Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość DoktorSamSam

Kocham moją pacjentkę

Polecane posty

Gość katarz
no wlasnie, po prostu nie masz ambicji. Podjelas studia dla kogos. Niektorzy robia drugi kierunek, zeby miec...powodzenie u dziewczyn.

Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ależ ja mam ambicje i to duże, kocham fotografować, malować, wystawiam swoje obrazy w tym się spełniam i to kocham robić. To jest moja ogromna pasja i nie potrzebuję do tego żadnych studiów. Właściwie teraz większośc ludzi podejmuje studia nie dlatego że ma takie ambicje ale dlatego że tak po prostu pasuje.

Gość katarz
mylisz swoje wartosciowe pasje z definicja ambicji, czyli bycia najlepszym. Co do innych ludzi, zgadzam sie z Toba. Uwazam, ze wiekszosc szarakow nie posiada tej cechy, odpuszczaja sobie innaczej patrzac na swiat. IDe sie uczyc. Ahoi

Gość bosa ale w ostrogach
Ale numer ! Przyszedł lekarz do baby po porady. Smiechu warte

Gość żabaaaaaaaaaaa
Czytam wasze wypowiedzi i mój romantyzm idzie w zapomnienie :( Doktorek, hymmm dodatkowe badania porobione to trochę komplikuje nam sprawę, z jednej strony dobrze wiemy że jest zdrowa ale teraz coś innego trzeba wymyślić. Daleko od niej mieszkasz? Zastanawiam sie czy będzie to dla Ciebie problemem kilka dni z rzędu wybrać się na spacer w jej rejon zamieszkania? Myślę o przypadkowym spotkaniu :D jeśli odpada to pisz :P wymyślimy coś innego, wiem że z czasem u Ciebie kiepsko i bezsensowne łażenie może Cię denerwować :P Jeśli chodzi o mojego doktorka, nie podjęłam jeszcze decyzji na 100% ale zastanowię się następnym razem czy muszę do niego iść, postaram się poradzić sobie sama i jeśli niestety to mnie przerośnie (czyt. w ostateczności) to dopiero go odwiedzę :P Z tą dziewczyną może być też inny problem, mianowicie dla mnie zachowanie mojego doktorka było normalne aż przyszła do mnie koleżanka, była zła bo jej lekarz nie chciał jej przepisać tabletek, mówiłam jej idź i poproś grzecznie, niestety poszła prosiła, błagała i nic, więc ja poszłam do swojego doktorka powiedziałam że to nie dla mnie i nawet nie musiałam prosić, za miesiąc też mi wypisał i wtedy ona mi uświadomiła że on mnie traktuje inaczej, sama nigdy bym na to nie wpadła, może Twoja doktorku pacjentka ma tak samo. :(

Gość ze tak sie wtrace
przeczytalam co pisze doktorek i pwoiem ci ze z mojego punktu widzenia jej sie podobasz tylko jest z tych ktore sa na wymarciu i pierwszego kroku nie zrobia.Ty ja kokietujesz,widzi ze sie Tobie podoba ale pewnie sobie mysli ze tylko jestes taki mily a nie zainteresowany(bo gdybys byl to bys zaprosil na kawe czy cos).Piszesz ze jest piekna a,e piekno to pojecie wzgledne i czasmi piekne dziewczyny wcale nie uwazaja ze sa piekne i wrecz maja mnostwo kompleksow na swoj temat. Musisz zrozumiec jedno,ze kobiety to skomplikowane stworzenia ktore maja inny tok myslenia niz faceci a Ty dajesz jej po prostu mylne sygnaly i ona sama nie wie co myslec.Dla kobiet nie istnieje takie cos jaki etyka lekarska tzn nie w tym sensie tylko,np gdybym ja byla w takiej sytuacji i doktor byl dla mnie taki jak ty jestes dla niej tez nie zrobilabym nic i uwazalabym ze jesli mu zalezy to zrobi pierwszy krok.Ty nie robisz nic,tylko zagadujesz o jej plany matrymonialne co ja moze denerwowac wlasnie z tego wzgledu ze odbiera to jako brak zainteresowania. Nie wiem jak tam jest z tymi zasadami lekarzy ale czlowiek to tylko czlowiek i zakochac sie moze w kazdym wiec ja na twoim miejscu po prostu postawilabym wszystko na jedna karte bo takie cos do niczego nie prowadzi>podchody trzy lata jak w przedszkolu :/ Po pierwsze mozesz po prostu olac etyke,zaryzykowac dla niej i zaprosic na kawe.W koncu wtedy pokaszesz z emasz jaja i nie jestes dupa wolowa a skoro piszesz ze dziewczyna jest inteligentna itp itd to napewno nie poleci od razu do sadu czy dyrektowa tylko po prostu ci odmowi i po sprawie.Po drugie mozesz po prostu isc do przelozonego,pwoiedziec ze sie zakochales w pacjentce i juz dluzej nie potrafisz tak zyc i zrezygnowac z badania jej a wtedy jej powiedziec o co chodzi.No to tyle z mojej strony. Zycie jest jedno i przestan sie zachowywac jak dzieciak tylko badz facetem bo tylko tak zaimponujesz tej dziewczynie.Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Gość CZERWONA pomatka
Ale mnie zmrozil teksty doktora ;ja bym zrozumial opoznienia w studiach,gdybys podala dobry powod,wiekszosc moich kolegow nie... Aha,dzieki ci za twoja łaskę-to ta twoja wybramka ma szczescie,ze studia skonczyla jakiebadzkolwiek,gdyby ich nie miala,pewnie nawet gdybys sie nia zauroczyl,to staral bys sie to zauroczenie zdusic w zarodku,bo raz za;musi byc glupia,jesli nie ma zadnych studiow ,a dwa,ze nawet gdyby je pozniej zrobila,to "ty bys to zrozumial"...ach,jaki ty wyrozumialy jestes,hehe..i nie byle kto ,bo z najpiekniejsza nawet i madra i inteligentna ,ale bez studiow,bys sie jednak nie zwiazal...takie kalkulujace myslenie i powierzchowna ocena kogos (bez studiow=glupi lub nie wwart lekarza,nie majacy szans na akceptacje tego srodowiska )wyklucza szczerosc twoich uczuc albo kierowanie sie tylko nimi... Jak czytam te twoje odpowiedzi,to gdybym byla ta dziewcz.,to juz by mnie od ciebie odrzucilo...i moze ona mysli,tak jak ja ,choc ma studia,ale wlasnie ma tego swiadomosc jak powierzchowne,plytkie i na pokaz jest wasze srodowisko... Sam napisales;cyt.U nas patrzy sie na kobiete czasem jak na efektowny dodatek,musi byc CZYMS WYJATKOWYM ,musi byc inteligentna,a przy tym PIEKNA I NIE MOZE BYC BYLE KIM. Co z tego wynika i jaki wniosek? Musi byc CZYMS WYJATKOWYM..no szkoda,ze nie kims wyjatkowym...wartosciowym ,dobrym i milym czlowiekiem na przyklad..nawet bez studiow-INTELIGENTNA...aha,czyli jak ktos jest inteligentny to musi miec studia,no ciekawe spostrzezenie,jak ich nie masz to jestes glupi,a ja mam spostrzezenia,ze napewno zarozumialy ,a czesto o wysokim mniemaniu o sobie ,jak juz skonczyles studia,to patrzysz na innch z gory,a jest grono osob bez studiow i tego papierka,ktorzy bija inteligencja tych po studiach na glowe... MUSI BYC PIEKNA...aha..musi byc ,ladna to za malo,a ja myslalam ,ze uroda to rzecz wzgledna ,a takich,ktore sie prawie wszystkim podobaja jest malo lub niewiele...hehehe I NIE MOZE BYC BYLE KIM..no tak musi miec te studia,no bo jak jest INTELIGENTNA,to je bdzie miala,urode musi miec ,no jesli kims musi byc to mogles szczerze jeszcze dodac-POCHODZIC Z DOBREJ,A PRZYNAJMNIEJ KASIASTEJ RODZINY,a na to nikt z nas nie ma wplywu przeciez z jakiej rodziny pochodzi...z biednych ,niezamoznych i nie po studiach rodzin -takie kobiety nawet urodziwe ,madre,dobre ,itd.nie maja szans... JAKI TY WYRACHOWANY JESTES DOKTORKU I POWIERZCHOWNY I MALO W TOBIE BEZINTERESOWNEJ SZCZEREJ MILOSCI ... JA SIE NIE DZIWIE,ZE TA DZIEWCZYNA SIE CIEBIE JAKOS BOI,TAK CZUJE...ONA PEWNIE TEZ ZAUWAZYLA TO CO JA,ALBO CZUJE PODOBNIE DO MNIE... GDYBYS BYL TAKIM SUPER NORMALNYM FACETEM,KTORY SZUKA NAPRAWDE FAJNEJ,SZCZEREJ ,DOBREJ ,MADREJ I PIEKNEJ KOBIETYTO NAPISALBYS JEDNO ZDANIE; NIE WAZNE,SKAD ONA POCHODZI,CZY JEST KIMS ,CZY MA STUDIA,CZY PODOBA SIE INNYM-WAZNE ,ZE PODOBA SIE MNIE ,CHCE Z NIA BYC,A RESZTA MNIE NIE OBCHODZI,A JUZ NAJMNIEJ ,CO POMYSLA INNI,MOJE SRODOWISKO TEZ... NIE NAPISALES TEGO..A TAK NAPISALBY MADRY FAJNY WARTOSCIOWY FACET,KTORY SZCZERZE POTRAFI KOCHAC I NIE KALKULUJE,,,WISI MU OPINIA INNYCH ,WAZNE ,ZE ON JEJ CHCE,BEZ STAWIANIA WARUNKOW... Wiesz co ,ja mysle,ze szkoda tej dziewczyny dla ciebie,ona pewnie jest naprawde szczera,wrazliwa,delikatna osoba,idealistka,ktora marzy o bezwarunkowej i idealnej milosci....ona jest faktycznie nie z twojej bajki... a ty masz jednak wymagania i nie jestes takim idealista,wiec lepiej zostaw ta dziewczyne w spokoju,bo szkoda jej dla kogos tak wyrachowanego,powierzchownego,wymagajacego i kalkulujacego jak ty ! Ona cie kreci,bo jest z innej bajki,ale nigdy nie dopasuje sie do twojej medycznej bajki,wiec jesli nie jestes skonczonym łajdakiem,ktory chce ja skrzywdzic,to daj jej poprosu spokoj !

Gość CZERWONA pomatka
I jeszcze jedno...chyba jednak slusznie zakladasz,ze ona moglaby tobie narobic problemow....biorac pod uwage fakt,jaki jestes i jakie masz podejscie do kobiet ,to z pewnoscia skrzywdzilbys ta dziewczyne,wiec lepiej wybij sobie zawczasu ta bajeczke z glowy...ja tez jestem taka wlasnie kobieta z innej bajki ....i tez podkochiwalam/podkochuje sie byc moze w jakims lekarzu,ale dobrze ,ze otworzyles mi oczy i pokazales,ze nie warto do was wzdychac,bo w naprawde nie jetescie tay wspaniali,za jakich sie was uwaza...pozory myla ....TO JEDNAK NIE JEST ZADNA BAJKA .TO ZALOSNY SWIAT NADĘTYCH,WYRACHOWANYCH I BEZNAMIĘTNIE TRAKTUJACYCH LUDZI LEKARZY... A te ,ktorym dales kosza,to nawet nie wiedza,ile mialy szczescia ,ze NIE DOZNALY TEGO ZASZCZYTU BLIZSZEGO POZNANIA CIEBIE...BO ODRAŻAJĄCY JESTES POPROSTU...

Gość hallo hallo zaraz
trafila kosa na kamien.. dupa z niego nie facet i tak nic nie zrobi sie czai jak mrowka co ma okres zreszta on bab moze miec duzo i pewnie ma a ona nie szuka chyba romansu tylko zwiazku to po co jej taki ladny lalus czarus by byla tylko zazdrosna a on by ja zdradzal jak juz by ja zdobyl to mu sie znudzi i ja zostawi tak jest z ladnymi facetami

Gość przyszla koza do woza
Nie rozumiem ataku na doktorka. weglugo tego co pisze nie nalezy do jak podaje pomadka ,,ZALOSNEGO SWIATA NADĘTYCH,WYRACHOWANYCH I BEZNAMIĘTNIE TRAKTUJACYCH LUDZI LEKARZY'', zakochal sie i tyle. Czai sie bo stara sie przestrzegac etyki lekarskiej, ale jak to sie mowi ''kto nie ryzykuje ten nic nie ma'' wiec doktorku pora zacisnac poslady i dzialac. katarz - straszna meczybula i problem z d..py wziety. pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia

Gość jadwiga krawcowa przemyslowa
a skad ty wiesz do jakiego swiata on nalezy? mnie by nie wzial ,nie mam studiow a brzydka nie jestem ,a koledzy by jego nasmiewali sie .,tylko romans by mogl byc ,na milosc by nie bylo szans i bogata nie jestem wiec zero szans i jestem nikim dla lekarza..

Gość hallo hallo zaraz
jadwigo krawcowo przemyslowo hihihi sorry mi sie rymnelo no pewnie ze ty nie masz u niego zadnych szans nawet jakbys na rzęsach stanęła heheh a po co ci on bylabys jedna z wielu wszyscy lekarze to babiarze poszukaj sobie lepiej mechanika lub rolnika jakbys nawet urode gwiazdy filmowej miala to i tak cie lekarz nie wezmie prawda jest brutalna nie przejmuj sie trzymaj sie i pozdrawiam

Gość lekarz sie nigdy
nie zwiaze z kobieta bez studiow,taka prawda.Wiec jesli ich nie masz to zapomnij o nim albo je zrob,to moze cie zechce.

Gość nudziarkaaaa
glupie baby jestescie :( doktorek sie zauroczyl i to swiadczy ze jest romantyczny :) a ta reszta okaze sie pozniej, teraz mowi tak, bo jest w takim srodowisku a jak dojdzie co do czego moze dosc szybko zmienic poglad i moze wyrachowanie zejsc na drugie miejsce, on chce ja na razie poznac co jest normalne, jesli ona mu sie podoba. widac ze lekarze tez maja uczucia :)

Gość katarz
Przepraszam, ze wtracilam sie w Wasza dyskusje i rozwijam poboczne watki. Wlasciwie to sama mam takie zdanie nt ludzi bez studiow i nie chcialabym sie z nimi nigdy wiazac, chociaz jak malo kto mam analityczny umysl i wiele spraw gleboko zglebiam, co pozwala mi doskonale rozumiec np. stytuacje materialna rodzin, ktore koncza byle co byle gdzie. Natomiast na obrone doktorka musze Wam powiedziec, ze prawie wszysyc u mnie na roku pomysleliby tak samo jak DoktorSamSam. Wyjatkiem sa ludzie, ktorym wystarcza piekno kobiety- to prawdziwi romantycy, ktorym w zwiazku rzeczywiscie chodzi tylko o milosc.

Gość lekarz sie nigdy
katarz czyli sama tez zauwazylas,ze doktorek nie jest az takim romantykiem i nie chodzi mu tylko wylacznie o milosc...kwestia tego "co ludzie powiedza" na temat jego potencjalnej wybranki tudziez kim ona jest ,ma dla niego duze znaczenie...otoczka jest dla niego wazna,a nie powinna byc ,jesli chcialby takiej wrecz niedzisiejszej,bezinteresownej i idealistycznie patrzacej na swiat basniowej postaci w osobie tej dziewczyny... on jest dla niej zbyt pragmatyczny ,no chyba ,ze pod maska rzeczowego medyka kryje sie romantyczny facet,nawet moznaby mu w to uwierzyc....ale opinia srodowiska i ono samo,ma jednak dla niego znaczenie,on wie kim jest i ona musi pasowac do jego swiata...a sam pisal,ze ona jest przeciez z innego swiata..pewnie to go tak podnieca,tylko,ze on ma tez pewnie rodzicow lekarzy ,a oni na pewno nie o takiej partii dla niego marza....a on zapewne liczy sie z ich zdaniem,bo sfinansowali mu studia ,a to nie po to by zwiazal sie z jakas tam panienka z innej bajki...smutna rzeczywistosc... do nudziarka zauroczyl sie,wiec jest romantyczny?lekarze tez maja uczucia piszesz.... tak,jest tak romantyczny,ze pewnie sie z nia nie umowi nawet ,bo ciagle nawija o tej etyce lekarskiej i co by nie stacil,jak ona sie gdzies tam poskarzy ..kombinuje jak kon pod gorke...kariera i strach przed jej utrata jest dla niego wazniejsza niz ten caly jego romantyzm... a czy on ma tyle uczuc,to ja nie wiem...inne juz odrzucil i mial gdzies ten ich romantyzm,jakos go to nie dotknelo,ze te odrzucone tez mialy uczucia..a sam pisze ,ze teraz on nie chcialby byc odrzucony...ja mu zle nie zycze,ale niech on poczuje teraz to,co czuly te,ktore on odrzucil...on nie chce bolu,bo by tego nie przezyl,a do innych moze tez tak zagadywal,a one potraktowaly to jako cos wiecej z jego strony...to niech teraz on poczuje ,jak to jest,jak nie mozna kogos miec... moze nabierze wtedy troche dystansu do siebie i pokory i przestani sie uwazac za takiego ,ktory moze miec wiele kobiet...niech ma taka,ktora jego nie zechce,niech cierpi,tak jak one cierpialy...zeby nie myslal,ze jest pępkiem swiata...

Gość hallo hallo zaraz
i lepiej zeby ona nie cierpiala a on znalazl kogos kto do niego bardziej pasuje zreszta on i tak nic nie zrobil 3 lata to i kolejne 3 nic nie zrobi ona predzeja za maz wyjdzie za kogos jak on jej te kawe postawi i dobrze zrobi

Gość nudziarkaaaaa
jak dotad jest wyrachowany , dlatego nie zagaduje do niej na kawe itd. chce zeby ona za nim poleciala a tu nic :( teraz doktorek ma klopot, albo zostanie dalej wyrachowany i musi kobiete sobie wybic z glowy albo zaryzykuje i sie dowie jak to w zyciu jest kiedy trzeba wybierac. denerwuje go jednak, ze taki wspanialy doktorek a kazda za nim nie poleci sama, tutaj musi ON dzialac i sie starac o kobiete a to moze ewentualnie zawazyc na jego dalszej pracy. w sumie dobre to jest. zycie pisze najlepsze scenariusze :)

Gość remik645f
doktorku romantykiem to Ty jesteś to widać. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego, że taką skromną, delikatną i wrażliwą osobę można łatwo skrzywdzić? Takie kobiety już nie istnieją, wiem coś o tym bo szukam podobnej. Ktoś wyżej napisał, że są na wymarciu. To prawda wiekszość z nich to feministki, wyrachowane. Znalazłeś skarb więc tego nie zepsuj. Skoro mówisz, że ona taka jest to możesz mieć pewność co do jednego, że zachowa się bardzo rozsądnie, takie kobiety tak mają. Większość z tych wyrachowanych to lata za lekarzami tylko gwizda i nie ważne czy to panna,czy mężatka. Widzę, że ta jest inna, to człowieku do cholery zawalcz o nią.

Gość żabaaaaaaaaaaa
ojej zaczyna się robić tłoczno, wszyscy zaczynają dopisywać nowe wątki to nie dla mnie :( przykre jest tylko że większość zieje nienawiścią, nie znacie człowieka a oceniacie go tak powierzchownie to smutne, ja nie jestem lekarzem i w głowie mi się nie mieści że ludzie mogą być tak podli.... idę sobie...

Gość Stefan Srebrnik
Podtlenek azotu i na stół ją! Nogi w góreę i juhhhuuuu

Gość ludzie dajcie spokoj
żabaaaaaaaaaaaaaaa.. o jakiej ty nienawisci mowisz ?nikt nie napisal,ze go nienawidzi i nikt nie jest tu podly ... jakich watkow? przeciez doktorek sam chcial porad ,bo nie wie co ma zrobic...ja tu w odpowiedziach chamstwa i podlosci nie znalazlam... cos mi sie wydaje,ze doktorek juz tu nie napisze,bo żabaaaaaaaaaaaa i doktorek to chyba jedna i ta sama osoba... przerazilo ja duza liczba watkow,bo ona sama ma niewiele do powiedzenia i pewnie nie wie jaki ciag dalszy historii o doktorku mialaby wymyslic...to przerasta chyba jej wyobraznie i teraz pan doktorek,ktory pytal sie żaby tez juz pewnie nie napisze,bo tylko ona miala prawo mu doradzac i dobrze doradzala,hehe no to zobaczymy teraz drodzy zainteresowani Pan dr sie odezwie,zzzznaczy,ze byl i jest prawdziwy Pan dr jest zmyslony przez żabe,to ucieknie i nic juz nie napisze

Gość nudziarkaaaa
zabaaaa a mnie tez mozesz cos doradzic? widze ze sie znasz w temacie

Gość żabaaaaaaaaaaa
nudziarkaaaa jeśli dam radę, pewnie że Ci doradzę :P

Gość katarz
Ja tez uwazam, ze to jakas prowokacja w odpowiedzi doktorka na moj post. Doktorku- umiesz odpowiedziec na to pytanie? Czynnosci hormonow jakich narzadow doprowadzaja do zwiekszenia liczby mitochondriow i dlaczego?

Gość nudziarkaaaa
dzieki zabaaaa ze sie odezwalas :) ja tez sie zauroczylam ale nie w doktorku ale w moim szefie :( facet to zauwazyl i teraz mam problem, widze, ze chce afery ale ja nie, no i teraz jest zly na mnie, potrafil byc nawet nachalny, nie wiem co mam teraz robic? moze zmienic prace ?

Gość lekarz sie nigdy
nudziarka a tu porady do pana dr sa ,co ty tu ze swoim szefem wyjezdzasz?no przez takie watki nie na temat,to rzeczywiscie robi sie tu tloczno. Załoz nowy temat o swoim szefie i tam sie doradzaj ! A ty zabaaaaaaaa nie oponujesz ?A tak narzekalas ...

Gość żabaaaaaaaaaaa
nudziarkaaa chce afery, nie wiem jak mam to rozumieć, chce cię wykorzystać a może ośmieszyć lub odczuwasz to w jeszcze inny sposób jeśli możesz to napisz. Jest zły, to normalne zaplanował sobie że pójdzie mu z Tobą łatwo a tu lipa jego humorami się nie przejmuj!!! Potrafi być nachalny tzn dotyka Cię czy raczej znęca się psychicznie, ciągle coś proponuje i nie rozumie słowa "nie" itp? Dlaczego masz zmieniać pracę????? Tego to już nie rozumie, posłuchaj mnie, każdy ma prawo do szczęścia do błędów również więc Ty tu nie jesteś winna, jeśli lubisz tą pracę a problemem jest tylko Twój szef damy radę coś wymyślić. Jeszcze jedno, nie napisałaś w którym kierunku zmierzamy, chcesz go poderwać czy raczej masz go już dosyć ???

Gość żabaaaaaaaaaaa
lekarz się nigdy, jeśli pytania są napisane bez wulgaryzmów, bez osądzania innych to ja zawsze odpowiem, doktorek to inteligenty mężczyzna i mam nadzieje że zrozumie że nie tylko on ma problem i nie będzie miał nam za złe kilka postów nie na temat ;)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.