Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka 21

sex pytanie !!!!

Polecane posty

Gość lilka 21

Hmmm czy kobieta moze zajsc w ciaze jesli uprawiala seks z mezczyzna, ktory "byl wniej", ale nie doszedl ?? (seks bez zabezpieczenia, kobieta tydzien przed okresem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó, Bó, Bó
Czytaj: Kobieta może zajść w ciążę, jesli uprawiała seks z mężczyzną, który " był w niej", ale nie doszedł. (seks bez zabezpieczenia, kobieta tydzień przed okresem) kobieta także może zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namiętna kobieta
Bardzo duże prawdopodobieństwo, że zajdziesz w ciążę... Miałam podobną sytuację i dziś mam kochanego synusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totutotam....///////
Tak, bo jeśli z przypływu ekscytacji zmieniła się gospodarka hormonalna w Twoim ciele, to mogłaś i tak jak osoba powyżej, pomyśl już o imieniu dla dziewczynki lub chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mieliśmy po 20 lat też mieliśmy identyczną chwilę grozy, wtedy dziewczynie a teraz mojej żonie spóźniał sie okres, sam udałem się do ginekologa i to jeszcze kobiety z nadzieją, że to jest niemożliwe. Niestey prawdopodobieństwo bardzo duże ale nie na 100% pewne. Na szczęście był to jednak fałszywy alarm. Teraz wszystko zależy czy miałaś w tym czasie dni płodne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hot lady
Teoretycznie powinnyc byc male szanse na zajscie w ciaze, ale ja praktycznie znam osobiscie dziewczyne ktora zaszla w ciaze w 30 dniu cyklu, kiedy jej partner nie konczyl w niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×