Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Flower454

Śląsk - Gliwice restauracja hotel 3 światy

Polecane posty

Gość Flower454

Czy ktoś z was miał tam wesele czy też może był gościem? Jest godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokokomoko
W 3 światach nie byłam, ale polecam na wesele Spichlerz. Pyszne jedzenie i miła obsługa. Byłam tam na 2 weselach i było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower454
Spichlerz za dużo negatywów ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32565
widzisz, a ja znowu słyszałam wiele negatywnych opinii o 3 światach (m.in. o obsłudze, problemie z alkoholem, z noclegiem dla gości). Nie będę nic pisać, bo nie byłam tam na weselu więc trudno mi cokolwiek oceniać. Ale różnie to z tymi negatywnymi opiniami bywa... Z gliwickich knajp mogę polecić Maga, byłam tam na weselu znajomych i wszystko było super. Ale podejrzewam że i tak znajdą się jakieś negatywne komentarze o tej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokokomoko
Bylam w mag na imprezie firmowej i jedzenie nie smakowało mi. Może jestem zbyt wybredna, ale jedzenie jest dla mnie bardzo ważne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
za Gliwicami jest miejscowość Sieroty,tam są 2 fajne sale,Pod Arkadami i Casamento

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower454
a w 3 światach nikt nie był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanaldinio
ja szczerze polecam Restauracje Trzy Światy w Gliwicach, jeżeli chodzi o organizacje nie mam nic do zarzutu :) piekne powitali Nas kelnerzy na początku. Jedzenie przzzzepyszne, (nawet nie zdawałam sobie sprawy,że tyle na wlasnym weselu zjem) hehehe.Już minął rok a ja planuję chrzciny mojego małego tym razem w winiarnii. Dodatkowo polecam SPA bylam tam z teściową i Panie rewelacyjnie się nami zajęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35821
Polecam gorąco zarówno Restaurację jak i Hotel. Jedzenie bardzo dobre, duże porcje. Przemiła kelnerka, potrafiąca doskonale doradzić i obsłużyć gościa. To samo dotyczy się obsługi na recepcji. Miło, rzeczowo, profesjonalnie. Naprawdę jestem zaskoczona jak zostałam przyjęta i obsłużona w tym hotelu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)bardzo sie ciesze na pewno to fajnie wyjdzie w takim hotelu 999 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam! to jakas kpina! bylam swiadkiem jak recepcjonistka (a za razem kelnerka) zrzucala ze stolu szczura!!! przykrywala stol obrusem i okazalo sie, ze jest na nim szczur!!!!! paranoja!!! wiecej nie chcialam wiedziec co sie tam dzialo, po prostu juz nigdy tam nie wroce. slyszalam rowniez wiele bardzo negatywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole co za glupia nazwa 3 swiaty u mnie w rodzinie bylo takie powiedzenie 'mam z Toba 3 swiaty' jak ktos komus sprawial problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa81
Świetna restauracja, klimatyczna winiarnia, smaczne jedzenia miła obsługa czego chcieć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałam okazję bawić się w tym miejscu. Sala bardzo ładna i przestronna. Najadłam i pobawiłam się jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietna sala,pyszne jedzenie ,noclegi gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety bez rewelacji, jedzenie takie sobie, jak na restauracje to ma wiele do życzenia, kilka razy tam byłam z mężem na obiedzie bo mamy blisko. Raz zdarzyło się mi się tam być na większej imprezie, jakiś rok temu - to kelnerka talerz z jedzeniem mi zabrała - nawet się nie zapytała czy można :| W ogóle obsługa wydawała się niesympatyczna, jedynie to na pochwałę zasługuje Pani recepcjonistka(szatniarka - bo podawała nam płaszcze) była bardzo miła i uśmiechnięta. Z plusów na uwagę na pewno zasługuje Winiarnia, którą ze względu na klimacik polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam gościem w Gliwicach w www.hotelsilvia.pl/ . Uważam, że to bardzo dobre miejsce na wesele i sprawdzone przez nas jako gości. Dobrze się bawiliśmy, i bardzo smaczne jedzenie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam gościem zarówno hotelu jak i restauracji. Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Bardzo dobre jedzenie. Świeże, pyszne śniadanie z ogromnym wyborem produktów. Zamówiona przeze mnie kolacja również przepyszna. Mogę polecić wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianrice
A ja ostatnio byłem na przyjęciu weselnym w Gliwicach w restauracji śląskiej http://www.restauracja-slaska.pl/sala-weselna.html . Muszę przyznać, że byłem bardzo mile zaskoczony. Jedzenie pyszne, regionalne przysmaki. A z tego co mi młoda para opowiadała to organizacja tam ślubu była łatwa i przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokina
ja mogę powiedzieć tylko o http://hotelgorczowski.pl/ że jest cudowny :) byłam tam u przyjaciółki ostatnio i mam nadzieje ze mój ślub tez się tam odbędzie, hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka91
Jeśli chodzi o Gliwice, to chyba nie ma fajniejszego hotelu niż Hotel SilVia :) Byłam tam 2x. Raz podczas sylwestra i raz na weselu. W jednym i drugim przypadku świetnie się bawiłam. Dla zainteresowany http://hotelsilvia.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejsz
Wszystkim poszukującym naprawdę dobrej restauracji w Gliwicach zawsze polecam restaurację Majer. Naprawdę dobre jedzenie i najlepsze piwa (ich własnej produkcji). Doskonałe miejsce, żeby się spotkać z przyjaciółmi i nie tylko. Dla zainteresowanych: http://minibrowarmajer.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam kilka miesięcy temu na weselu w Białym Domu w miejscowości Paniówki. Nie sądziłam, że hotel będzie w takim czarującym miejscu. Wokół obiektu są lasy, jest tak pięknie, zielono. Jest plac zabaw dla dzieci. A co do sali, to jest bardzo elegancka i z klasą. Jest sporo przestrzeni. Serwują bardzo smaczną kuchnie. Mają dobrej jakości produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy wesele we Wrocławiu i część ludzi rzeczywiście spoza okolicy było. I tak im zapłaciliśmy nocleg w hotelu http://www.hotelsleep.pl/ - chcieliśmy zeby czuli się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niewieszy, 12 km od centrum Gliwic jest hotel Żagiel. W mojej opinii miejsce idealne na wesele. Byłam u kuzynki i naprawdę wszystko było dopięte na ostatni guzik. Otoczenie jest bardzo ładne, przepyszna kuchnia. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja w centrum Gliwic jest wyjątkowa. W www.minibrowarmajer.pl serwuje się 4 gatunki niepasteryzowanego i niefiltrowanego piwa. Obsługa stwarza niepowtarzalną atmosferę. W każdą niedzielę przychodzę tam z rodziną na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Paniówkach jest świetny hotel Biały Dom :) Byłam tam kilka razy i mogę go polecić. Mają przemiłą obsługę, pięknie urządzone wnętrza i pyszne jedzenie :) No i mają spa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

W Gliwicach byłam ostatnio na weselu w tym miejscu http://www.modrzewiowy-dwor.pl/. I spokojnie mogę polecić ten lokal. Bardzo ładnie wszystko przygotowali. Wszystkie potrawy które jadłam był smaczne i elegancko serwowane. Obsługa była zawsze na miejscu. Było po prostu wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×