Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariolka40

związek z młodszym mężczyzną

Polecane posty

Co sądzicie o związku ze starszą od siebie kobietą o 10 lat ( proszę tutaj o odpowiedź mężczyzn) lub młodszym mężczyzną o 10 lat( w przypadku kobiet)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelija
sądze, że pomimo wydania mnóstwa pieniędzy na podtrzymanie urody, kończy sie jak Demi Moore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opalony Johnny
Jestem na tak, nie widziałbym z tym żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest mi strasznie przykro
mam mlodszego o 10 lat i przeczytaj jak na tymj wyszlam ....wiec nie pytaj mnie o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniały mężczyzna??????
a jak skonczyła demi moore? kutcher ja w koncu zostawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz młodszego? -znajdź sobie 38latka lub max 37latka, z kim będziesz sie starzała mniej więcej na tym samym etapie. Choć widzę ze laski młodsze o 5lat juz łapią zły zmęczony wygląd na twarzy. Bo jak mu się zakończy chemia. Jak zobaczy ciebie bez makijażu, będzie zły, i odejdzie z trzaśnięciem drzwiami. I będzie ci bardzo bardzo przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest okay taki zwiazek dla samych zainteresowanych ale jak rodzina i znajomi zaczna Ci sie wpierdalac, to juz nie bedzie Wam tak przyjemnie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to zalezy tez od tego w jakim jestescie wieku. Bo jak 3o i 40, to jakos ujdzie, ale jak 20 i 30, to wedlug opinii spolecznej popelniliscie przestepstwo i to jedno z najgorszych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeg
Ja sądzę, że to taki sam związek jak każdy inny. Nie ma przepisu,że młodszy zdradzi,a starszy będzie wierny. Znam wieku starych pryków. którzy zdradzają młodsze żony, ylko po to żeby się młodo poczuć przy sisiumajtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrramp
psy na lata się nie gryzą mała róznica wieku też nie gwarantuje trwałości związku zależy od charakterku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrramp
jak nie jestes pewna faceta to go lepiej zmien a skoro pytasz to nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutterrenn
Bo jak 3o i 40, to jakos ujdzie, ale jak 20 i 30, to wedlug opinii spolecznej popelniliscie przestepstwo no przepraszam ale starsza dziewczyna, nie powinna chyba być zabawką-lalką do ospermienia dla dziecka ?. Zgadza się? Nie powinna też leczyć kompleksu starzenia kimś młodszym i to o 10lat. Chyba że lubi być cudzym trofeum, do zwieszenie na ścianie.Jeżeli Lubi byc poniżana, niepewna przyszłości - To owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polmonolaatola
Mariolka40 Jaki sens ma Twoje pytanie? Czy sama nie możesz sobie na nie odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce poznać zdanie innych osób bo nie ukrywam trochę ta różnica wieku mnie przerasta. Ja tego nie czuje przy nim ale sama świadomość że jest to10 lat...Aczkolwiek nie ukrywam że zależy mi na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
10 lat to żadna róznica przy tak zróznicowanym starzeniu się, np. znam dwie 30 latki, jedna wyglada na 20 a ta druga na 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polmonolaatola
Mariolka40 Ale po co Ci zadnei innych ludzi? Jak na 40 latkę to niezbyt mądra jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polmonolaatola
zdanie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudnima
ja lubię młodszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tu pisywałam
Jeśli ludzie się kochają to wiek nie ma znaczenia. Taki związek przeszkadza tylko podłym, żałosnym ludziom, którzy nie mogą znieść cudzego szczęścia. Ja z perspektywy swoich 41 lat wiem, że w życiu ważna jest TYLKO miłość. I jeśli znajdzie się ją z młodszym, to trzeba o nią walczyć, bo prawdziwe, wzajemne uczucie to zbyt rzadki dar, by go odrzucić z tak idiotycznego powodu jak opinię innych. A do tych co tak kłują w oczy rozpadem związku D. Moore i A. Kutchera. Ciekawe, że umknął wam fakt, że ten związek przetrwał i tak dłużej niż większość Hollywoodzkich związków. Że w tym światku zdrady są na porządku dziennym i w czasie gdy ta dwójka wiodła sobie szczęśliwe, zgodne życie, codziennie rozpadały się tysiące związków rówieśników, związków starszych mężczyzn i młodszych kobiet. Zajmijcie się ludzie własnym życiem i szczęściem zamiast gnoić innych, to będzie wam w życiu lepiej i przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×