Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasienka_Kasienka

Tatuaż- pytanie!

Polecane posty

Gość Kasienka_Kasienka

Pytanie kieruję do osób, które posiadają tatuaż lub znają temat;) Czy wypada pójść do studia tatuażu i pokazać tatuażyście gotowy rysunek/wzór który mnie interesuje? Pytanie pozornie głupie, ale słyszałam opinię że tatuażyści bardzo źle patrzą na osoby które tak robią. Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla28
to bardzo dobry pomysł...tatuazystom to nie przeszkadza ze przyniesiez własny wzór,jeszcze w razie czego ci doradzą czy można coś w tym wzorze zmienić lub dodać...ja dwa razy poszłam ze swoim wzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi-
no a jak inczej chcesz wyjaśnić o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej! ja kazdy ze swoich 3tatuazy mialam juz gotowy obraz w glowie albo na papierze :) przyszlam, powiedzialam co chce ja mam kwiat lilii na stopie plus jakies esy floresy, i tego akurat musialam poszukac w zbiorach faceta ktory mi to robil nie moglam znalezc nigdzie tego w necie a reszta to sama wiedzialam co chce i gdzie wiec jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie! o to w tym chodzi by zrobic to co sie tobie podoba. Jak nie bedzie chciał to idź do innego, taki co nie bedzie umial ci zrobić tego co chcesz najprawdopodobniej nie jest dobrym tatuażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ;) mi moj tatuaz narysowal facet-plastyk i z tym poszlam do studia ;) o to chodzi zebys miala jeden niepowtarzalny wzor a nie jakis powielony z katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Kasienka
Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Mój wzór nie jest specjalnie skomplikowany, widziałam kiedyś w internecie taką fotkę gdzie dziewczyna miała chyba na łopatce dmuchawiec który sprawiał wrażenie jakby ,,dmuchniętego" i z niego leciały po kolei nasionka a następnie zamieniały się w ptaki. Bardzo mi się podoba ale chyba ma dużo drobiazgów więc nastawiam się że cena będzie odpowiednia... Z resztą, wolę poczekać i dozbierać niż zrobić po taniości i żałować że jest brzydko wykonany. Myślicie że tatuaż ok. 10cm x 25 z dużą ilością drobiazgów zmieści się w 1000 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, lepiej poczekac i nazbierac, przeciez to na cale zycie ;) widzialam podobny tatuaz jak ten ktory opisujesz, tyle tylko, ze nasionka zmienialy sie w nuty, tez fajny ;) mysle,ze spokojnie 1000 wystarczy na czarny, na kolorowy raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Kasienka
Hah:) podobny, moje ptaki będą wychodziły z dmuchawca, ale kształt ptaków ten sam. Swoją drogą- masz piękny tatuaż:) gratuluję wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie moje zdjecie akurat, ja mam wiecej tych ptakow bardziej do gory, jakos ich o polowe wiecej jest :) ale kazdy sie wlasnie nim zachwyca mowia ze swietnie zrbiony wyslalabym rowniez zdjecie lilii ktora mam na stopie ale jestem w pracy i nie mam jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na loptatce motyla ok 8 cm, nie wiem czy moge cos do niego dorobic, bo mi sie juz nudzi :O szukam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Kasienka
agnieszka_ a gdzie robiłaś tatuaż? W Warszawie czy mniejszym mieście? Jak duże koszty to za sobą poniosło? No i przede wszystkim- czy długo trwało i czy duży ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Kasienka
A może kamuflarz? Piękne są tatuaże- duże elfice :) Przynajmniej na mnie robią wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie, nie chce sie go calkiem pozbyc, jednak symbolizuje cos w moim zyciu i chce by zostal, jednak wydaje mi sie taki 'łysy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Kasienka
ginorossi ładny wzór, jaki rozmiar ma ten tatuaż? Długo go masz? Słyszalam kiedyś że tatuaż może się porozlewać (w przypadku tatuaży mocno wypełnianych). Czy zdarzyło się Wam kiedyś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ;) ma ok 8 cm ;) zrobilam go jak mialam 17, teraz mam 23. chcialabym jakis cover-up, albo cos dorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×