Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aisakania

dziecko zasypia tylko przy piersi

Polecane posty

Gość aisakania

Witam, mam 6 miesięczną córeczkę, która potrafi zasnąć jedynie przy piersi. Mała nie ciągnie butelki ani nawet smoczka (tak jej się przestawiło gdy skończyła 4 m-ce i zaczęły wychodzić jej ząbki). W nocy budzi się średnio co godzinkę, żeby tylko przytulić się do piersi i zasnąć. W dzień jest podobnie, gdy jest senna i najedzona (zjadła obiadek) musi choć na chwilkę przytulić się do piersi i wtedy zasypia. Gdy próbowałam nie dopuścić do tego aby zasnęła przy cycu (odciągałam ją jak tylko przysypiała) to cały dzień nie zmrużyła oka :( Bardzo proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-pracowniczka
hej, ja własnie przed chwilą założyłam podobny temat :) ("potrzeba bliskości u 3 miesięcznego niemowlaka). Mam taką samą sytuację, jak Ty. Też dziecko nie chce zasnąć bez piersi....i w nocy się budzi tylko, aby się przytulić - przy mnie śpi jak suseł. Też nie wiem, co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisakania
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek tez tak spi ze mna czesto.co prawda w nocy nie zawsze w naszym lozku.w dzien zasypia ze mna,a ja po cichutku wychodze z lozka.jesli od poczatku nie pokaze sie,ze piers to tylko jedzenie,to czesto tak bywa,ze dziecko tak sie zachowuje.mi osobiscie to nie przeszkadza i dopiero jak bede odchodzic od karmienia piersia wtedy bede sie martwic jak to rozwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×