSam
Katarz jeden rok opóxnienia to pikuś. jest wielu lekarzy, którzy zdawali po kilka razy i maj po 5 lat opóźniena w ekstremalnych wypdkach, tak naprawdę to zależy od człowieka, za wszystkich lekarzy nie potrafię Ci odpowiedzieć, mnie by to zdziwiło, ale jakbyś podała powody., to nie przeszkadzałoby, natomiast z moimi kolegami różnie bywa

Gość katarz
doktor, ci ludzie poznali sie na studiach? lekarze z lekarkami? czy dziewczyny np. z uniwerku to dla nich tez ponizenie? Wg mnie tak, chociaz jesli mieliby do wyboru kogos spoznionego 4 lata i dziewczyne po uniwerku np. biotechnologia kogo by wybrali?

Gość taktaktoja
a ja znam lekarzy którzy związali się z pielęgniarkami i fizjoterapeutkami, bo w życiu podobno chodzi o milość a wartościowym człowiekiem może byc np. kasjerka w Tesco idę bo złośliwa dziś jestem i niepotrzebnie bym cię obraziła dobrej nocy wam życzę

Gość katarz
mimo, ze jestem dziewczyna nie wybieram sercem tylko rozumem. mysle, ze podobnie uwazaja lekarze.. .

Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Boże jak ja nie lubię lekarzy :o mają się za ósmy cud świata, do związków dobierają partnerki odpowiadające ich rysom społecznym, najwyższego sortu. No bo przecież pielęgniarka i lekarz toż to Faux pas...

Gość katarz
skoro moga wybrac kogos lepszego to po co dobierac sie w pare z kims.. hmm przepraszam, ale mniej zdolnym? to jest oczywiste. Widzisz, ludziom przeszkadza nawet opoznienie; zreszta mnie tez :p

Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Dlaczego uważasz np. pielęgniarki za kogoś mniej zdolnego ? Nie każdy ma ochotę studiować medycynę i byc lekarzem, niektórzy mają inne pasje w życiu do których niepotrzebne są studia. Ja mając 20 lat poznałam wykładowce uniwersyteckiego, wtedy nawet ze względów zdrowotnych nie byłam w stanie studiować. Jesteśmy ze sobą już 9 lat, od 4 małżeństwem i nigdy nie dał mi odczuć że jestem gorsza tylko dlatego że nie miałam studiów. Mimo wszystko kilka lat temu podjęłam studia tylko po to żeby znajomi z jego towarzystwa nie patrzyli na mnie krzywo...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.